Каталог сайтів для заробітку на банерах. Список бірж і мереж банерної реклами

375

При будь-якому заробіток в інтернеті важлива активна позиція. Заробіток на банерах не виняток — активний веб-майстер завжди шукає місце, де прибуток максимальна. Якщо ви така людина, то, можливо, пропонований список бірж банерної реклами полегшить пошук і заощадить час.

Як не дивно, але бірж і мереж банерної реклами виявилося не так вже й багато. Причина, втім, зрозуміла — серйозну конкуренцію банерній рекламі становить контекстна реклама, біржі якій з’являються як гриби після дощу. Та й тизерну мережі теж не дрімають, завойовуючи ринок. Одним словом, список виявився не настільки великий, як хотілося б. Хоча, якщо поглянути на цю обставину під іншим ракурсом, то, можливо, ситуація не така вже й погана — напевно краще кілька міцних, стабільно працюючих сайтів монетизації банерного трафіку, ніж десяток-інший напівдохлих проектів, незрозуміло як працюють і незрозуміло, що працюють взагалі.


tbn.ru

Проект закритий. Один з найвідоміших і найстаріших сайтів монетизації банерного трафіку в рунеті. TBN складається з безлічі банерних мереж, відповідним певним розмірам банерів і тематиці сайтів. Кожна мережа має свої правила, не залежить від іншої і для початку роботи потрібно зареєструватися в одній або декількох таких мережах.

До роботи допускають лише російськомовні сайти різних тематик (крім сайтів «для дорослих») з часткою російського трафіку не менше 50%. Мінімальний поріг відвідуваності сайтів системи — 100 відвідувачів в день для звичайних банеропоказів і 1000 уніків для роботи в режимі брендування, при якому важливо не кількість переходів по банерам, а кількість показів для розкрутки бренду. Виведення зароблених грошей відбувається через Webmoney. Мінімальна сума виводу — 200 рублів. Партнерської програми немає.


rotaban.ru

Ще одна відома біржа банерної реклами. Rotaban свого часу увірвався в інтернет і тепер важко уявити мережу без цього сервісу: реєстрація проста, інтерфейс зрозумілий і досить простий, сума виводу невелика (200 рублів) — що ще потрібно?
В біржу приймаються сайти російською мовою і відвідуваністю від 100 унікальних відвідувачів в день. Не приймаються сайти з контентом «для дорослих», а також розміщені на майданчиках .narod.ru, .narod2.ru, .livejournal.com, .wordpress.com, .twitter.com, .blogspot.com, blogspot.com, liveinternet.ru и.friendfeed.com.
Гроші виводяться на Webmoney, але в панелі веб-майстри пишеться, що якщо потрібно інший спосіб виведення, то потрібно звернутися до служби підтримки. Мінімальна сума виводу — 100 рублів, висновки здійснюються не частіше 3 разів на місяць.. Партнерська програма є — 1% від коштів веб-майстра і рекламодавця.
Серед особливостей Ротабана можна відзначити самостійне формування вартості публікації банера.


adskape.ru

Проект закритий. ADSkape — це комбінований сервіс, що пропонує заробити на показі тізерів і банерів. У проект приймаються сайти російською мовою будь-якої спрямованості (в тому числі і еротичної), крім заробітку в мережі. Для участі в проекті сайт повинен володіти відвідуваністю не менше 1000 показів (не уніків на добу. Висновок зароблених коштів здійснюється на Webmoney, мінімальна сума виводу — 300 рублів. Партнерська програма є — ADSkape платить аж 7% від витрат рекламодавця і веб-майстра.


bodyclick.net

Bodyclick — ще один комбінований медійний проект, що пропонує заробіток на контексті, тизерах і банерах. У систему приймаються сайти (навіть дорвеї) російською та українською мовами з відвідуваністю не менше 100 відвідувачів, що прийшли з пошукових систем. Сайти повинні розміщуватися на платному хостингу, для безкоштовних майданчиків відвідуваність повинна бути не менше 500 унікальних відвідувачів. Тематика сайту може бути будь-якою, крім заробітку в інтернеті. Гроші виводяться на Webmoney, мінімальний поріг виплат — 100 руб. Партнерської програми немає

Особливості проекту: вартість за перехід по баннеру визначає рекламодавець за аукціонною системою.


advbox.su

Advbox — невелика банерна мережа, пробивающая шлях зниженням мінімальної суми виводу і вимогам до сайтів. Таких вимог всього два: сайт повинен мати не менше 50 відвідувачів в день і розміщуватися на доменне ім’я другого рівня. Якщо ж говорити про мінімальну суму виплат, то її просто немає: скільки є на рахунку, стільки і виводь. Виплати здійснюються на Webmoney, партнерська програма є — 1% від суми заробітку залучених рефералів.


traffic.ru

Traffic.ru — чисто банерний проект. На момент складання цього каталогу сервіс існує невеликий час, але неозброєним оком видно, що зроблено все якісно і майбутнє проекту явно є. Втім, час покаже. Очевидно, що творці вирішили зайняти єдину, що залишилася нішу і залучити сайти з низькою відвідуваністю — її немає порогу: у систему приймаються всі сайти. І, судячи зі статистики загальної кількості банеропоказів, що публікується на першій сторінці Traffic.ru можна сказати, що ніша виявилася зовсім не порожній і справи у сервісу йдуть непогано.
Зароблені гроші виводяться через Webmoney, мінімальна сума — 150 рублів. Реферальна програма є.
Серед особливостей Traffic.ru потрібно відзначити інтерфейс — немає звичного поділу на веб-майстрів і рекламодавців. І першим, і другим для початку роботи потрібно створити свою кампанію, після чого веб-майстрам можна додавати банерні місця, таргетинг і т. д.

Що сказати на завершення… Так, у поданій каталозі трохи сайтів, проте в сукупності вони перекривають практично весь діапазон по найважливішим критеріям: типу майданчиків, відвідуваності, якості контенту — будь-який веб-майстер не залишиться без заробітку. Інше питання — якого? Всі банерні мережі та біржі, на яку ні зайди, обіцяють високий CTR. Цікаво, звідки така впевненість? Адже CTR залежить від багатьох факторів: місця розташування банера на сторінці, тематики, наявності іншої реклами, нарешті, графічного виконання самого банера і зацікавленість відвідувача. Ну, гаразд, ефективність банерів — зовсім інша історія….

P. S. Якщо ви вважаєте, що якийсь сервіс пропущено, вам варто лише відправити мені повідомлення і адресу через форму зв’язку.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!