Обман на буксах. Зникаючі спонсори

256

Інтернет повний обману. Як і вся наша життя. Є місця, де обдурювання майже немає, а є і такі, де кроку не ступиш, щоб тебе не спробували нагріти. У цій статті мова піде про обман на сайтах PTC. Кажучи точніше, про обман при роботі з кликовыми спонсорами.

Не буду особливо вдаватися в подробиці цього виду заробітку, вважаючи, що ви знайомі зі словами «букс», «клік» і «кликовый спонсор». І якщо ви на цій сторінці, значить, ви вирішили зайнятися кликаньем. У мене для вас дуже неприємне звістка: шахрайства в цій галузі заробітку так багато, що я вирішив написати окрему статтю саме в цьому розділі сайту в розділі «Лохотрони інтернету».
Робота з буксами дуже популярна в інтернеті, ймовірно, звідси і така кількість шахраїв. Останнім часом це явище набуло таких масштабів, що термін «епідемія» не зовсім доречний, і доводиться говорити про пандемію. У чому полягає обдурювання? Методів обману багато, але мова піде про зникаючі буксах. Саме цей вид лохотрону прийняв вселенські масштаби.

Знаєте, через скільки пропадає більшість буксів? Приблизно через півтора-два місяці. Чому? Та тому, що мінімальна сума виводу набирається саме через це час. І як тільки вона набрана більшістю клікер, букс спокійно зникає з простору інтернету, залишаючи їх ні з чим. А поки вони чешуть верхівки та інші місця, власник купує нове доменне ім’я і відкриває наступний букс-привид. Такі ось справи…

В якості додаткової приманки служать дуже приваблива сума виводу — зазвичай один долар. Щоб продовжити життя букса, через два-три тижні вона може піднятися до двох баксів, як і на більшості нормальних спонсорів.

Що робити? Не працювати з такими сайтами. Переважна більшість їх зроблено на движку Gen2, скріншот якого наводиться нижче.

Якщо ви бачите, що сайт зроблений на такому скрипті, будьте уважні. Такі движки продаються в інтернеті без будь-якої ліцензії, і свій букс може відкрити будь-який пройдисвіт. Що вони і роблять…

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!