Як заробляти в яндексі: про сервіси дзен, толока, директ і музика + скільки можна заробити

205

Здрастуйте! у цій статті ми спробуємо розібратися, як заробити на яндексі.

 1. скільки можна заробити : 100 — 1000 рублів в день.
 2. кому підійде: активним користувачам інтернету.
 3. чи варто займатися : безумовно варто .

Загальна інформація по заробітку на сервісах яндекс

Пошуковик яндекс постійно розвивається. Він впроваджує нові сервіси, які дозволяють користувачам самих різних професій і категорій заробляти. У цій статті ми розглянемо 4 найпопулярніших сервісу яндекс і розповімо, як на них заробити:

 • яндекс.толока-сервіс з виконання завдань для команди яндекса.
 • яндекс.дзен-сервіс для авторів статей.
 • яндекс.музика-виключно для музикантів.
 • яндекс.директ – для арбітражників і рекламників.

Отримувати гроші на цих сервісах можна на гаманець яндекс. Це досить зручно, а сервіс яндекс.дзен ще й платить податки за користувачів.

В інтернеті є безліч альтернатив заробітку на цих сервісах.

Крім зазначених сервісів, є ще один заробіток в інтернеті-яндекс.кран. Сайти, які платять користувачам за те, що вони знаходяться на них. Виживають такі сайти за рахунок різниці між тим, скільки вони платять користувачам, і скільки заробляють за рахунок реклами. Це не заробіток, а просто марна трата часу. Ви не заробите більше 10 рублів на добу, тому і розглядати детально цей спосіб ми не будемо.

Яндекс толока

Колись це був один з кращих сервісів яндекса, який допомагав компанії вдосконалювати свій пошуковик, а користувачам брати в цьому участь і отримувати непогані гроші, приблизно 200 — 300 рублів на годину. Але зараз з цим невелика біда. Давайте про все по порядку.

Сервіс яндекс.толока створювався практично як біржа невеликих завдань. Ці завдання публікували відділи компанії яндекс для того, щоб покращувати роботу пошуковика: шукати компанії, порівнювати пошукову видачу, покращувати рекламу, відокремлювати нормальні рекламні банери від порнографії і т. Д.

Спочатку, коли роботи було дуже багато, а бажаючих заробити і знають як — мало, сервіс платив дійсно непогані гроші. Новачкові складно було заробити більше 100 рублів на годину, але з часом можна було отримувати до 10 — 15 доларів на добу за 4 — 5 годин безперервної роботи.

Але зараз все не так. Все більше дрібних завдань, які оплачуються навіть дешевше, ніж на буксах. Працювати можна тільки за ідею, ні про який заробіток не може йти й мови. Хвилина вашого часу оцінюється від 0,1 до 2 центів, практично працюєте безкоштовно.

Але завдання на толоці бувають цікаві. Можна дивитися рекламні оголошення, порівнювати, яка пошукова видача краще, яка реклама потрапляє під категорію 16+, а яка під 18+. Але все це рутина. Ніякої різноманітності. Система знає правильну відповідь. Він заснований на тому, що сказали більшість користувачів. Тому помилки виявляються відразу і іноді можуть привести до того, що вас змусять проходити тести заново або просто відсторонять від завдання. Радує те, що завдання оновлюються кожен день, є багато можливостей для заробітку.

Так, в толоці є система тестів. Перш ніж приступити до певної роботи, потрібно прочитати кілька листів а4 про те, як правильно її робити. Це дійсно важливо, тому що потім ви будете проходити тести, а якщо будете часто помилятися в самій роботі, то вас просто знімуть з її виконання без оплати.

В цілому, яндекс.толока пару років тому дійсно був класним сервісом для заробітку. Ви мало того, що отримували гроші, так і допомагали пошуковику ставати краще. Але зараз він все більше перетворюється в банальний букс, тільки з посиланням на те, що ви робите завдання команди з розробки пошукача яндекс. Плюсом є те, що ви працюєте без вкладень.

Але є і хороша сторона. Жителям великих міст щастить, і у них дуже багато пішохідних завдань. Тобто потрібно перевірити кілька точок на карті. За них платять від 0,5 доларів. Люди пишуть, що за 3 — 4 години ходьби по москві можна заробити 15-20 доларів. Для регіонів таких заробітків чекати не доводиться.

