Найпопулярніші легенди, щодо онлайн позик в Україні

276

Останнім часом онлайн позики в Україні сягають значної популярності, завдяки легкості замовлення та своїй доступності. Але незважаючи на це, деяка частина населення відмовляється користуватись таким видом кредитування, аргументуючи це певними очевидними (на їх думку) недоліками онлайн кредитів. Але, якщо вникнути в суть питання та намагатися розібратись в ньому, ці недоліки не що інше, як вигадки та спроби конкурентів онлайн кредитів скомпроментувати цей вид продукту.
Отже, які саме існують вигадки, щодо онлайн позик?

  1. Для отримання займу онлайн потрібно надавати під залог своє майно.
    Частіш за все для отримання онлайн кредиту потрібен лише паспорт та РКПП. Звісно існують установи, що надають кредити тільки під заставу, наприклад, авто. Але у такому випадку мова йде про великі суми, а кредитні організації, що надають онлайн займи, спеціалізуються на кредитуванні на суми від 200 до 20000 гривень. А отже і запитувати для отримання займу в якості застави будь-яке майно – не правильно.
  2. По короткотерміновим кредитам нараховують великі відсотки.
    Враховуючи що, оскільки займ надається без усіляких застав, по найменшому пакету документів, навіть якщо у позичальника не добра кредитна історія – відсоток по кредиту буде дещо вищим, ніж у офіційних банківських установ. Але, навіть враховуючи сказане, відсоток по займу отриманому в мікрофінансовій організації не буде «захмарним». Мова йде в першу чергу про короткотерміновий займ, загальним терміном кредитування на 5-10 діб. Окрім того, такі організації досить часто організують спеціальні акційні пропозиції із залучення нових користувачів, надаючи онлайн кредити під 0 %.
  3. Онлайн позики завжди супроводжуються прихованими нарахуваннями та комісіями.
    Ще одна легенда, щодо онлайн позик. По-перше, всі приховані нарахування повинні бути законними, а отже мають бути прописані в договорі, що укладається з особою, що кредитується (навіть якщо це електронна версія договору). А отже, ніхто і ніщо не заважає досконально вивчити договір на предмет прихованих платежів. По-друге, кожна МФО піклується про свій статус, адже враховуючи конкурентне середовище, їм (мікрофінансовим установам) треба не тільки підключати нових клієнтів, а й працювати над повторними зверненнями від існуючих.

Більше інформації, щодо онлайн кредитування ви можете знайти на сайті www.credit24h.in.ua.