Опис платіжної системи EgoPay. Можливості, способи введення і виведення грошей

321

Кожна платіжна система намагається зайняти своє місце, надавши більш якісний сервіс і широкий спектр послуг у порівнянні з конкурентами. EgoPay пішла іншим шляхом, запропонувавши можливості, яких на момент написання статті немає ні в однієї платіжної системи — роботу з Payza. Важливість транзакцій такого напрямку для жителів країн СНД переоцінити важко — нарешті з’явилася легальна можливість виводити гроші з багатьох західних сервісів,

Знайомство з EgoPay і розуміння її ролі не буде повним без короткого опису Payza. Ця платіжна система, спадкоємиця AlertPay, займала і займає досить значну нішу в своїй сфері. Її особливістю було надання широких можливостей громадянам пострадянського простору — гроші можна було зняти або покласти на рахунок допомогою пластикової картки. На жаль, але через деякий час ця можливість була відключена, що призвело до розквіту тіньових мінял і шахраїв, що маскуються під них, напівлегальних обмінних пунктів, які змінювали чесно, але швидко закривалися і т. д. Утворилася ніша повинна була якимось чином заповнитися і його зайняла саме EgoPay, що стала.ланкою в ланцюжку виведення грошей: Payza —> EgoPay —> легальний обмінний пункт —> Webmoney або LiqPay.

EgoPay позиціонує себе як платіжний шлюз, призначений для легкого і недорогого проведення онлайн-платежів та обміну електронних валют. Система зареєстрована на Сейшелах під реєстраційним номером 112109. У мережі ходять чутки, що EgoPay створена фахівцями, які перебувають у тісній співпраці з Payza. На сайті такої інформації знайти не вдалося, але враховуючи, що введення грошей відбувається лише з Payza і OkPay (на момент написання статті), така інформація цілком може бути правдивою — система заточена саме на роботу з цими двома платіжними системами. Повторимося, на момент написання статті — будь-якого бізнесу властиво розширюватися.

EgoPay дозволяє виводити з різних майданчиків Форекса, сервісів, пов’язаних з азартними іграми, переводити гроші іншим користувачам системи. EgoPay пропонує інструменти для здійснення платежів з будь-якого сайту, а також для створення власного обмінника — все залежить від типу облікового запису.

  • Персональний аккаунт (Personal account) є початковим — швидка реєстрація та найнижчі відсотки за проведення транзакцій. Для переважної більшості користувачів — саме те, що потрібно.
  • Бізнес обліковий запис (Business account) — наступний рівень, на якому відсотки за транзакції вже вище. Натомість ви отримуєте інструменти для проведення платежів на своєму сайті. Перехід з персонального на бізнес-аккаунт проводиться шляхом звернення до співробітників EgoPay.
  • Обмінний обліковий запис (Exchanger account) призначений для створення сертифікованого обмінника. Отримати такий аккаунт можна, лише звернувшись безпосередньо на підтримку EgoPay.

Тепер про головне — відсотках за переклади. На момент написання статті в персональному акаунті плата становила 1.5%+0.25$, в бізнес-акаунті трохи вище — 2.5%+0.50$. Такі розцінки наведені на офіційному сайті для звичайних, незареєстрованих користувачів. Після реєстрації, пройшовши у своєму акаунті за посиланням «My Fees», можна виявити більш детальні розцінки.

Багатством вибору введення і виведення грошей EgoPay не радує — як вже говорилося, це OkPay, Payza і обмінники. Транзакції проводяться в USD або EURO. Можливе створення будь-якої кількості облікових записів, але у кожного з них повинен бути свій e-mail, до якого здійснюється приєднання.
І кілька слів про час проведення транзакцій. Практично у всіх описах EgoPay повідомляється, що час переказу електронних грошей миттєве, з чого можна зробити висновок, що автори просто не мали справи з цією платіжною системою. Час перекладу значне — на сайті заявлено, що тільки транзакції в напрямку OkPay відбуваються миттєво. Що ж стосується Payza, то час переказів становить не більше 2 робочих днів. З особистого досвіду можу сказати — з Payza в EgoPay гроші в середньому приходять години за три-чотири, з EgoPay в обмінники — від двох до шести годин. Так що оперативністю тут і не пахне. Потрібна вона — інше питання.

У мережі інтернет існує безліч платіжних систем, потіснити які практично неможливо. На заході це PayPal і Payza, в СНД — WebMoney. При цьому великі платіжні системи, особливо західні, обмежують прийом грошей з багатьох сервісів, доходи від яких вважаються не зовсім чистими — казино, заробіток на перегляді реклами і т. д. Навіть якщо і вдасться отримати гроші на свій аккаунт, то вже вивести буде дуже важко — PayPal взагалі не дозволяє громадянам пострадянського простору виводити гроші. У Payza висновок можна проводити тільки через банківський акаунт, який не кожен зможе зробити, та й плата за висновок висока — 25 баксів (з пластикової картки плата за висновок становила 5 баксів).
Прийнятні, досить помірні відсотки (в порівнянні з вищенаведеними цінами), пропоновані EgoPay, простота роботи (ніяких прив’язок пластикових карт не потрібен) зробили цю платіжну систему досить затребуваною, а в деяких ситуаціях і зовсім незамінною…

Якщо ви один з тих, кому потрібно її можливості, то для вас підготовлена інструкція по реєстрації в EgoPay — інтерфейс англомовний, і це можна назвати її єдиним недоліком.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!