Обман: програма для злому Webmoney, Однокласників, Вконтакте. Лохотрони з програмами для злому

246

Запити про злом відомих сервісів досить популярні. Народ вперто шукає програми для злому Webmoney і «Однокласників», ВКонтакте та поштових сервісів. Не будемо вдаватися у правові та етичні аспекти цього явища, відзначимо очевидний факт — на програми для злому є попит. А раз є попит, то буде і пропозиція. Чи може власник такої програми дійсно зламати сайт Webmoney або це звичайний обман і лохотрон? Давайте розбиратися.

У мережі є безліч ресурсів, що пропонують програми для злому — є поодинокі сайти, присвячені одній програмі, є портали, на яких таких програм безліч скачуй і користуйся, благо їх розмір невеликий. Є навіть відео, де по кроках показується процес злому за допомогою конкретної програми. Можливості завантаження таких програм різні — є платні варіанти, є безкоштовні, про них ми поговоримо пізніше, а поки розглянемо ситуацію під іншим кутом.

Можна зламати за допомогою програми сайті, подібний Webmoney? Досвід показує, що абсолютно безпечних сервісів не буває. Свідченням правильності цієї думки служать періодично з’являються повідомлення про злом надійних, здавалося б, сайтів, захищених кращими фахівцями світу. Як говориться, зламати можна все, справа лише в ціні питання. Навряд чи знайдеться власник інтернет-сервісу, який може відкрито заявити, що його ресурс ніхто не зламає. Хакерська думка не зупиниться ніколи — така вже суть людини. І напевно хакери використовують при своїй роботі програми. І беруть, до речі, за свої послуги великі гроші — це їх хліб.

Тепер порівняємо спеціальне програмне забезпечення хакерів з викладеними в публічне користування програмами. Будуть хакери викладати свої програми в загальний доступ?
Питання риторичне, відповідь на нього не потрібно, він відомий. Але ж люди пишуть такі програми, для них робляться сайти, просувні за запитами «Як зламати «Однокласники» або Webmoney і подібним. Кажучи іншими словами, вкладаються гроші. Питання: навіщо? Відповідь на нього має безпосереднє відношення до теми нашого розділу — обман і лохотрони інтернету, бо вкладені гроші потрібно повернути і зараз ми дізнаємося, як це відбувається.

Обман з програмами для злому акаунтів

Більшість програм для злому акаунтів можна розділити на дві групи: пустушки, що не приносять шкоди їхньому користувачу і шкідливе програмне забезпечення. Кожна група має свої особливості і рівень небезпеки.

Програми, що не виконують небезпечних дій

Мета створення подібних програм-пустушок одна — виманити гроші, нічого іншого вони не вміють. У більшості випадків вони не виконують на комп’ютері користувача шкідливих дій і антивіруси ставляться до них прихильно, дозволяючи їм працювати.

Яким же чином відбувається виманювання грошей у користувача? Так найпростішим!

Після завантаження та інсталяції подібної програми, користувач переходить до злому — не дарма ж він витрачав час на пошуки і завантаження. Але от халепа — з’являється повідомлення, що версія, яку він встановив, не може здійснити злом, оскільки є застарілою. Програма вимагає оновлення, яке платне. Після проведення оплати та «оновлення», може з’явиться нове повідомлення з додатковою технічною інформацією, наприклад, що взламываемый сайт був модифікований і потрібно завантажити додатковий модуль (знову платний, звичайно) і т. д. — і так до нескінченності, поки власник програми не «прозріє» і не зрозуміє, що це банальний обман.

Варіанти переказу грошей різні — від СМС повідомлень до використання платіжних систем. Сума оплати невелика — 3-4 долари, а інтернет, навпаки, величезний, тому навіть 1000 користувачів, які попалися на гачок, принесуть розробнику кілька тисяч баксів. Зрозуміло, що подібні програми зламувати сайти не вміють: пустушки, вони і є пустушки.

Програми, що виконують небезпечні для користувача дії

Віруси та хробаки не потребують особливого представлення — в їх написання вкладені гроші, які повернуться у вигляді даних користувача, загрузивших їх. Це можуть бути відомості про натиснутих клавішах, паролі і т. д. — більшість користувачів досить безтурботно ставляться до зберігання своїх секретних даних. При встановленні такої програми в описі її установки зазвичай вимагають відключення антивірусних програм — це перший привід насторожитися. В результаті відключення антивірусного захисту програму-черв’як робить все, що потрібно програмісту і замість злому чужого акаунта користувача з подивом виявляє, що позбувся свого.

Платні завантаження — ще один спосіб отримання грошей за програму-зломщик. Розважливі користувачі не завжди вірять, що програму для злому можна отримати безкоштовно. А раз так, то, будь ласка — плати, качай і взламывай на здоров’я, що душа бажає. Таким способом можна здерти додаткові гроші, бо після цього слід вказана стадія «оновлення» програми. І людина, яка вчинила платну завантаження, обов’язково зробить його — така вже наша психологія.

І останнє — програми можуть бути не тільки для злому акаунтів Webmoney гаманців цієї платіжної системи, однокласників і т. д. Ви чітко повинні розуміти: де є нелегальні програми подібного роду, там завжди є ризик бути обдуреним. Якщо ви вже вирішили зайнятися цим непристойною справою, то завжди порівнюйте розмір плати за надані можливості — можна зламати сайт платіжної системи (специ якого, до речі, також знають про існування подібних програм) за 5 доларів.

P. S. Матеріали для статті я здобував, встановлюючи деякі з програм і грунтуючись на джерелах в інтернеті. Як виявилося, у мережі не так вже й багато відгуків про роботу подібних програм для злому, але вони є. І, найцікавіше, без сміху читати не можна. Судіть самі: йде безліч постів в яких народ висловлюється про «роботу» програми — хто пише, що перевів гроші, але результату немає, хто посипає голову попелом — дурень, мовляв, перевів бабки, але сам винен. Постів багато, десятки, їх загальний лейтмотив такий: «Це обман! Козли! Програма не працює, не переводьте гроші!». І раптом:

Так і хочеться відповісти, що найкращий варіант в такому випадку — це купівля мізків. Воістину, життя — весела штука і комізм присутня майже в будь-якій ситуації. Більше сказати нічого…

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!