Hotfile — файлообмінник для стабільного заробітку. Опис Хотфайл, розцінки

295
  • Реєстрація: безкоштовна.
  • Оплата: від 2$ за 1000 завантажень файлів.
  • Оплачувані країни: більше 40.
  • Мінімальна сума до виплати: 15$
  • Термін зберігання файлів: 90 днів.
  • Платіжна системи: PayPal, WebMoney, Alertpay

На жаль, але всьому хорошому приходить кінець. Зайшовши в свій аккаунт, я виявив, що він обнулений, а рефералів і грошей немає. Мотивація — зміни в реферального програми. Маячня — іншого слова не придумаєш. Поміняв правила, гаразд, дай вивести гроші і давай вважати по-іншому. Бажання починати все знову як ні — де гарантія, що правила не зміняться.

Я не хочу міняти текст і заголовок статті, за якою ви прийшли, але ви повинні знати: Hotfile (Хотфайл) — лохотрон..

Як заробити з Хотфайлом

З Hotfile приємно мати справу — виплати стабільні, додаються нові країни, з яких вважається завантаження, сайт стає все більш зручним — розвиток видно неозброєним поглядом. Кількість прийнятих країн перевалило за 40. Враховуючи їх кількість, Хотфайл зі своїми розцінками стає більш привабливим у порівнянні з іншими файловими архівами — тим Депозитом, наприклад.

Спосіб заробітку нічим не відрізняється від заробітку інших файлообмінниках. Завантажуємо на сервер свої файли, які можуть представляти інтерес для потенційних завантажувачів. Чим більше файлів, тим більше кількість завантажень і, відповідно, зароблених грошей. Після закачування кожен файл отримує посилання. Розміщуємо ці посилання де тільки можливо — на форумах, варезных порталах, тематичних каталогах і чекаємо, коли набереться мінімальна сума для виведення грошей. Періодично потрібно перевіряти наявність своїх файлів і контролювати, щоб не скінчився термін дії. Особливо це важливо на початковому етапі, коли файли ще не розкручені. На Хотфайле цю операцію можна робити рідше, ніж на інших обмінниках за рахунок великого терміну зберігання файлів — 90 днів з моменту останнього скачування.
На сайті є досить розумне FAQ, містить відповіді на багато запитань новачків. Після реєстрації обов’язково загляньте в цей розділ.
Робота з файлообмінниками характеризується не тільки умінням закачувати файли на сервер і розміщувати посилання. Необхідні також деякі аналітичні здібності, спрямовані на дослідження попиту. Кажучи простими словами, потрібно бути в курсі, що потрібно народу. А народу, як підказує досвід, потрібні матеріали для дорослих, музика і кіно. Саме вони складають добру половину всіх файлів, розміщених на файлообмінниках, незважаючи на всі заборони. А взагалі потрібно шукати свої нішу — шукати те, чого немає в інших. І тоді результати, незважаючи на високу конкуренцію, не забаряться позначитися.

Скільки можна заробити з hotfile

Як не дивно, але при більш низьких розцінках, заробити можна дуже навіть непогано. На Хотфайле є система бонусних рангів: Copper (мідь), Bronze (бронза), Silver (срібло), Gold (золото) та Platinum (платина). Що благородніше метал, тим вище розцінки за закачування файлів. Для отримання високого рангу потрібно дотримуватися умови: мати як можна більше завантажень файлів і при цьому займати якомога менше дискового місця на Хотфайле. Рано чи пізно всі піднімаються в ранги, наздоганяючи і обганяючи за розцінками інші файлообмінники, і саме в цьому криється секрет популярності і швидкого розвитку Хотфайла.

Як зареєструватися в hotfile.com

Реєстрація в Хотфайле дуже проста. Йдемо на сайт hotfile.com. У його верхній частині розташований перемикач мов. Вибираємо потрібний і йдемо далі.
Заповнюємо форму латинськими символами відзначаємо галочкою «Умови надання послуг» і натискаємо «Зареєструватися». Реєстрація завершена — можна логінитися і завантажувати файли.

Як завантажувати файли на Хотфайл

Варіантів завантаження три: ФТП, через веб-інтерфейс сайту і віддалене завантаження.

Завантаження файлів на Хотфайл по ФТП

Реквізити для завантаження по ФТП:

  • Ім’я сервера: ftp.hotfile.com .
  • Користувач (user): ваш логін при вході в аккаунт.
  • Пароль: ваш пароль при вході в аккаунт.

Використовуючи ФТП можна закачувати файли і створювати папки, але не можна перейменовувати та переміщувати файли. Файли з’являються в записі досить швидко, зазвичай проблем не виникає. Якщо ви не вмієте користуватися ФТП, то в розділі «Корисні програми» є інструкція, як налаштувати Filezilla (ФТП-програму) і закачування файлів на файлообмінник

Завантаження файлів на Хотфайл через сайт

Заходимо в «Закачати файл» вибираємо потрібний файл і завантажуємо його. Після завантаження з’явиться віконце з посиланнями, і можливість відіслати посилання на свій e-mail.

Виведення грошей з hotfile.com

Гроші виводяться кожен понеділок по досягненні мінімальної суми в 15 доларів. Для виведення робити нічого не потрібно — все відбувається в автоматичному режимі, але при цьому є один нюанс. За замовчуванням у вашому акаунті Хотфайла варто PayPal. Обов’язково змініть його на WebMoney або AlertPay. І тоді, зайшовши у вівторок в акаунт платіжної системи ви побачите милує око картину, показану на скріншоті.

Інтерфейс hotfile.com

Інтерфейс Хотфайла строгий і функціональний. Управління проводиться з верхнього меню, призначення посилань зрозуміло з назв. Зайшовши в розділ «Мій акаунт» ми побачимо додаткове меню, серед якого найчастіше будемо заходити в «Мої файли», де знаходяться статистика і посилання на файли. Зайшовши з цього ж меню «File Manager» ми потрапимо в менеджер файлів, який розглянемо більш докладно.
У вікні менеджера відображаються назви папок. Папка «Unsorted» знаходиться в записі за замовчуванням усі завантажені через веб-інтерфейс файли потрапляють саме до неї, при цьому створюється додаткова папку, ім’я якої складається з дати завантаження. При натисканні на назві папки вона розкриється і відображається її вміст. Виділивши чекбоксів файл, ми зможемо побачити його заслання і провести над ним дія — перейменувати, видалити або перемістити.
Всі дії над файлами і папками підтверджуються через невелике з’являється меню, вміст якого залежить від обраного дії. Поки ви не підтвердіть дію цього меню, нічого не станеться. На малюнку показано створення нової папки, яка після натискання «Сreate folder» буде поміщено в папку «Films».

Що не можна робити на Хотфайле

Тут все стандартно — серед усього іншого заборонено поширювати матеріали, що пропагують насильство, тероризм, дитячу порнографію та насильство над дітьми. За це слід видалення облікового запису. Такого ж покарання зазнають ті, хто зробить ще більш жахливий вчинок — створить собі другий аккаунт.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!