Заробіток з Miralinks на посиланнях. Опис роботи Міралінкс

278

Однією з відомих бірж, де можна заробити на продажі посилань, є Miralinks, що позиціонує себе як біржа статейного маркетингу. Проект відомий, стабільний і існує тривалий час, що дозволяє заробляти з ним, не боячись раптового закриття.

Загальні відомості про Miralinks

Міралінкс можна з повною впевненістю назвати одним з лідерів своєї ніші. Планка для сайтів, які співпрацюють з цим сервісом, піднята досить високо, але не до такої міри, щоб стати непереборною перешкодою для початківця вебмастера.

Вимоги до сайтів, на момент написання матеріалу такі:

 • Сайт повинен знаходитися на комерційному хостингу. Майданчики на базі безкоштовних хостингів .ucoz,.narod,.blogpost, .livejournal, site.google.com і подібних в Міралінкс не приймаються
 • Сайт повинен мати ТІЦ не менше 10
 • Сайт повинен мати не менше 100 проіндексованих Яндексом і Гуглом сторінок
 • Вік сайту повинен бути не менше 6 місяців
 • На сайті не повинно бути поп-андер, поп-ап, клік-андер і подібних методів подачі реклами
 • Дизайн сайту повинен бути шаблонним
 • Сайт не повинен порушувати авторські права, не суперечити нормам суспільної моралі (порнуха, зломи сайтів) і т. д і т. п.
 • Відвідуваність сайту повинна бути не менше 50 відвідувачів на добу
 • Вимоги, скажімо так, не дуже жорсткі, за винятком відвідуваності. У цьому питанні мені здалася деяка невизначеність — справа в тому, що біржі дуже багато сайтів, відвідуваність яких набагато нижче заявленого порога. На скріні представлено кілька сайтів, відвідуваність яких вказана як висока — від 50 до 300 відвідувань. Перейшовши на ці сайти, я подивився статистику за встановленими на них лічильників Ливинтернет. У всіх відвідуваність була менше 50 (в одного всього 3 відвідування), а у останнього при відкритті спливало вікно з поп-ап рекламою.

  У моїх сайтів відвідуваність набагато вище, тому я не можу сказати, наскільки враховується модераторами кількість відвідувань при прийомі в систему. Але це питання мені здався настільки важливим, що я зв’язався з підтримкою Міралінкс (яка, до речі, працює відмінно), щоб прояснити ситуацію. Відповідь не порадує початківців вебмайстрів — дійсно потрібно 50 відвідувань в день. Якщо для вашнго сайту-кількість відвідувань стане перешкодою, то можна звернути увагу на Ротапост — у цієї біржі поріг входження найнижчий і співпрацювати з нею можна практично з будь-яким сайтом.

  Участь сайту в інших біржах посилань (линкоброкерах) припустимо, але рішення про прийняття таких сайтів приймається в індивідуальному порядку. При модерації враховується:

 • Унікальність матеріалів (частина сторінок буде перевірятися модераторами в ручному режимі)
 • Частота розміщення нових матеріалів (сайт не повинен бути запущеним)
 • Помірність реклами.
 • Початок роботи в Miralinks

  Перший крок — реєстрація. Йдемо на Miralinks, заповнюємо поля форми, реєструємося. На пошту прийде посилання, по якому потрібно підтвердити електронну пошту.

  При додаванні сайту в Міралінкс проводиться автоматичне визначення відвідуваності вашої майданчики. Тому потрібно зробити статистику загальнодоступною і з видимими лічильниками. Хоча б на час модерації.

  Вибираємо статус вебмастера, додаємо сайт.

  Два чекбокса можна відзначити відразу, можна пізніше. Перший приховує адреса сайту від замовників і не дозволяє їм зробити безпосередній перехід на вашу майданчик — так менше ймовірність «спалити» сайт роботою в біржі. Другий чекбокс визначає, чи будете ви брати гроші за видалення раніше розміщеної посилання (і таке буває при надмірній оптимізації).

  Міралінкс не розпізнає кириличні домени, тому їх потрібно конвертувати в punycode. Зробити це легко — йдемо на 2ip.ru вводимо ім’я кириличного домену, отримуємо паникод (набір символів у нижній частині екрана), який і є реальний адресу вашого сайту.

  Для отримання паникода можна використовувати будь-який інший сервіс, що надає таку можливість.

  Наступний крок — автоматична перевірка відвідуваності. Якщо у вас з’явилося вікно з повідомленням про неможливість визначення відвідувань, увійдіть в свій сервіс статистики, скопіюйте посилання, переконайтеся в її доступності (пройдіть по ній, приміром, з іншого браузера) і відправте на перевірку.

