Файлообмінник turbobit — опис, переваги і недоліки

315
 • Реєстрація: безкоштовна.
 • Оплата: від 3$ за 1000 унікальних завантажень файлів.
 • Враховуються країни: більше 40.
 • Мінімальна сума до виплати: 10$
 • Термін зберігання файлу: 30 днів.
 • Платіжна системи: WebMoney, PayPal

Відносно молодий російський файлообмінник, набирає обертів. Дуже хороші умови для заробітку, є можливість створити на наданій базі свій власний файловий сервер.

Як заробити з Турбобитом

У країнах файлообмінників перед своїми іменитими побратимами є одна безсумнівна перевага — вони ще не зажрались (як це не грубо звучить) і цінують кожного клієнта. Це повною мірою можна застосувати до Турбобиту. Він не має такої популярності, як Депозит, але по можливості заробітку цілком порівнянний. На початку своєї діяльності у цього файлообмінника було багато прикрих технічних і фінансових непорозумінь, але зараз Турбобит твердо став на ноги і часи неприємностей пішли в минуле. У разі технічних проблем адміністрація сервісу компенсує завдані незручності підвищенням розцінок на деякий час. Погодьтеся, це підкуповує — видно, що тобою дорожать.

Заробіток на Турбобите нічим не відрізняється від заробітку інших файлообмінниках. Завантажуємо на сервер свої файли, які можуть представляти інтерес для потенційних завантажувачів. Чим більше файлів, тим більше кількість завантажень і, відповідно, зароблених грошей. Після закачування кожен файл отримує посилання. Розміщуємо ці посилання де тільки можливо — на форумах, варезных порталах, тематичних каталогах і чекаємо, коли набереться мінімальна сума для виведення грошей. Періодично потрібно перевіряти наявність своїх файлів і контролювати, щоб не скінчився термін дії. Особливо це важливо на початковому етапі, коли файли ще не розкручені. В цьому відношенні Турбобит програє іншим обмінників: у зареєстрованих користувачів термін зберігання файлів всього 30 днів з моменту останнього скачування.

На сайті є FAQ і форум, що містять відповіді на багато питань новачків. Після реєстрації обов’язково загляньте в цей розділ.

Як вже говорилося Турбобит цілком придатний для заробітку — розцінки за завантаження файлів на ній дуже привабливі. За рахунок цього файлообмінник не має розгалуженої системи рангів, і в цій простоті є безсумнівний плюс. У всякому разі не розбігаються очі від всіляких таблиць з розцінками. Своєрідним підвищенням є так званий «Турбо доступ», але він дає більше переваг скачивающим, а не власникам облікового запису. Вони отримають тільки збільшення терміну зберігання своїх файлів до 60 днів. Послуга ця платна і коштує 50 WMZ в рік.

Розцінки ТурбоБит

Розмір файлу Тариф, $ Тариф, руб.
1Mb .. 4Mb $3 90руб.
5Mb .. 9Mb $4 120 руб.
10Mb .. 49Mb $6 180 руб.
50Mb .. 99Mb $7 210 руб.
100Mb .. 249Mb $9 270 руб.
250Mb .. 1500Mb $12 360 руб.
1500Mb .. 100Gb $15 450 руб.

 • Розцінки наведені за 1000 унікальних завантажень (завантаження з однієї ip один раз на добу) для файлів розміром більше 1 Мб;
 • країни, з яких зараховуються скачування: Росія, Україна, Казахстан, Латвія, Литва, Естонія, США, Канада, Австралія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Голландія, Італія, Ірландія, Іспанія, Португалія, Франція, Швейцарія, Данія, Норвегія, Фінляндія, Швеція, Болгарія, Греція, Польща, Румунія, Словаччина, Туреччина, Чехія, Кувейт, ОАЕ, Саудівська Аравія, Японія, Сінгапур;
 • статистика в системі ведеться в рублях і доларах. Виплата у доларах здійснюється за курсом WebMoney на день оплати.

Реєстрація turbobit.net

Реєстрація в ТурбоБит проста. Йдемо на сайт turbobit.net.

У його верхній частині натискаємо «Реєстрація», у випадаючому вікні вводимо свій e-mail, що буде логіном, паролем. Після натискання кнопки «Зареєструватися» можна заходити в свій аккаунт. Думаю, більш короткої реєстрації ви не бачили.

Опис інтерфейсу

Інтерфейс Турбобита аскетичний і в той же час досить зручний. Дуже корисна смужка новин на центральній сторінці — відразу отримуєш потрібну інформацію. Там же знаходиться форма для завантаження файлів — все під рукою. Але нас більше цікавить меню «Файли», тому йдемо туди.

В цілому все зрозуміло — у верхній частині відображаються папки, у нижній — файли. При натисканні на іконку папки в нижній частині з’являється її вміст. Для того, щоб виконати дію над файлом його потрібно відзначити галочкою. Зазначити всі файли папки можна, відзначивши галочкою самий верхній чекбокс зліва від напису «Тип». Іконки під написами «Посилання», «Змінити» і «Копія» клікабельні. Натиснувши на них, отримаємо відповідні дії з виділеними файлами. Кнопка «Продовжити» призначена для продовження терміну зберігання файлів. Але продовження на цьому сервері платне — строком на один рік. Це, мабуть, єдиний недолік цього сервісу — файли повинні обов’язково викачуватися. Як мінімум раз на місяць.

Як завантажити файли

Варіантів завантажень файлів в Turbobit три: ФТП, через веб-інтерфейс сайту і віддалене завантаження. Всі варіанти доступні в розділі «Завантаження файлу» — з нього, до речі, і починається вхід в обліковий запис. Натиснувши на кнопку «FTP» (на малюнку) ми потрапимо у вкладку з реквізитами для ФТП-програми.

ФТП на Турбобите працює непогано — нарікань не було. Файли з’являються в записі досить швидко. Якщо ви не вмієте користуватися ФТП, то в розділі «Корисні програми» є детальна інструкція по налаштуванню ФТП-програми і закачування файлів на файлообмінник

Що не можна робити на Турбобит

На Турбобит можна розміщувати матеріали, які:

 • не містять інформації, розповсюдження якої заборонено чи обмежено згідно з чинним законодавством країни Вашого перебування;
 • не порушують прав інтелектуальної власності третіх осіб;
 • за своїм змістом відповідають соціальним, моральним та етичним принципам (не містять повідомлень, що ображають людську гідність, пропагують насильство, расову чи національну ворожнечу тощо);
 • не містять вірусів або будь-яких інших програмних продуктів, що містять шкідливий код.

Заборони стандартні, але особлива увага приділяється боротьбі з дитячою порнографією — проводяться акції по виявленню її розповсюджувачів, їх облікові записи та рахунки анулюються.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!