Обман при заробіток на опитуваннях і заповненні анкет

325

Заробіток на опитуваннях і заповненні анкет — тема популярна. Я не даремно назвав заробіток темою, бо сумнівна сама можливість отримання прибутку таким чином, хоча в мережі зрідка трапляються свідоцтва зворотного. Але мова піде не про це. Як завжди, де є попит, обов’язково буде і пропозиція. У нашому випадку воно виразиться в наданні інформації — хто ж відмовиться отримати список з сайтами опитувань, де стабільно і багато платять?

Заробіток на опитуваннях приваблює багатьох — вкладень не потрібно, сиди, заповнюй анкету.І розцінки відмінні — в середньому близько 4 баксів за опитування, якщо говорити про західних фірмах. Ідилія, та й годі…

Идиллистическая картина руйнується, коли читаєш відгуки на форумах про подібній роботі. Так, розцінки високі, але високий поріг виведення. Здавалося б, бери більше опитувань, досягай порогу і виводив гроші. Але справа в тому, що запити пропонуються раз на півроку! І невідомо, що станеться через кілька років, коли набереться потрібна сума. Чи існуватиме сайт опитувань?

Але, як говорилося, суть не в цьому. Можливість заробітку на опитуваннях — тема для окремої статті. Безліч людей хочуть бачити лише те, що хочуть бачити. А раз так, то знайдеться людина, готова запропонувати їм бажане. Мова йде про якомусь списку сайтів опитувань, які платять регулярно, багато і, найголовніше, опитування в них проводяться часто.

Блукаючи в каталозі Рамблера, я натрапив на сайт, що пропонує роботу з опитуваннями. Збентежив його заголовок, пропонує СТАБІЛЬНИЙ дохід, можливість якого суперечить вищесказаному і звичайному здоровому глузду. Пройшовши по посиланню, я зрозумів, що чуття не підвело — я потрапив на шахрайський сайт, присвячений заробітку на опитуваннях.

Сайти подібного роду зустрічаються досить часто, і досвідчений користувач розпізнає їх з першого погляду. Однією з ознак є особлива структура сайту — не повноцінний набір статей у вигляді блогу або каталогу, а кілька сторінок, на головній з яких пропонується високий заробіток. Як ви, мабуть, здогадалися, сайт, на який я потрапив, винятком не був. На його першій сторінці розписувалися принади заробітку на опитуваннях, високий і стабільний дохід, на наступному — різні особливості роботи з вітчизняними та закордонними сайтами опитувань, всілякі методики, поради, переконують у можливості отримання високого заробітку. Завершувалася все ця бодяга риторичним питанням: «чи Готовий ти багато заробляти?». Якщо так, на наступній сторінці пропонувався список з 50 дбайливо відібраних «жирних» сервісів, що пропонують роботу щодо заповнення опитувальних анкет та інструкцію по роботі.

Звичайно, мені стало цікаво, що ж буде далі і я послав запит на отримання заповітного диво-списку. Через кілька хвилин прийшов автоматичний відповідь з умовами покупки. Чесно кажучи, я чекав звичайний «розвод» у вигляді внесення передоплати, після якої нічого не надсилалося. Але умови угоди передбачали гарантію отримання списку, і підступ був у чомусь іншому. В чому? Не купувати ж список за 10 баксів…

Задавши поштову адресу продавця в пошуку Гугла, я отримав відповідь на своє питання. Як виявилося, цей товариш відомий досить давно — про його списку є безліч відгуків не самого кращого характеру. Список дійсно продається, тут все чесно, чого не скажеш про його вміст: нічого корисного і тим більше секретного в ньому немає, всі сайти є у вільному доступі.

Переглянувши досить велику кількість відгуків, мені не вдалося знайти хоча б одного подячного — їх загальний лейтмотив такий: автор урод і йому слід начистити ріпу. З них, до речі, можна зробити висновок — усі користувачі залишили відгуки, купили цей нещасливий список. Як я вже говорив, вартість його близько 10 баксів і залишається тільки здогадуватися, скільки «зелених» поклав у свою кишеню шахрай. Така ось цікава історія…

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!