Обмін Webmoney на Hk-money: лохотрон чи заробіток?

339

Намагаючись знайти чесних російськомовних ptc спонсорів, і переглядаючи їх рекламні посилання, я натрапив на привабливу пропозицію. Перша думка, яка прийшла після його прочитання — це черговий матеріал для мого розділу «Лохотрони». Мені пропонувалося здійснити ланцюжок переказів грошей, в результаті чого я повинен був, за задумом авторів пропозиції, отримати прибуток.

В принципі, ідея обману не нова — такі маніпуляції давно пропонуються в мережі. Але в даному випадку до цього бізнесу, якщо можна так висловитися, підключена платіжна система Hk-money.

Скажу чесно, працюючи тривалий час у мережі, я нічого не чув про Hk-money. Природно, я відразу побіг на її сайт дізнатися, що це за така система, про яку я нічого не знаю.
Зайшовши на сайт, я був вельми здивований — жодна відома мені платіжна система не має такого дизайну. Такого, що мимоволі закралися сумніви: а чи справді це сайт платіжної системи?
Реєструватися в ній я, звичайно, не став, а вирішив піти по іншому шляху — пошукати відгуки. Побоювання підтвердилися: ніяких відгуків, крім негативних, я не знайшов, до того ж попалося кілька топіків від тих, хто вирішив підзаробити, пройшовши по ланцюжку обмінів.
До речі, пора розповісти про неї. Отже, вам пропонується обміняти Webmoney на Hk-money. Прямого обміну немає, тому пропонується це зробити на якомусь сайті, який (оце дають!) перенаправляє на якийсь сумнівний обмінник. Потім отримані гроші Hk-money в іншому обміннику змінюються знову на Webmoney, але вже за більш вигідним курсом. Після декількох десятків таких маніпуляцій у вас повинно залишитися кілька десятків баксів прибутку.
Думаю, ви вже здогадалися про що питають люди у вищевказаних топіках. Якщо ні, то скажу — вони запитують, як вивести гроші з Hk-money.

Робіть висновки! Мова йде вже не про заробіток на обміні — з ним все зрозуміло, а про доцільність самого співпраці з Hk-money. Працюйте з перевіреними платіжними системами, не шукайте легких грошей і буде вам щастя…

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!