Обман з пошуком роботи та мобільними телефонами

271

Всі ми шукаємо роботу — час ледарів давно пішло в минуле. І багато хто, як і я, підписані на розсилку вакансій на різних сайту, які пропонують роботу. Більшість таких порталів — солідні ресурси і обману на них, здавалося б, бути не повинно. Але він, тим не менш присутній — нас можуть «нагріти» на помилкових дзвінків.

Отримавши чергову підписку про вакансії по потрібної мені тематики і проходячи за посиланнями я був здивований одним реченням. Здивувало не зміст, а приписка в кінці: «відразу телефонуйте за номером таким-то».

Дзвонити, звичайно, я не став і через годину забув про лист. А ще через пару годин прийшов лист з порталу про працю, в якому повідомлялося про обман. У подзвонили по телефону, вказаним в вищевказаному оголошенні, тарифи за дзвінок становили близько 2 баксів за хвилину розмови. Пропозицію з обманом, звичайно, прибрали, але, судячи по кількості відгуків «купилася» на цей обман не одна сотня шукачів роботи.

Робіть відповідні висновки, шановні читачі і не попадайтеся на подібні обмани! Сигналом про небезпеку може послужити фраза з пропозицією швидко зателефонувати. Коди пропонованих телефонів починалися 070 і 090. Як би терміново не потрібна була вам робота, ймовірно, все ж краще зв’язатися по пошті або по стаціонарному телефону, якщо він вказаний.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!