Опис і особливості Uh.ru Як заробити з Ух.ру

281
 • Заробіток в день: близько 0,2$.
 • Мінімальна сума для виведення грошей: немає
 • Кількість посилань : 10 щогодини.
 • Платіжні системи: Webmoney

Незважаючи на те, що загальний принцип роботи залишився колишнім — перегляд реклами, ідею Uh.ru явно можна віднести до новаторським. При цьому можливі два варіанти — хтось прийде від неї в захваті, а хтось вважатиме традиційну систему серфінгу більш зручною. Але в будь-якому випадку вона заслуговує уваги — заробити за день на ньому можна більше, ніж на західних клікових спонсорів. При роботі на російськомовних буксах це вкрай рідкісна річ…

Огляд Uh.ru

Uh.ru представляє гібрид кликового спонсора та сайту для серфінгу. Схоже, його творцям вдалося поєднати ці два заробітку в єдине гармонійне ціле. Як вже говорилося, на ньому є місце та авторам статей.
Заробити на Uh.ru можна двома способами:

 • Переглядаючи матеріали і переходячи по рекламних посиланнях.
 • Створюючи статті. Ви будете постійно отримувати прибуток від кліків читачів по рекламних посиланнях, які будуть перебувати в статті.
 • Тепер розглянемо кожен вид заробітку більш докладно. Почнемо з самого початку — з реєстрації. Для рекламодавців і клікер вона різна: рекламодавцям, які хочуть просунути сайти сюди, а для тих, хто хоче заробити на перегляді реклами — сюди. Незалежно від вибору заповнюємо кілька полів, після цього заходимо в акаунт. Зазвичай я досить докладно описую процес реєстрації, але в цьому випадку робити це немає сенсу — все надзвичайно просто. А ось сам аккаунт не простий в силу своєї незвичайності.

  Отже, ми вийшли в аккаунт. Відразу видно, що він не має нічого спільного з інтерфейсами більшості подібних сайтів. За замовчуванням ми потрапимо в особистий кабінет. В ньому є один елемент, необхідний всім, незалежно від способу заробітку. Це, звичайно, реферальские посилання. Їх можна знайти у розділах «Партнерська програма» і «Менеджер з реклами, робота в компанії -> Банери». Їх безліч, особливо в останньому розділі. Тепер розглянемо кроки для кожного способу окремо.

  Заробіток на перегляді статей і кліках

  У правій частині під посиланням «Особистий кабінет» вибираємо категорію статей, які будемо переглядати. Потім, клацнувши на будь іконці, вибираємо статтю. На самому початку статті під словами «Реклама на сайті» знаходяться 2-3 рекламні посилання. Переходячи по них, ми і будемо заробляти гроші, відображені тут. При цьому процес нагадує серфінг: клікнувши на посилання, ми відкриємо нову сторінку, але залишимося в старій. При цьому замість переглянутої посилання з’явиться нова (буває так, що не з’являється, тоді треба знову зайти в категорію і вибрати нову сторінку). Якщо ви бачите, що навіть посилання на знову відкриваються сторінках не змінюються, отже їх на сайті в даний момент просто немає — має сенс зайти на сайт трохи пізніше.

  При роботі є деякі моменти, які варто знати заздалегідь.
  По-перше, при швидкому перегляді кліки не буде зараховуватися (це називається «шахрайство»). Про це буде писатися на рекламній сторінці. Оптимальний інтервал між кліками — 10 секунд.
  По-друге, кількість посилань обмежена — не більше 10 в годину (два рази одну посилання переглядати не можна — перегляд не буде зараховано).
  По-третє, автор статті сам встановлює відсоток прибутку, який готовий віддати вам за перегляд. Він вказаний вгорі рекламної сторінки. Хороші варіанти — 70 і 80 відсотків, відмінний — коли автор віддає 90% свого прибутку.

  Почавши роботу, я прийшов в дикий захват через пару хвилин я набрав пристойну суму грошей. І навіть знайшов оптимальний алгоритм роботи: вибравши категорію, я кликав на сторінці, яку збирався переглядати через натиснуту клавішу Shift. Сторінка для перегляду у мене відкривати в новому вікні і, закінчивши перегляд посилань, я спокійно закривав його.
  Другий, ще більш зручний спосіб роботи: шукаємо десяток сторінок з високим відсотком заробітку і заносимо їх в закладки. Зайшовши на сайт і не забувши залогінитись, ми просто відкриваємо збережені сторінки — якщо на сайті є нові посилання, то вони обов’язково з’являться і на наших сторінках. Якщо нових посилань немає, але, напевно, їх немає і на інших сторінках — можете перевірити. Таким чином не потрібно кожен раз шукати сторінки з високими відсотками.

  Скільки ж можна заробити на Uh.ru? За день можна накликати 0.15$. Погодьтеся, це пристойно навіть для закордонного спонсора. Буває, звичайно, що посилань мало — все залежить від рекламодавців, але в цілому виходить більше, ніж на інших російськомовних сайтах подібного роду. Тепер підемо до авторів статей і дізнаємося, як вони заробляють свій хліб.

  Заробіток на написанні статей

  Йдемо в особистий кабінет: нас чекає посилання «Створення статей», а потім «Створити нову статтю». На цій сторінці пишеться стаття, встановлюється відсоток прибутку, з яким ви поділитеся і визначається тематика розділу.
  Доцільно перед написанням першого матеріалу пробігтися по існуючим статей сайту, подивитися на рейтинги, на найбільш популярні статті, зрозумівши таким чином, що писати, і яка тематика приносить більше прибутку. Деякі, наприклад, просто ставлять красиві картинки, і такі сторінки користуються популярністю.
  Потім рекламодавці переглядають готові статті і розміщують на них свої посилання, за яким переходять читачі, приносячи собі і вам прибуток.

  Виведення грошей з Uh.ru

  Uh.ru працює тільки з WebMoney. Гроші виводяться моментально, затримок не було. При запиті виплати вводиться свій гаманець — рублевий або доларовий.
  На сервісі є функція прив’язки запису до свого WMID. Це непогана міра безпеки, яка гарантує, що гроші не зможе вивести ніхто, крім вас. Але скасувати цю опцію не можна, так що варто подумати перед її включенням.
  Мінімальної суми на виведення не існує, замість неї встановлена різна комісія: до 10 руб. – 15%, від 10 до 50 руб. – 7%, від 50 руб. і вище – 2%.

  Завершуючи огляд, повторюся, що Uh.ru — дуже цікавий сервіс, зі свіжою ідеєю і її гарною реалізацією, на якому також діє непогана партнерська програма. Працюючи з багатьма буксами і переглядаючи ідіотські пропозиції про заробіток в інтернеті, більшість з яких живить мій розділ «Лохотрони», це сайт здається джерелом чистої води. З однієї простої причини: багато статей цікаві — ніхто не буде розміщувати свої рекламні посилання на похабно написаної статті (хоча й таке трапляється). І хто знає, може саме за такими сайтами майбутнє.
  Втім, недоліки є і у нього. При перегляді доводиться запам’ятовувати назви відвіданих посилань, щоб не переглядати їх по другому колу. До цього швидко звикаєш, але деколи такі повторення все ж трапляються.

  Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!