Металопластикові вікна в Одесі

232

Вікна з пластмасового профілю міцно увійшли в наш побут — зараз важко уявити, як ми жили без них. Це досягнення сучасної хімічної промисловості має безліч корисних властивостей, про які ми дізнаємося в цьому огляді.

Металопластикові вікна зроблені з профілю ПВХ. Під цими трьома літерами ховається полівінілхлорид, сучасний полімерний матеріал білого кольору. Саме він володіє чудовими властивостями, що зумовили його широке поширення в сучасному виробництві і, зокрема, віконної продукції. Вікна з ПВХ не горять, вони стійкі до впливу багатьох хімікатів. Вони легко миються і досить міцні.

Як ми вже знаємо, віконні профілю робляться з ПВХ. Але при всіх своїх перевагах, віконний профіль не має потрібної міцності, тому всередину його вставляється металеві конструкції, звані металевим профілем. Саме вони надають віконній рамі потрібну міцність та жорсткість і з цієї причини вікна називаються металопластиковими.

Усередині ПВХ-профілю знаходяться підлоги простору, звані камерами. Наявність камер зменшує вагу конструкції і служить бар’єром зовнішнього холоду. Принцип дії камер схожий з роботою термоса, але теплоізоляційним матеріалом у профілях служить звичайний повітря, що знаходиться в герметичних камерах. Чим більше камер, тим краще вікно буде протистояти холоду.

Велике значення в надійності і теплоізоляції всього вікна грає склопакет. Робиться він із скла, зібраних в єдиний блок та запаяних по периметру. Всередині блоку самими вікнами формуються всі ті ж камери, завдяки яким склопакет відмінно протистоїть зовнішньому шуму і холоду. Відповідно, чим більше стекол в склопакеті, тим тепліше буде в вашій квартирі. В Одесі зазвичай ставляться дво – і трикамерні склопакети. Вони цілком задовольняють одеським теплими зимами, хоча ніхто не заважає замовити вам більше утеплені варіанти.

Наша коротка екскурсія підійшла до кінця — основні відомості ми отримали. В Одесі вікна з пластику роблять на кожному розі і часто ціни настільки низькі, що треба дивуватися. Але за такої дешевизною може ховатися що завгодно — і профілю без металевих вставок, і неякісна фурнітура, і такі ж скла… Ці обставини при покупці обов’язково потрібно враховувати та з’ясовувати у продавця все до найдрібніших подробиць — помилка потім може призвести до значних матеріальних витрат.

В Одесі металопластикові вікна будь-яких розмірів і форм можна замовити в магазині «Добрий Дім». Звісно, маються на увазі якісні вікна, які прослужать вам довгі роки без будь-яких додаткових витрат.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!