Buypost — варіант заробітку на блозі. Покупка посилань

254

У мережі багато різних сервісів, з якими блогери можуть співпрацювати і заробляти на своїх блогах. Найвідоміший — Блогун. Але мова піде не про нього, а про його конкурента — біржі посилань Buypost.

Принципи роботи біржі коротко вмістилися в назві — Buypost. З такою назвою можна займатися тільки однією справою — купівлею і продажем посилань і постів.
Біржа є дочірнім проектом відомого сервісу Seopult, про що говорить. Такий крок «соепультистов» логічний — Buypost безпосередньо підключений до батьківського сайту і міцно зайняв своє місце серед всіх його можливостей. Така взаємодія принесло свої плоди — Байпост заслужено вважають конкурентом Блогуна, який (як вважають багато блогери) почав потихеньку заїдатися. А якщо врахувати, що Байпост гарантує викуп 50 відсотків посилань блогу протягом перших чотирьох тижнів, то стає ясно, що молода біржа не просто конкурент, а дуже серйозний конкурент. І не тільки, до речі, Блогуну.
У Байпост є свої особливості. Найважливіший момент — приймаються не всі блоги, а розміщені на таких майданчиках:

  • diary.ru;
  • blogs.mail.ru;
  • livejournal.com;
  • liveinternet.ru;
  • WordPress;
  • ya.ru.

Безумовно, їх кількість з часом може змінитися у бік збільшення, наприклад, підтримки WordPress на початку взагалі не було. З інших вимог до блогів:

  • PR>0 або власний Тіц;
  • більше 20 сторінок в індексі Яндекса, придатних для розміщення посилань;

Наступна цікава фішка — висока ступінь автоматизації. На сервісі є ручний і автоматичний режими роботи, але пріоритет викупу Buypost віддає блогів, які працюють в авторежимі. При цьому система сама визначає максимально розумне кількість посилань в блозі. Непогано, погодьтеся. При нинішній здібності пошукових систем відловлювати продажні посилання така можливість не здається зайвою. Дизайн посилання в цьому випадку робиться з подібним дизайном контекстної реклами, на яку пошуковики, як відомо, не реагують. На завершення зазначу, що установка коду та налаштування системи для роботи в авторежимі є безкоштовною.
Для любителів ручного режиму існує можливість приймати або відхиляти розміщення посилань на конкретних постах. За допомогою стоп-листів, можна захистити блог від посилань на адалт-сайти і матюків. Можна також вибрати місце розміщення посилань — на початку, середині або кінці постів.

А що пропонує Buypost оптимізаторам? Найголовніше, на мій погляд — ручну модерацію блогів при прийманні їх в систему. З перевіреними модераторами блогами однозначно приємніше мати справу. Наступний плюс — дуже швидкий час розміщення посилань. І, нарешті, не можна не відзначити зручний інтерфейс.

З чого почати?

З реєстрації. Мається на увазі, що блозі вже є:-) Йдемо на сайт біржі, вводимо дані в поля реєстраційний форми і можна заходити в аккаунт — ніяких підтвердження поштою не потрібно.
Після входу ми автоматично потрапляємо на сторінку додавання нового блогу. Поля стандартні — URL, опис, тип блогу і т. п. — немає сенсу описувати очевидне. Після завершення блог відправиться на модерацію і після його прийняття почнеться повноцінна робота.

Введення і виведення грошей з Buypost

Байпост працює з Webmoney, через яку проводяться фінансові операції. Поки доступні транзакції тільки в WMR. Нарахування зароблених грошей у записі відбувається 1 раз на добу, а виводити їх можна в будь-який час.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!