Способів виведення багато:

 • яндекс.гроші.
 • paypal.
 • приватбанк.
 • та ін

У сервісу є комісія за висновок, але вона невелика, максимальна величина — 0,5%.

Яндекс.дзен

Більш цікавий спосіб заробітку, який підійде копірайтерам і всім людям, які вміють писати круті матеріали. Яндекс.дзен-сервіс, який підбирає статті за вашими інтересами. Враховуються ваші пошукові запити, переваги, лайки, які ви виставляєте статтями, і багато інших факторів.

Але ми будемо розглядати яндекс.дзен виключно як спосіб заробітку. Для того щоб почати заробляти, вам буде потрібно завести свій канал. Далі, вам потрібно публікувати матеріали. Ви можете це робити без блогу або за допомогою свого сайту, дублюючи ці матеріали в дзені.

Ніякої різниці між цими двома способами немає. просто з сайту ви можете отримати ще більше трафіку. Суть в наступному: вам потрібно писати цікаві пости від 500 символів на будь-яку тему.

Канал почне монетизуватися автоматично після того, як ви отримаєте 7000 переглядів на тиждень. Новачкові складно досягти цього показника в перший місяць-два роботи. За 1000 повних переглядів ви отримуєте 40 — 180 рублів в залежності від теми і глибини перегляду.

Намагайтеся писати цікаві матеріали, щоб читачі не відразу їх закривали, а читали мінімум 40 секунд. А найкраще, щоб приблизно 50% дочитували до кінця.

невелика порада по роботі з яндекс дзеном: не публікуйте багато статей в перші дні. Після створення каналу в перші 2 — 3 дні вам потрібно публікувати по 1-2 статті, щоб дзен визначився з тематикою, і вже після цього зміг «приганяти» вам користувачів.

Найцікавіші теми-це психологія, їжа, хобі, сім’я, фінанси. Враховуйте їх, коли будете планувати тематику каналу. Ще відмінно йде політика і новини, але це вже для професійних журналістів. Жовта преса тут не приживається.

Робота на дзені – найприбутковіший онлайн-заробіток на яндекс.

Яндекс.музика

Відразу скажу, що заробляти просто на прослуховуванні музики у вас не вийде. Таких простих і швидких способів в мережі досі багато, але брати участь в них не варто. Це просто втрата часу в кращому випадку і в гіршому-втрата грошей.

Заробити на яндекс.музиці можуть виключно виконавці і музиканти. При прослуховуванні альбомів є кнопка пожертвувань, за допомогою якої користувачі можуть перерахувати гроші улюбленому виконавцю. Проблема тільки в тому, що в снд це, по-перше, не прийнято, по-друге, більшість людей слухають музику в соц. Мережах і приходять на яндекс досить рідко.

Тому яндекс.музика-непрямий спосіб заробітку. Він допоможе набрати популярність, а потім заробляти на концертах, продажу пісень в айтюнс і інших подібних сервісах.

Яндекс.директ

Це не стільки сервіс для заробітку, скільки джерело залучення трафіку. Але якщо з ним працювати, можна отримувати непогані гроші. У вас є дві можливості це зробити:

 • бути арбітражником.
 • бути маркетологом.

Це дві схожі професії, але вони розрізняються кардинальним підходом до бізнесу. Арбитражники перепродують трафік. Тобто вони купують його в одному джерелі і продають в іншій. Але це узагальнена назва. На ділі вони створюють рекламні креативи під спеціальні пропозиції і отримують фіксовану оплату або відсоток від покупки клієнта.

Маркетологи ж працюють на компанію і залучають їй клієнтів за фіксовану з/п або відсоток від продажів. Різниця між арбітражниками і маркетологами в тому, що одні працюють з пропозиціями різних компаній, а інші працюють з однією або декількома, створюючи креативи виключно під них.

А ще є різниця в методах ведення бізнесу. Арбітражник користується всіма слабкими сторонами партнерської програми, продукту клієнта і ніші. Маркетолог же спеціалізується на залученні клієнтів, намагаючись це робити якомога більш «світлими» методами. і яндекс.директ-один із способів залучення клієнтів і заробітку на цьому.

Скільки можна заробити

Для новачка найпростішим способом заробітку буде яндекс.толока. Робота нескладна, але монотонна і нудна. Заробіток в день — до 2 — 3 доларів. Якщо ви живете у великому місті і любите ходити пішки — 10 — 15$ час від часу ви зможете заробити за кілька годин пішої прогулянки.

