Файлообмінник Hitfile — дочірній сервіс Turbobit. Опис, реєстрація, принципи заробітку

338
  • Реєстрація: безкоштовна
  • Оплата: 60% від покупки преміум-акаунтів
  • Враховуються країни: всі
  • Мінімальна сума до виплати: 5$
  • Термін зберігання файлів: 45-90 днів
  • Платіжна системи: WebMoney, PayPal
  • Максимальний розмір файлу: 100 Гб

Новий файловий сервер, який є дочірнім підприємством відомого файлообмінника Turbobit.net. В той же час його цілком можна розглядати і як цілком самостійний сервіс, так як підрахунок заробітку відрізняється від свого старшого брата.

Заробіток на hitfile.com заснований на купівлі відвідувачами преміум-акаунтів під час завантаження ваших файлів. При цьому кількість завантажень не враховується, але є можливість заборонити безкоштовне скачування. Такий підхід вже існує в інтернеті — є кілька сервісів, що використовують його. І їх тривале існування говорить про те, що він має право на життя, як би нам не було звичніше отримувати гроші за кількість скачувань.

Звідси випливає один важливий фактор, який не можна не враховувати: файли, що розміщуються на цьому сервісі, не повинні бути звичайними. Погодьтеся, відвідувач не заплатить гроші за файли, які може спокійно і, головне, безкоштовно завантажити з іншого файлообмінника. Що це мають бути файли, вирішуйте самі.

Перейдемо до загальних моментів файлообмінників. А спільними є пароль, логін і файли — якщо ви маєте аккаунт на Turbobit, то, вважайте, що у вас є обліковий запис з вашими файлами і на hitfile — реєстрація не потрібна. Тим, у кого немає облікового запису, доведеться реєструватися. Зазначу, що немає нічого складного — процес забере не більше хвилини.

Ще один спільний момент — інтерфейси акаунтів. Вони досить схожі і тому немає сенсу займатися дублюванням — опис вже є на сторінці нашого сайту в статті Заробіток з Турбобит.

Так як інтерфейс Хитфайла аскетичний, компенсацією за це служить наявність розумного розділу допомоги (FAQ), в якому можна знайти відповіді на багато питань. Після реєстрації є сенс зазирнути в нього.

Заробіток на Hitfile

Та скільки ж можна заробити з Хитфайлом? Як вже зазначалося, нам іде 60% від суми, заплаченої відвідувачем при завантаженні файлу. Тобто від покупки преміум-аккаунта. Загальну суму прибутку відмінно висловлює така формула: 60%+5%+10%+2%. До наших 60% додається 5% від суми при покупці преміум-акаунтів з вашого сайту (для тих, у кого він є), 10% — від залучення рефералів і, нарешті, 2% — реферальские 2-го рівня. В цілому виглядає дуже і дуже привабливо. Особливо, враховуючи всілякі акції, що проводяться сервісом.

Завантаження файлів на Hitfile

Тут нічого незвичайного — доступні три варіанти: ФТП через браузер, і з іншого сайту.

При використанні ФТП є підтримка дозавантаження файлів при обриві з’єднання, що є не на кожному файлообміннику. Крім того, існує можливість створити кілька ftp-акаунтів, і вибрати ручне або автоматичне переміщення файлів в свій аккаунт після закінчення їх завантаження (чудова опція). На завершення до всього, підтримується завантаження папок і вкладених папок з файлами. Як бачимо з роботою по ФТП — все в порядку, навіть більше того.

Завантаження через браузер стандартна. Максимальний розмір файлу — 4 Гб. Чесно кажучи, не знаю, хто буде качати такі величезні файли через браузер, коли є такі можливості завантаження по FTP.

Як бачимо, Hitfile — своєрідний сервіс для зберігання файлів. Багатьом система підрахунку заробітку може здатися нелогічним і неприйнятною. Але, повторюся, в інтернеті є файлообмінники з подібним принципом роботи. І існують вони роками. А це значить, що є люди, які заробляють, розміщуючи на них файли, і є люди, які платять гроші, завантажуючи їх.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!