Автоматичне розпізнавання капчі captchabot.com. Інвайти

312

Кожному з нас доводилося вводити символи з капчі. Як по мені, так немає більш подразнюючої заняття, особливо коли заповнюєш численні поля, а потім помиляєшся під час введення символу з капчі і заповнюєш всі поля спочатку. Забране час і нерви в людей, яким цю процедуру потрібно робити десятки разів в день не виміряти звичайними мірками. Та й не потрібно — для полегшення цього процесу є спеціальна система розпізнавання капчі — Captchabot Service.

Що таке Captchabot

Сервіс Captchabot призначений для автоматичного розпізнавання графічного зображення (captcha) будь-якої складності. Проект був заснований в 2005 році, і з тих пір система опрацювала кілька десятків мільйонів зображень. Спочатку проект мав статус «Just for fun» (тільки для розваги), однак з часом багато хто почав розуміти, що можливості сервісу можна використовувати не тільки для забав з картинками. Проект став на комерційну основу, почав розвиватися, і в наш час Captchabot — це система розпізнавання графічних образів з високими швидкістю, зручністю і стабільністю.
Captchabot, насамперед, орієнтований на вебмайстрів — за допомогою системи можна автоматизувати просування ресурсів в мережі інтернет. Без сумніву, цей сервіс також можна використовувати скрізь, де є необхідність вводити капчу у великих кількостях, наприклад, при постінгу новин для заробітку на файлообмінниках і т. д..

Переваги системи Captchabot

  • Розпізнавання графічних образів будь-якої складності. При цьому ступінь розпізнавання до 80%
  • Підтримка багатозадачності.
  • Зручність інтеграції з вашим софтом: охоплені всі популярні платформи, на яких може знадобиться розпізнавання капчі.

Вартість розпізнавання в Captchabot

Captchabot — платний сервіс, але вартість розпізнавання досить демократична: кожне коректне розпізнавання коштує 3 копійки . При цьому якщо користувач сервісу скаже через API, що зображення розпізнано неправильно, то гроші за некоректне розпізнавання не спишуть. При великих обсягах розпізнавання надаються суттєві знижки.

Швидкість розпізнавання Captchabot

Максимальний час розпізнавання капчі — 30 секунд. Як правило, процес проходить набагато швидше — близько 10 секунд. Як вже повідомлялося, Captchabot підтримує багатопоточність — якщо користувач системи одночасно відправить 10 зображень, то за 30 секунд всі вони будуть розпізнані.

Крім усього іншого, існує можливість підключити до системи свій софт.

З якими платіжними системами працює Captchabot

Капчабот працює з такими платіжними системами: Webmoney, Yandex.гроші, Moneygram та PayPal.

Як зареєструватися в Captchabot

Реєстрація в Captchabot безкоштовна, але для неї потрібен інвайт (запрошення). Йдемо на сторінку реєстрації — www.captchabot.com/ru/register.html.
Сам процес реєстрації настільки простий, що немає необхідності детально описувати — заповнюємо всі поля і натискаємо «Зареєструвати користувача».

Де взяти інвайти для Captchabot

Запрошення для Captchabot є на нашому сайті — копіюйте і вставляйте будь в форму реєстрації.
c15cfc0d
0c27bf6d

Якщо інвайт вже використаний, беріть наступний. Якщо що — звертайтесь через форму запиту нашого сайту і тут же отримаєте нові інвайт.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!