Можна розбагатіти на Форексі? Досвід роботи на FBS

364

У мережі існують різні думки про заробіток на Форексі, це відомо всім. І багато новачків бояться, а часом і просто не знають як і, що важливо, де зробити перші кроки — вибір надійної майданчики для торгівлі дуже важливий. Публікується на нашому сайті матеріал про роботу брокера FBS написаний реальним трейдером Форекса Андрієм Гуторовым. Навряд чи ви знайдете відповіді на всі свої запитання, але багато що може і прояснитися.

В наші нелегкі часи майже всі рано чи пізно замислюються про можливості додаткового заробітку. Починаєш шукати в інтернеті – і одним з перших вискакує слово «форекс». Це слово і вабить і лякає одночасно. Майже ніхто не знає точно, що це таке. Уявлення про форексі у багатьох складається в основному з фільмів або за розповідями знайомих (яким, у свою чергу хтось щось розповів). Але насправді в форексі немає нічого страшного. І на сьогоднішній день він став доступний практично всім бажаючим. Адже для того, щоб почати осягати премудрості валютної торгівлі, потрібен лише комп’ютер з доступом в інтернет.

Кажучи простими словами, форекс – це міжнародна валютна біржа, де міняють долари на євро, японські ієни на рублі, канадські долари на шведські крони і так далі. Курс обміну постійно змінюється, і зазвичай тут діє лише одне: купити дешевше – продати дорожче. Завдяки кредитному плечу, торгувати можна на значно більші суми, ніж є у вас в наявності.

Що потрібно вміти?

Багатьом здається, що на валютній біржі заробляти занадто складно, для цього необхідно мати якісь видатні здібності, економічна освіта і т. д. Але в реальності на форексі заробляють і таксисти, і водії, і домогосподарки. Наприклад, я – простий перекладач. Мільйонером поки не став, але час від часу грошики виводжу. Причому справа не тільки в грошах. Від заробленого на біржі відчуваєш особливий кайф! Від того почуття, що ти можеш заробляти на біржі, хоча не так давно це тобі здавалося фантастикою… Не можу сказати, що я став крутим професіоналом, але гроші з рахунку в останній рік виводжу значно частіше, ніж заводжу їх туди, а це вже якесь ніяке, але досягнення!

З чого почати?

Починав я, як і всі, з демо-рахунку. Тренувався, брав участь у конкурсах. У компанії FBS конкурс тоді називався «999», а дев’ятка – взагалі моє щасливе число. У конкурсі була майже тисяча учасників, але удача мені посміхнулася, і я зайняв 4-е місце. Вирішив придивитися до FBS уважніше. Перше, з чим зіткнувся – ввічлива і кваліфікована служба підтримки. Пам’ятаю, один час прямо діставав їх своїми численними питаннями – але у дівчат завжди вистачало на мене терпіння. Не приховую, це було приємно. Можна сказати, що я ріс як трейдер, разом з цим брокером. За останній час у FBS багато чого змінилося в кращу сторону. Один Особистий кабінет чого вартий! Стильний, функціональний, зручний. Хоча найголовніше, звісно – це зручна і комфортна торгівля. Жодних реквот, ніяких прослизань, моментальне відкриття і закриття позицій – це саме те, що потрібно трейдеру для успішної торгівлі. Недарма компанія FBS кілька разів удостоювалася престижних міжнародних нагород за кращу торгову платформу МТ. З цим важко посперечатися. Метатрейдер в FBS насправді працює бездоганно.

Де шукати готові рішення?

Ще одна важлива складова успіху валютного спекулянта – своєчасне отримання важливої і актуальної інформації. Компанія FBS створила сучасний аналітично-інформаційний портал для трейдерів FX Bazooka, де можна знайти прогнози, торгові сигнали, відео-аналітику, анонси найбільш важливих фінансових новин і інші необхідні для трейдерів матеріали. Особисто я порадив би найбільш пильну увагу звернути на прогнози банку Danske Bank і на тижневі огляди основних валютних пар від чарівних дівчат – аналітиків міжнародного рівня Єлизавети Бєлугіна і Кіри Юхтенко.

Як я зможу отримати на руки свій прибуток?

Гроші я виводжу на FBS Mastercard і можу знімати практично в будь-якому банкоматі, що дуже зручно. Плюс тут у тому, що ти не прив’язаний до якогось конкретного місця. Я вже знімав гроші в трьох різних містах – один раз перебуваючи у відпустці і один раз – у відрядженні. Хоча головне, звичайно, не в тому, де знімати, головне – щоб був прибуток, щоб було що знімати.

Чи можу я почати, не вкладаючи гроші?

Плюс компанії FBS ще і в тому, що ви можете спробувати форекс на смак» взагалі без ризику! При відкритті центової рахунку надається бездепозітний бонус 5 доларів для торгівлі – саме для того, щоб Ви змогли трохи відчути, що таке реальний рахунок. Звичайно, деякі скажуть, що 5 доларів – дуже мало і взагалі несерйозно. Але це як подивитися. Тут багато що залежить від майстерності і від терпіння трейдера. На сайті компанії FBS, в розділі «Бонус $5» опубліковано чимало історій успіху, в яких розповідається про те, як трейдери з бездепозитного бонусу заробили десятки і навіть сотні доларів прибутку! Дерзайте – і у вас обов’язково вийде!

На поставлене на початку статті питання «чи Можна розбагатіти на форексі?» однозначну відповідь дати складно. Занадто багато факторів необхідно врахувати – розмір депозиту трейдера, його торгову стратегію, дисциплінованість та інші чинники. Але ось отримати стабільне джерело додаткового доходу можна однозначно! Час від часу виводити якісь гроші, мати своєрідний плюс до зарплати – це більш ніж реально!

Андрій Гуторов.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!