Обман з індикаторами Форекса. Заманювання в дилінговий центр

256

Одного разу, на одному з ресурсів інтернету я побачив те, з чого зазвичай починаються всі лохотрони — оголошення про високий заробіток за короткий час. Згадувалася сума в 600 баксів за тиждень, і я вже було подумав, що черговий студент вирішив облагодіяти світ секретами збагачення. Але, пройшовши за посиланням, зрозумів, що помилився — справа стосувалася Форекса, зокрема, методики роботи з індикаторами.

Люди, які заробляють в інтернеті і на Форексі, не схильні ділитися секретами отримання прибутку. Більш того, методики заробітку ховаються хто працює з Форексом, зрозуміє, про що йде мова. І раптом якийсь товариш вирішив зірвати покрив таємниці і виклав в інтернет прибуткові методи роботи з індикатором Forecaster.

Я нічого не маю проти індикаторів, але стало цікаво, в чому секрет підступу. Нічого нового в статті не пропонувалося звичайні азбучні істини, графіки, що пояснюють роботу Forecaster, місця входу і виходу і т. п.

Прочитавши матеріал до кінця, я зрозумів, що нічого не зрозумів — де обман? Зрозуміло, що такі суми новачками не заробляються, але захоплені коментарі про сотні зароблених баксів красномовно говорили про лохотроні. Зазвичай у подібних описах присутній реферальная посилання на конкретний дилінговий центр — автор статті отримує гроші за залучення до нього нових членів. Але такої не виявилося. Була лише посилання на сам індикатор і я вирішив завантажити архів, вважаючи, що в ньому може знаходитися шпигунська програма.

Розпакувавши архів, перевіривши файли і не виявивши нічого підозрілого, я зовсім збився з пантелику. Так не буває — матеріали подібного роду в інтернет просто так не викладаються: у них завжди є певна мета. Та й сам блог існував всього три тижні! Перед видаленням файлів індикатора я вирішив прочитати інструкцію до них і в ній, нарешті, знайшов шукане — реферальне посилання з индентификатором на дилінговий центр Форекса. Ненав’язливо говорилося, що саме на цьому центрі досягнуть настільки високий заробіток.

Реферальна система широко розвинена в інтернеті — у багатьох проектах я і сам беру участь. Але також широко в мережі розвинений і подібний обман — заманювання користувачів в конкретний дилінговий центр. Відзначу, що центр може бути цілком нормальним і працювати без жодного обману. Але от методи його членів явно віддають неприємним душком. Читаючи подібні статті, розумійте, яку мету ставить автор і що вас чекає після проходження його методикою і порад. Навчіться відрізняти тлумачні опису від ідіотських пропозицій з захмарними і нереальними для новачків заробітками!

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!