Хто такі реферали. Що таке реферал і рефер (реферер)

545

Багато, починаючи роботу в мережі інтернет, стикалися з термінами «реферал» і «реферальная система». Саме час розібратися з цими базовими поняттями, що ми й зробимо в цій статті.

Хто такі реферали або що таке реферал — це перші питання, які виникають у новачків. Адже будь-сервіс інтернету передбачає реєстрацію, після якої ви отримаєте свій аккаунт. Крім статистики заробітку та інших налаштувань облікового запису є реферальские матеріали у вигляді посилань і банерів. Для чого вони?

Хто такі реферали

Припустимо, ви зареєструвалися на сервісі заробітку на кліках — кликовом інтернеті-сайті. Відповідно, ваш прямий заробіток ви отримаєте за перегляд реклами. Але існує і додатковий заробіток на рефералах. Справа в тому, що сайт, на якому ви працюєте, зацікавлений в розвитку, а кращий розвиток для будь-якого проекту інтернету — велика кількість його учасників. І якщо ви приведете в проект нового члена, то отримаєте грошову винагороду. Ми впритул підійшли до відповіді на питання про рефералах і пора його сформулювати:

Люди, наведені вами проект,
називаються рефералами

При цьому вони є вашими рефералами, а не проекту і залучаються за допомогою рекламних матеріалів, які ми згадували. Посилання та банери містять ваші ідентифікатори та розміщуються на інших інтернет-ресурсах. Люди, пройшовши з ним, стають вашими рефералами. Чим більше рефералів, тим більше буде ваш додатковий заробіток. Сама схема такого залучення називається реферального системою (реферальской системою) або партнерською програмою (з деякими відмінностями).

Система рефералів може бути різного рівня. У переважній більшості випадків вона однорівнева. Але трапляються ресурси з багаторівневий реферального системою, при якій рефер отримує прибуток зі своїх рефералів, плюс прибуток з членів проекту, яких вони призвели. До таких багаторівневим реферальним системам потрібно ставитися обережно — їх схожість з пірамідами більш ніж очевидно.

Хто такі реферы і реферери

Відповідь базується на отриманих знаннях і буде простим — рефером або реферерів називається власник рефералів (це дві назви одного терміна). Ви — рефер по відношенню до своїм рефералам. Відповідно, ваш реферер — це людина, за посиланням якого ви зареєструвалися і рефералом якого є.

Додатковий заробіток рефера зазвичай виражається у відсотках від заробітку рефералів і складає 10-20% їх прибутку.

Поширені помилки і міфи про рефералах

«Це що ж виходить? Я зареєструюся по реферального посиланням, рефер почне отримувати більше, а я менше?» — приблизно так думають багато новачків. Такі думки — найбільша помилка: реферальная система побудована таким чином, щоб не зачіпати фінансових інтересів нових членів. Збільшення заробітку вашого рефера жодним чином не позначиться на вашому заробіток.

«Так пішло воно все! Вони ще будуть бабло заробляти на мені!» — такі міркування, судячи по спілкуванню на багатьох форумах, так само характерні для новачків. Давайте розглянемо два варіанти.

  • Перший варіант — на форумі ви виявили рядок, в якій повідомляється, що, мовляв, є класний інтернет-проект, пішли заробляти. І, звичайно, реферальне посилання.
  • Другий варіант. На сайті ви читаєте опис проекту, який може реально допомогти вам у роботі. І також з рефссылкой.

Різницю вловлюєте? У першому випадку все зрозуміло: людина шукає рефералів, нашвидку кинув посилання і, пройшовши по ній, ви просто станете чиїмось рефералом, І невідомо, до речі, що за проект — адже людина, що залишив посилання, може помилятися. У другому випадку, крім отриманих особливостей роботи та опису, ви можете зв’язатися з автором статті (майбутнім рефером) за допомогою. А в деяких випадках і отримаєте рефбек. Висновки очевидні.

Говорячи про рефералах, не можна обійти мовчанням піраміди — очевидно, що вони побудовані на реферального системи, де заробіток рефера також залежить від кількості рефералів, але є ЄДИНИМ, на відміну від інших видів робіт в мережі. З цієї причини, починаючи роботу з подібними проектами, ви повинні чітко розуміти принцип їх роботи, так само як і можливі наслідки такого співробітництва.

Пора завершувати статтю. Думаю, суть ви зрозуміли. На рефералах і реферальних системах в інтернеті тримається дуже багато — їх використовують файлообмінники, сайти опитувань, майданчики Форекса, обмінники валют, платіжні системи і багато інші сервіси інтернету — перерахувати усі не представляється можливим. Використовуйте отримані знання і заробляйте гроші!

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!