Letitbit.net. Як з ним заробити і що для цього потрібно

271

Закритий файлообмінник.

 • Реєстрація: безкоштовна.
 • Оплата:від 5$ до 15$ за 1000 унікальних завантажень файлів.
 • Оплачувані країни: все.
 • Мінімальна сума до виплати: 5$ для Webmoney, 10$ для PayPal
 • Термін зберігання файлів: до 50 Мб — 30 днів, до 500 Мб — 25 днів, до 500 Мб — 25 днів, до 1,5 Гб — 15 днів.
 • Платіжна системи: Webmoney, PayPal

Файлообмінник letitbit.net — досить відомий сервіс для зберігання файлів. Оплачує завантаження розміщених на сервері файлів з усіх країн.

Як зареєструватися в letitbit

Реєстрація в letitbit проста, але для неї потрібен мобільний телефон. Йдемо на сайт letitbit.net.

Вводимо email і номер мобільного телефону. Формат вводу вказаний на сторінці. Код інвайту сам підставиться в своє поле, його чіпати не потрібно. Відзначаємо згоду з правилами і натискаємо «Відправити». Реєстрація завершена.

Тепер можна увійти в свій аккаунт, ввівши в якості логіна свій e-mail та пароль, який повинен прийти у вигляді SMS на номер вказаного телефону. Зареєструвавшись, ми автоматично почали брати участь в партнерській програмі сервісу.

Як заробити з letitbit

Спосіб заробітку нічим не відрізняється від заробітку інших файлообмінниках. Завантажуємо на сервер свої файли, які можуть представляти інтерес для потенційних завантажувачів. Чим більше файлів, тим більше кількість завантажень і, відповідно, зароблених грошей. Після закачування кожен файл отримує посилання. Розміщуємо ці посилання де тільки можливо — на форумах, варезных порталах, тематичних каталогах (музичних, наприклад) і чекаємо, коли набереться мінімальна сума для виведення грошей. Періодично потрібно перевіряти наявність своїх файлів — в розділі «Інструменти» знаходиться форма для цієї процедури. Крім того, потрібно контролювати, щоб не скінчився строк дії завантажених файлів. Особливо це важливо на початковому етапі, коли файли ще не розкручені.

Опис інтерфейсу

Інтерфейс letitbit.net лаконічний і його опис не займе багато часу. Управління аккаунтом здійснюється з єдиної панелі управління.

Зайшовши на сторінку «Статистика» ми отримаємо вичерпні дані про дату та кількість завантажень і дату, дізнаємося скільки ми заробили і отримали бонусів. З усіх сторінок вона — сама приємна. Тим більше, що на ній знаходиться форма замовлення виведення зароблених грошей.

На сторінці «Файли» знаходиться перелік всіх ваших файлів, їх властивості а також корисні статистичні дані — з яких сайтів найкраще завантажуються файли та інша цікава інформація.

На цій сторінці також можна легко скопіювати файли з свого аккаунта в letitbit.net в свій аккаунт на sms4file.com, vip-file.com і shareflare_net.

Порядок дій:

 • Клікаємо на назві сервісу з обміну файлами, куди нам потрібно скопіювати файли.
 • В полях вводимо свій логін і пароль від аккаунта, який нам потрібно здійснити копіювання. Якщо все заповнено правильно, то ці сервіси стануть активними, і ми зможемо переглянути список файлів облікового запису.
 • Відзначаємо файли, які хочемо скопіювати.
 • В кінці списку файлів є віконце, де потрібно вказати, на який сервіс ми копіюємо файли і натиснути кнопку «Копіювати Файли».
 • Після завершення процедури файл буде скопійовано протягом хвилини, і ми зможемо отримати на нього посилання.

  Якщо ж після натиснення кнопки з’являється повідомлення: «File_Name simlink exist», це означає, що даний файл вже існує в обліковому записі.

  Йдемо далі. У розділі «Дані» можна змінити свої платіжні реквізити. «FTP» — зрозуміло, в ній знаходяться дані для завантаження файлів по ФТП. В розділі «Інструменти» з інструментів тільки перевірка файлів на існування. Незрозуміло чому в цьому розділі знаходяться пропозицію про покупку Gold облікового запису і інвайт. Інвайт — ваша реферальськой посилання. В розділі «Контакти» зможете відправити повідомлення адміністрації сервісу. Наприклад, про зміну незручного пароля з мобілки — на цьому сайті вона робиться саме так. Ну, і на завершення, до ваших послуг форум. Тепер дізнаємося, як завантажувати файли.

  Варіанти завантаження файлів

  Файли можна закачати трьома способами — через web-інтерфейс сайту, ФТП та користуючись віддаленої завантаженням.

  Завантаження файлів через web-інтерфейс

  Завантаження через web-інтерфейс взагалі не викликає ніяких труднощів. Так і працює чудово. Правда, при великій кількості файлів все-таки ФТП зручніше.
  Заходимо на сторінку «Новини», вибираємо потрібні файли і завантажуємо їх. Після завантаження нас автоматично скеровано на сторінку «Файли». Свежезагруженных файлів там, як правило, ще немає. Вони з’являться через деякий час.

  Як завантажити файли через ФТП

  Заходимо на сторінку «FTP». На ній знаходяться логін, пароль і список серверів. Вставляємо їх у відповідні поля у ФТП-програмі, єднаємося і починаємо закачування. Через певний час файли з’являться в обліковому записі. Якщо ви не вмієте користуватися ФТП, то в розділі «Корисні програми» є детальна інструкція по налаштуванню ФТП-програми і закачування файлів на файлообмінник.

  Що не можна робити letitbit.net

 • Поширювати ключі або/та програми, що генерують, що шукають ключі. Навіть якщо вони не працюють, буде блокування аккаунту.
 • Поширювати ДП, ЗОО.
 • Реєструвати собі другий запис за власним інвайт.
 • Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!