Огляд Routepay. Принципи роботи і розцінки за транзакції

262

Routepay — нова платіжна система, яка намагається зайняти своє місце під сонцем. У наш час це зробити дуже непросто — надто вже імениті і потужні гравці диктують свої умови на ринку електронних платежів. Але адже всі колись починали — і Alertpay, і той же Paypal проходили такий же період становлення і підйому. У цьому огляді ми познайомимося з Routepay і спробуємо зрозуміти, чи варто мати з нею справу.

Власником RoutePay Ltd є компанія, зареєстрована на Сейшельських Островах. Система проводить електронні платежі зі всіх країн світу. Власником аккаунта також може стати громадянин будь-якої країни. При цьому можна мати більше одного аккаунта — прив’язується він до електронною адресою. Тому для відкриття нового рахунку (акаунту) в Роутпей потрібно мати новий електронну адресу. Рахунок відкривається безкоштовно.

Всі транзакції, що проводяться цією системою є безвідкличними — скасувати їх, як і в Liberty Reserve, не можна.
При реєстрації Роутпей пропонує два види запису — «Особистий» (Personal account) і «Бізнес» (Business account). Призначення зрозуміло з назв. В особистому існує ліміт на проведення засобів — 5000 доларів. В принципі, це вид рахунку задовольнить майже будь-якого користувача, якщо не потрібно особливих інструментів для ведення бізнесу.
Ввід-вивід можна здійснити кількома способами. Це можна зробити за допомогою послуг посередників — обмінних пунктів. Свого пункту в Routepay немає, про що повідомляється на сайті цієї системи, і потрібно шукати сторонні обмінні сервіси. Також можна скористатися банківським переказом RoutePay Wire, мінімальна сума виводу — 500 баксів або євро. Наступний спосіб дуже цікавий — висновок на дебетну картку. Шкода, що поки підтримуються тільки MasterCard — у нас більше поширення мають картки Visa. Виводити гроші на карту можуть тільки власники бізнес-акаунтів, мінімальна сума — 10 баксів або 10 євро. І останній варіант — можна безпосередньо працювати з Liberty Reserve і Perfect Money.

Розцінки routepay.com за перекази

Плата за транзакції — сильна сторона цієї системи. Це зрозуміло: чим же треба залучати клієнтів. В якості матеріалу для роздумів ми наведемо порівняльну таблицю розцінок Роутпай і її конкурентів.

RoutePay PayPal AlertPay Liberty Reserve
Transaction Fee 1% 2.4% to 3.4% + $0.30 USD 2.50 % to 5% + 0.25? 1%
Minimum Fee $0.01 $0.30 USD $0.59 $0.01
Maximum Fee $2.5 $1000+ $1000+ $2.99
Cost per $100 Receive $1.00 $3.70 $4.49 $1.00
Cost per $1,000 Receive $2.5 $34.30 $39.59 $2.99
Cost per $10,000 Receive $2.5 $340.30 $390.59 $2.99
Note No chargebacks Chargebacks Chargebacks No chargebacks

Підведемо підсумки. У routepay.com є свої переваги — низька плата за транзакції. Цього не віднімеш. Ну, а далі? Думаю, це поки все, недоліків більше і всі вони пов’язані з молодістю. Насамперед потрібно говорити про надійність. RoutePay розташована в офшорній зоні у чорта на Куличках — сьогодні вони є, завтра немає. Це, звичайно, крайній випадок. Але ж такі випадки бували.
Йдемо далі. Виведення грошей через обмінники — не найкращий варіант. Але їх ще потрібно знайти — маються на увазі російські сервіси! З часом багато з них почнуть працювати з RoutePay. Але коли це буде? Залишається тільки висновок на картку і банківський переказ, що доступно далеко не всім.
Які висновки можна зробити? Варто працювати з Routepay? Не можу сказати однозначно. Коли обмінні пункти почнуть обслуговувати її, спробувати можна. Все-таки розцінки непогані. Але при роботі, без всяких сумнівів, не варто ризикувати великими сумами — береженого Бог береже. А далі буде видно.

Незалежно від висновків, до яких ми прийшли, ніщо не заважає зареєструватися Routepay — в кінці кінців це безкоштовно, та й на офіційному сайті можуть з’являтися новини, які можуть бути цікавими. Для тих, хто вирішив зробити це, готова інструкція по реєстрації в Routepay російською мовою.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!