Обман перекладачів англійської мови при роботі з документами Word і аудіофайлами

322

Продовжуємо серію про лохотрони — боюся вона буде нескінченною. На цей раз мішень ошуканців — перекладачі англійської мови. Хоча ніщо не заважає аферистам зайнятися выманиванием грошей у фахівців інших мов — просто англійська мова найбільш популярний. Схема обману, думаю не зміниться.
Її початок не здивує вас — все починається з оголошення або листа поштою. У листі розповідається про розширення чергової кампанії, яку в зв’язку з цим потрібні люди, які володіють англійською мовою. Яким пропонується перекладати, приміром, дитячі книги. Втім, початок листа може бути іншим, в тому числі і мову. Зате середина і кінцівка завжди однакові.
Потім пропонуються непогані умови для роботи — пристойна оплата (але не занадто велика, щоб не сполохати потенційну жертву) тривалі терміни виконання робіт і т. п.
Отримання матеріалів передбачається здійснювати по електронній пошті, причому останні будуть у форматі MS Word або аудіофайлів. Розцінки за переклад, зрозуміло, різні.
Після закидання такого гачка йде перелік технічних подробиць, покликаних приспати нашу пильність і змусити нас повірити в цю аферу.
І, нарешті, найголовніше — кінцівка. Ми ж з вами розуміємо, що просто так ми не зможемо почати потрібно зробити початковий внесок на вказаний гаманець. Ой, вибачте, обмовився — не внесок, а разовий платіж, який служить доказом нашої чесності. Який, звичайно ж, буде повернуто з першою зарплатою. Адже ми розуміємо, що в інтернеті повно обману, ось співробітники фірми і захищають себе подібним чином.
Завершення листа являє собою невелику інструкцію, в якій вам розкажуть, що робити, якщо у вас немає електронного гаманця (які дбайливі люди).
Ось, власне, і все, після переказу грошей співпрацю з новою компанією для вас закінчиться. Вже скільки написано про це — ніколи не надсилайте гроші незнайомим людям! Але автори лохотронів тонкі психологи: запитувані суми невеликі і люди не бояться їх втратити. Та й такі оголошення можуть запросто з’являтися на цілком легальних і шанованих сайтах пошуку роботи, що надає їм достовірності. І періодична поява таких схем «розлучення» говорить про те, що вони спрацьовують. На жаль…

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!