Яндекс.дзен-цеСвоєрідна лотерея. Можна створити дійсно стоїть канал, який будуть читати тисячі людей, і заробляти на цьому 10 — 15 тисяч рублів. Але для цього будуть потрібні навички в копірайтингу або журналістиці і досвід. Але навіть у людей, які не перший рік займаються інформаційними статтями і сайтами, виникають проблеми з монетизацією, тому тут більше везіння, ніж стабільності.

1 оцінити перспективи заробітку на яндекс.музиці складно. Більшість приходить туди просто послухати треки, і щось купувати або жертвувати виконавцю не мають наміру. А за перегляд музики ніхто не платить, за винятком пари зарубіжних сервісів. Але навіть в них більше пари центів в день ви не отримаєте.

Однозначно сказати про заробіток на директі складно. Займаючись арбітражем трафіку, складно вийти на якийсь певний максимум. За настройку яндекс.директа платять від 5 тисяч рублів, якщо це зроблено «на коліні», і до декількох десятків тисяч, якщо буде працювати команда професіоналів.

Хто може заробляти гроші

Заробляти гроші на сервісах яндекса може кожен. Головне-бажання. Для новачків підходить толока, для копірайтерів і блогерів — дзен, а для тих, хто реально розбирається в рекламі і залученні клієнтів — директ. Кожен зможе знайти собі заняття до душі, цим і хороші сервіси яндекса.

Дуже зручно, що гроші з усіх цих сервісів практично моментально переводяться на карту яндекс або гаманець. Система бере мінімальну комісію за такий переказ — 0,1%.

Відгуки про тих, хто заробляє на сервісах яндекса

Я пробував заробляти виключно на яндекс.толока. Але через свою непосидючість і» алергії ” на монотонну роботу протримався там не більше 30 хвилин. За ці півгодини заробив щось на зразок 20 центів і заспокоївся, вирішивши, що така робота мені не до душі.

Відгук про яндекс.толоці можна прочитати в докладній статті . Якщо коротко, то дівчина в середині 2017 року заробила в сервісі 2 долари за 10 годин роботи, з яких 3 пішли на навчання і проходження тестів.

Тут про пішохідні завдання:

Відгуки блогерів, які заробляють на яндекс.дзен:

 • як не вистрілив канал

олена: ” у мене вийшла не дуже весела історія з яндекс дзеном. Вирішила завести собі канал, подивитися, чи можна там заробити, як отримати прибуток.
Скажу відразу, поріг по монетизації не був досягнутий. Великі видавництва з кричущими заголовками вже заполонили стрічку, а рядовим користувачам не дозволяють використовувати ті ж засоби.
Статті у мене були по рукоділлю, вони виявилися не потрібні. За одну статтю-400-500 переглядів. Це дуже мало. Вирішили потестувати іншу нішу, це вже були інструкції по ремонту автомобіля. Також виявилося невостребованно».

 • і ще один не вистрілив

андрій: «я вирішив створити канал, потестувати, що буде. Перша стаття вдало вистрілила. Зібрала 6 000 переглядів. Потім мій канал благополучно полетів в бан. Як я потім зрозумів, це було пов’язано з тим, що я залишив посилання на свій сайт, чого робити не варто було.
Запустив ще кілька каналів, за схожою тематикою. Але перегляди вже не набиралися. Помітив, що найбільше охоплення аудиторії у новин про зірок і подібного матеріалу. Займатися дешевим рерайтингом новин заради дзена не став.
Зараз вже розумію, що розглядати дзен як самостійне джерело заробітку не варто було. Швидше це одне з джерел трафіку. За моїми даними, новинний сайт pravda збирає 40-50 тисяч додаткового трафіку в день, публікуючи свої матеріали в дзені”.

За історіями успіху можна стежити тут .

Замість відгуків про роботу з яндекс.директом-вакансії з сайту fl.ru за налаштуванням реклами в яд з дуже низькою оплатою:

вакансія №1

вакансія №2

Висновок

Сервіси яндекса відмінно підходять для тих, хто хоче заробляти в інтернеті. Для новачків зручна толока, для тих, хто вміє працювати з текстами — дзен, а для рекламників — директ. Кожен зуміє знайти собі що-небудь до душі.