Знайомство з Liberty Reserve. Способи введення і виведення грошей

218

Liberty Reserve — одна з відомих платіжних систем світу. Навряд чи її можна протиставляти AlertPay або PayPal — занадто різні масштаби і область застосування. Як і у багатьох інших платіжних механізмів у неї є свої переваги і недоліки. Вона не дуже популярна, але якщо ви читаєте цю статтю, значить у вас виникла ідея або необхідність спробувати попрацювати саме з цією платіжною системою. Що ж, давайте з нею знайомитися Ліберті Резерв.

Liberty Reserve — платіжна система, заснована в 2002 році в Коста-Ріці. Її штаб-квартира знаходиться там же, і система підпорядковується законодавству цієї маленької держави. Незважаючи на розміри, банківська і фінансова системи Коста-Ріки — одні з найбільш стійких у світі.

Вважається, що Ліберті прийшла на зміну E-gold. Саме так позиціонує себе керівництво цієї компанії, і це твердження має під собою підстави. Як відомо, E-gold здала свої позиції і навіть реєстрація в ній припинена. І саме цю нішу намагається заповнити Ліберті. Це, насамперед, стосується роботи з гральними закладами. Закони Коста-Ріки дозволяють працювати з ними і всілякими подібними напівлегальними сайтами. В якості варіанту оплати послуг ця система зустрічається досить рідко.
Облік у цій системі здійснюється в USD або EURO. Як і в E-Gold, зберігати свої кошти в золоті. Реєстрація безкоштовна і доступна громадянам будь-якої країни. Особливістю Ліберті є неможливість відкликати свій платіж — скасувати проплату неможливо.

До переваг цієї системи можна віднести дуже низьку комісію. Розмір оплати за трансакцію не може не радувати — всього 1% від суми переказу. При цьому комісію оплачує одержувач переказу.
Наступне важлива особливість — анонімність. Вона і так досить висока, а за $0,75 можна отримати повну анонімність.
І нарешті, завершуючи список достоїнств, не можна не згадати про захищеності. Вона на висоті та складається з декількох рівнів. Це помітно вже на стадії реєстрації.

Введення і виведення грошей в Liberty Reserve

У цьому важливому питанні система явно програє іншим конкурентам. І це можна назвати її основним недоліком. Операції введення-виведення здійснюються через обмінні пункти з усіма витікаючими наслідками: комісією, можливістю різних накладок — посередники є посередники. При цьому свого пункту обміну немає і потрібно використовувати сторонні.
Так що про виведення коштів через електронну карту можна і не думати. У всякому разі, поки. Можливо, з часом така можливість з’явиться — чесно кажучи, насилу видається платіжна система без цивілізованого способу виведення коштів. Ймовірно, саме з цієї причини Ліберті не використовують у якості платіжного інструменту при здійсненні покупок, оплати послуг і т. д.
Втім, якщо замислитись, то саме відсутність прив’язки до електронної карти та гарантує анонімність. І якщо наголос робиться саме на проведення транзакцій зі всіляких гральних та інвестиційних проектів, не завжди вирішуються у багатьох країнах, більшого і не потрібно.

Ми закінчили знайомство з Ліберті. Це досить своєрідна система, призначена для чітко поставлених цілей. Вже її розташування в офшорній зоні і можливість повної анонімності говорить про цих цілях та сфери її застосування. Як кажуть, кому що потрібно. Якщо у вас виникла необхідність зареєструватися, то для вас підготовлена покрокова інструкція для реєстрації в Librty Reserve російською мовою.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!