Файлообмінник Shareflare.net. Достоїнства і недоліки. Опис, розцінки

294

Закритий файлообмінник.

  • Реєстрація: безкоштовна.
  • Оплата:від 4$ і вище за 1000 унікальних завантажень файлів.
  • Оплата реферальних: 25% від залучених користувачів.
  • Оплачувані країни: все.
  • Мінімальна сума до виплати: від 5$.
  • Час зберігання файлів: 10-30 днів з моменту останнього завантаження.
  • Платіжна системи: Webmoney, PayPal

Shareflare.net — новий файлообмінний сервіс. Співпрацюючи з новим файлообмінником, завжди є ризик нарватися на всілякі дрібні глюки і шорсткості. Але все колись були новачками. І депозит, рапидшара теж. В інтернеті вже досить багато файлів, розміщені на цьому сервісі. А раз так, то настав час познайомимося з Shareflare ближче.

Домен Shareflare зареєстрований на Сейшельських островах в січні 2010 року. Там же вказано й адресу офісу. Зазвичай в цій знаменитій офшорній зоні реєструються платіжні системи, але, як бачимо, бувають і винятки.

Розцінки Shareflare

Заробіток на Shareflare.net нічим не відрізняється від заробітку інших файлових хостингах: завантажили файли, отримали посилання і розмістили їх в інтернеті. А от отримувати прибуток можна різними способами. Існує 3 види програм для заробітку.

Програма «60% of ALL Premium Sales» (60% від усіх продажів преміумів)

Все зрозуміло з назви — ви отримуєте 60% прибутку від продажу преміум-аккаунта, який купить користувач для того, щоб завантажити файли. Скажімо прямо, зі звичайними файлами там робити нічого — користувач не буде платити гроші даремно. Що це мають бути за файли — здогадуйтеся самі.

Програма «Normal»

Заробіток залежить від розмірів завантажених файлів і вашого статусу. Це звичний підрахунок — його використовують майже всі файлові архіви. Розцінки наведені в таблицях.

Залежність прибутку від розміру файлу
Тариф
0Мб – 0.99 Мб До 4$
1Мб – 4.99 Mb До 6$
5Мб – 9.99 Mb До 8$
10Мб – 49.99 Мб До 12$
50Мб – 99.99 Мб До 14$
100Мб – 249.99 Мб До 18$
250Мб – 1499.99 Мб До 24$
1500Мб … До 30$

Залежність прибутку від статусу
Паперовий з паперовим статусом заробіток буде нульовим
(для тих користувачів, які тимчасово не приносять користі сервісу)
Свинець заробіток — номінал (значення, вказане у верхній таблиці) /10
Олов’яний заробіток — номінал/5
Бронзовий заробіток — номінал/3
Срібний заробіток — номінал/2
Золотий заробіток — номінал/1,5
Платиновий Номінальний заробіток

При цьому система визначення статусу, як повідомляється на сайті, зберігається в таємниці і визначається щодня. Але, думаю, ніякого секрету немає — чим менше розмір файлу і чим більше завантажень, тим вище буде статус. Завантаження враховуються з усіх країн.
На мій погляд, система статусів трохи дивна — виходить, щоб працювати за номіналом (розцінками з верхньої таблиці) потрібно досягти платинового статусу. А скільки буде триває паперовий, при якому прибутку взагалі немає? І який сенс плодити таку кількість статусів?

Програма «Maximum»

Заробіток залежить від розміру файлу і країни, з якої він був завантажений. Розцінки і країни наведено на сайті.

Користувачу, що вирішив співпрацювати з Shareflare, обов’язково потрібно все продумати і визначитися з видом програми — змінити її потім не можна буде! Але можна створити другий, нереферальный до першого аккаунт.

Початок роботи

Початок роботи стандартне — йдемо по посиланню на сайт Shareflare і реєструємося. Заповнюємо кілька полів реєстраційної форми, серед яких вибір типу заробітку, і можна заходити в аккаунт. При необхідності вибираємо в списку на верху сторінки російська мова і перемикаємо на нього інтерфейс.

Платежі в Shareflare

Виплати в Shareflare.net відбуваються протягом двох робочих днів з моменту подачі заявки. Висновок можливий через Webmoney або PayPal. Мінімальна сума для виведення WebMoney — 5 баксів, для PayPal — 10 баксів.

Завантаження та терміни зберігання файлів

Способи завантаження звичайні, нічого нового — ФТП, через веб-інтерфейс сайту і віддалене завантаження. При завантаженні по ФТП є зручна опція: можна вказати системі, як переносити завантажені файли в аккаунт — автоматично або вручну.
Через форму на сайті файли вантажаться швидко. Рекомендований максимальний обсяг завантаження через форму файлу — 10-15 Мб.

Термін зберігання завантаженого файлу залежить від розміру: до 50 Мб зберігається 30 днів з моменту його завантаження до 500 Мб — 25 днів, до 1500 Мб — 15 днів і, нарешті, термін зберігання файлу до 2500 Мб — 10 днів. Терміни, як ми бачимо невеликі.

Інтеграція Shareflare vip-file.com і sms4file.com

Тих, хто працює з vip-file і sms4file, чекає гарна новина: всі файли, які є на цих файлообмінник можна досить легко скопіювати в свій аккаунт Shareflare. Для цього в розділі «Файли» є спеціальні посилання.

Короткий огляд Shareflare закінчений. У цього файлообмінника є свої переваги і недоліки. Переваги — його молодість. Такі сервіси цінують кожного відвідувача і користувача, тому що їх мало. Недоліки — трохи дивна система нарахування прибутку і невеликий термін зберігання великих файлів. Хоча, можливо, більш тривалі строки і не потрібні: файли таких розмірів у наш час реальніше завантажити через торрент-сервіс.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!