Магазин статей paytext.ru — знайомство і опис. Принципи роботи

251

Всі ми люди і кожному дано своє — один вміє програмувати, інший музикант з абсолютним слухом, а третій непогано малює. Це нормально. Що ми робимо, якщо потрібно зробити подарунок близькій людині? Ми йдемо до того, хто малює — до художника і замовляємо портрет. Самі ми не вміємо малювати, вірно. До чого це все, і яке відношення має ці міркування до інтернету? Аналогія сама пряма. Не всі вміють писати статті. А сайт без хороших статей — не сайт. Причому мова не йде про заробіток. У кожного може виникнути необхідність зробити сайт-візитку для невеликої фірми — зараз це не проблема, благо конструкторів сайтів багато. А чим його наповнити? Де взяти унікальний контент? Ви можете його замовити його у тих, хто вміє писати якісні матеріали — в магазині вмісту paytext.ru.

Що таке paytext.ru

Paytext.ru — проект, який поєднує в собі магазин унікальних статей і сервіс за індивідуальним написання статей на замовлення. І якщо ви відчуваєте труднощі з наповненням сайту, то цей сервіс може бути виходом з положення. Аргумент для цього дуже вагомий: ціни на Paytext вельми демократичні і вважаються одними з найнижчих серед подібних сервісів. Наприклад, стаття в 3300 символів (ця стаття містить 3800 символів) обійдеться приблизно півтора долара. Погодьтеся, для такої статті це цілком прийнятна ціна. 15-20 баксів — і ви отримаєте унікальний контент для сайту-візитки.

Як побудована робота сервісу Paytext

Якщо говорити коротко, то здорово. Інтерфейс магазину і зручність користування на висоті — нічого не скажеш. Все просто, на своїх місцях і працює шустро.
Отримати контент на свій сайт можна двома шляхами. Перший — на ПайТекст є готова база з уже написаними текстами. Всі вони розбиті на тематичні категорії і кількість статей досить велике. На момент написання цієї статті їх було понад 1000. Початок кожної з них можна переглянути, як і всі її властивості: частоту ключових слів, унікальність вмісту, вартість і т. п. Крім того, можна відразу ж місці перевірити унікальність статті в найбільш поширених пошукових системах: Яндекс, Google і Yahoo.
Можливість вибору готових статей вельми зручна. Але якими б зручностями вона не володіла, важко уявити, що можна знайти всі цікаві матеріали в готових статтях. І тоді на допомогу прийде другий варіант отримання контенту — статтю або пост можна замовити. Розцінки будуть трохи вищими, але в розумних межах:

  • Копірайтинг — $0.7 за 1000 символів.
  • Рерайтинг — $0.4 за 1000 символів.

Початок роботи в Paytext

З чого почати роботу з ПайТекст. З реєстрації, звичайно. Йдемо на сайт ПайТекст і, натиснувши посилання «Реєстрація», починаємо її вводимо логін, е-mail, пароль, символи з капчі — і ми власники аккаунта, можна логінитися. Поштою прийде лист з логіном та паролем. Відповідати на нього не потрібно.
Тепер можна замовляти контент. В залежності від його виду потрібно заходити у відповідний розділ.

Опис розділів Paytext

Копірайтинг. Якщо необхідний авторський текст, написаний на потрібну тему і за певними критеріями, то ваш шлях лежить саме в цей розділ. Все, що від вас вимагається — чітко вказати вимоги до замовлення. Ну, і оплата, звичайно. Зайшовши в цей розділ, натискаємо «Створити новий замовлення». На сторінці заповнюємо поля: «Заголовок замовлення», «Опис замовлення» і «Зауваження, вимоги, побажання до замовлення». Натиснувши кнопку «Надіслати замовлення на виконання», ви завершите його формування і він з’явиться в розділі «Копірайтинг», де в графі статус буде показуватися хід його виконання.
Рерайтінг. Цей розділ призначений для тих, хто має цікаву статтю, але з-за унікальності вмісту не може розмістити її на сайті. У цьому випадку стаття буде переписана заново з використанням інших слів, але при збереженні її сенсу. При цьому є можливість замовлення до 20 копій поточного матеріалу (тобто ручної рерайтінг в 20-ти варіантах). Зайшовши в цей розділ, потрібно заповнити поля «Заголовок замовлення», «Матеріал для рерайтингу (переписування)», «Зауваження, вимоги, побажання до замовлення», вибрати кількість символів і кількість копій. При будь-якій зміні ціна на замовлення буде тут же виводитися на сторінку.
Постинг. Цей розділ треба тим, у кого виникла необхідність «оживити» свій сайт, форум, блог коментарями, темами або обговореннями. При створенні нового замовлення потрібно заповнити поля: «Заголовок замовлення», «Тип роботи» (топік, коментар), «Тип тексту», «URL для роботи», чи потрібна реєстрація, довжина повідомлення і т. д.

Введення і виведення грошей

Ввести і вивести кошти, працюючи з ПайТекст, можна через Webmoney (WMZ, WMR, WME, WMU), RBKMoney і Яндекс-Гроші. При цьому існує система знижок при наборі певної суми — чим більше ви замовляєте роботи, тим більше розмір знижки.

Ми закінчили знайомитися з магазином контенту ПайТекст. Робота з ним проста у всіх відносинах — мені не доводилося зустрічати сервіс, в якому немає розділу FAQ — він просто не потрібен. Для зв’язку з адміністрацією є посилання «Тікет», пройшовши по якій ви зможете залишити повідомлення для адміністрації.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!