Біржа рекламного трафіку Wmip.ru — мій досвід роботи

286

Власникам сайтів, які заробляють на показі реклами, властиво шукати нові проекти у вигляді усіляких бірж монетизації трафіку — а раптом умови співробітництва виявляться вигідніше. Свого часу і я, наткнувшись на Wmip.ru вирішив попрацювати з цією біржею. Якщо ви плануєте зробити те ж саме, то, думається, мій досвід стане в нагоді вам — навіщо робити помилки, наступаючи на граблі, вже стукнувшие по лобі комусь іншому.

Півтора року тому в пошуках проектів монетизації банерного трафіку я набрів на Wmip.ru. Зареєструвавшись, закинувши на модерацію свій сайт, який за всіма параметрами відповідав вимогам Wmip.ru я вирішив не втрачати часу і написав оглядову статтю про це сервісі. Час минав, але сайт не перевірявся і не перевірявся. Після закінчення місяця мені це набридло і, переключившись на інші проекти, я зняв свій сайт з модерації, а про існування Wmip.ru якось забув.

Розвиваючи свій розділ про заробіток на банерах, я вирішив написати статтю про найбільш ходових розмірах банерів. При цьому не хотілося тупо переписувати готові статті, котрі були в мережі, схожі одна на одну, а провести невелике дослідження, зібравши і проаналізувавши статистику з декількох джерел. Вибираючи їх, я згадав про Wmip.ru і коло замкнулося.

Зайшовши на Wmip.ru я взяв потрібні для статті дані, а потім зайшов в розділ реферальской програми. Як виявилося, там накапало 5 баксів — спрацювала реферальськой посилання в огляді півторарічної давності. Зрадівши такій приємній дрібниці, я подав заявку на зняття коштів і вирішив знову надати свій сайт в якості рекламної площадки, кинувши, згідно з правилами сервісу, банер-заглушку Wmip.ru.

На мою заявку першим зреагували не модератори біржі, а антивірусний сканер Яндекса — прийшов лист про перебуванні на сайті шкідливого коду. Через день, правда, воно зникло, але неприємний осад залишився. Банери на Wmip.ru вставляються через iframe, який часто використовується для зараження сайтів і з цієї причини, ймовірно, і спрацював захист Яндекса.

Через тиждень, не отримавши відповіді про результати модерації сайту, я почав підозрювати, що знаряддя просто мертвий. Однак через кілька днів прийшло три листи: у першому був відмову у виведенні грошей реферальской програми, у другому повідомлялося про проходження майданчики модерації, в третьому мені пропонувалося поставити на сайт статистику wmtop.biz.

Маячня якась! Мало того, що мені мурижили голову місяць в першому випадку і 10 днів у другому, відмовили у виведенні грошей, так адмінів Wmip.ru ще й статистика liveinternet.ru не влаштовує, раз мені нав’язують ще якусь фігню. Чого це я повинен ставити на свій сайт банер-лічильник якогось каталогу, піднімаючи його рейтинг? Природно, нічого ставити я не став, а співробітництво (якщо його можна назвати таким) вирішив припинити, прибравши сайт біржі. До речі, коли прибирав, сайт, незважаючи на підтвердження поштою про проходження модерації, був позначений як проходить перевірку.

Висновки про доцільність роботи з Wmip.ru напрошуються самі, але перш ніж робити їх, скористайтеся додатковою інформацією до роздумів.

По-перше, в мережі вдалося знайти відомості про поширення вірусів через деякі сервіси реклами, серед яких, звичайно, був і Wmip.ru. Було також виявлено сполучення кількох власників блогів, які були забанені за розповсюдження вірусів через код Wmip.ru.
По-друге, я поліз шукати відгуки про Wmip.ru. Якщо хто-небудь з вас відзначить, що потрібно було спочатку шукати відгуки, а потім починати роботу, то буде цілком правий. Але на час написання першої статті таких не було, як, втім, і зараз. На webmoney advisor про роботу Wmip.ru всього один відгук, в якому говориться, що адмін надув якогось веб-майстра. А ось на saiter.ru улов був багатший — 72 позитивних чудових відкликання!!! Такі відгуки я зустрічав тільки в коментарях при описі лохотронів, де пропонується заробити пару сотень баксів за п’ять хвилин: «Це круто! Отримав швидко свої гроші», «Адмін молодець, платить справно», «Хлопці чесно працюють! Так тримати!», «Реферальная програма працює, вже отримав бабло», а від «Спасибі, що ви є» просто захотілося розплакатися. Негативних відгуків всього два, в одному з них автор з обуренням зауважив, що всі позитивні відгуки повторюються на інших сайтах і така ситуація виглядає смішно. Виникає, до речі, питання про доцільність існування сайтів, подібних saiter.ru у тому вигляді, в якому вони є, якщо кожен може зайти і набити свою сторінку хвалебними відгуками. Але це вже, як мовиться, зовсім інша історія.

Всі! Більше додати нічого! Я не можу сказати, що Wmip.ru — лохотрон, оскільки на підставі має інформації такі висновки не робляться. Так, було відмовлено у виведенні грошей на підставі неякісного трафіку. Можна було б посперечатися, але спілкуватися з адмінами з інтервалами в місяць немає бажання. Так, в інтернеті є негативні відгуки, але їх явно мало, щоб прямо назвати Wmip.ru шахраями. Якщо поритися, то негатив можна знайти на будь-який сайт. Але отриманої інформації цілком вистачить для формування думки про роботу сервісу і його іміджу, якщо хочете.

Втім, час не стоїть на місці, змінюється багато чого і, можливо, ваш досвід роботи з Wmip.ru виявиться більш позитивним, ніж мій. Якщо надумаєте співпрацювати з цією біржею, то удачі вам 🙂

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!