  На наступному етапі доведеться заповнити безліч полів, на базі яких сайт буде відображатися в системі, а також визначають особливості роботи з Міралінкс. Більшість з них стандартні — назва сайту, короткий опис, тематика, ключові слова, регіон, мову і інші пункти, що не потребують поясненні.

  Певне утруднення може викликати встановлення своєї ціни за розміщення статей. Міралінкс пропонує середню ціну, і на цьому етапі можна цілком скористатися таким варіантом — клікнувши на розцінках, ви підставите їх у поля. Ви також можете визначити, чи будуть розцінки в національній валюті залежати від курсу долара.

  Надалі, ціну можна підкоригувати в залежності від кількості заявок — при їх відсутності ціну доведеться знизити, якщо від оптимізаторів відбою немає, то не гріх і підняти.

  Наступний не зовсім зрозумілий момент — чекбокс «Зворотний пошук». Його оцінка дозволить вам самому писати статті за заявками рекламодавців і розміщувати їх після погодження на своєму сайті. Якщо вам це цікаво, то слід заповнити вже знайомі поля з цінами та описом ваших послуг і можливостей.

  На завершення вам слід вказати, яку кількість посилань допустимо в статті, а також чи ви будете розміщувати статті, тематика яких відрізняється від вашого сайту (нетематические матеріали).

  Доданий сайт проходить два етапи модерації. Спершу його перевірять роботи Міралінкс на ТІЦ, кількість проіндексованих Яндексом сторінок та інших даних, які можна перевірити в автоматичному режимі. Потім сайт перевірять модератори. Статус майданчика буде відображатися в панелі вебмастера.

  По прийомі сайту в систему його статус зміниться на «Активний», після чого можна починати роботу. Якщо ж сайт не приймуть, буде вказана причина відмови. Після усунення проблем (якщо це можливо) сайт потрібно відправити на повторне модерацію.

  Наступний крок — підтвердження прав володіння сайтом.

  Йдемо по посиланню і підтверджуємо одним із способів — розміщенням мета-тега з ідентифікатором, або створенням в корені сайту файлу .html з вказаним ім’ям, в якому повинно бути слово «Міралінкс».

  Перед початком роботи має сенс подивитися на свій сайт очима рекламодавця — для цього достатньо в панелі вебмастера клацнути на імені свого майданчика. Якщо є помилки з визначенням відвідуваності, індексації та інших параметрів, то їх слід виправити. У деяких випадках для цього є спеціальні кнопки, при їх відсутності слід звернутися в техпідтримку Міралінкс. Це важливий момент — на ці параметри орієнтуються майже всі оптимізатори.

  Зазначу, що Міралінкс дає можливість видалення сайту з системи, якщо ви не розміщували статті рекламодавців. Цієї опції в панелі вебмастера немає (тільки деактивація майданчики), і якщо ви передумали працювати з біржею, то вам слід написати лист на підтримку з проханням про видалення сайту. Якщо ж ви розміщували статті, то видалити сайт не можна, а можна тільки деактивувати, після чого він перестане з’являтися в загальному списку майданчиків біржі.

  Особливості роботи в Miralinks

  Власне, робота на біржі можлива у двох режимах — пасивний та активний. У першому випадку ви просто чекаєте заявок на розміщення, а потім виконуєте їх. Другий можливий при включеній опції «Зворотний пошук». Він включає пасивний режим роботи, а також її самостійний пошук розділі вебмастера, пройшовши за посиланням «Пошук пропозицій», можна отримати список активних завдань від оптимізаторів і брати їх на роботу.

  Особливість Міралінкс — спеціальний режим «Безтурботний вебмастер», який в свою чергу також можливий у двох варіантах. Загальний у них один момент — ви вказуєте вимоги до статей, які готові публікувати. На підставі цих вимог менеджери Міралінкс відберуть відповідні статті. Далі можливе розміщення відібраних статей менеджерами Міралінкс (вам треба зробити на своєму сайті гостьовий доступ з потрібними обмеженнями), або ці статті будуть надсилати вам. Ви розміщуєте їх самі, а потім відсилаєте список адрес сторінок, на яких розміщені статті. Не можу сказати, наскільки це зручно, обидва варіанти я не пробував це робити навіть гостьовий доступ не хотілося, так само як і возитися зі списком статей.

  Тепер розглянемо кілька моментів, які можуть вплинути на розмір заробітку.

  Приховування URL сайту

  Має сенс приховувати URl свого сайту? Питання непросте. Однозначно, якщо сайт створений і націлений на роботу з біржею, то цього робити не варто. Якщо ж трастовий сайт, зроблений для людей і співробітництво з Міралінкс є лише додатковим заробітком, то приховування доменного імені може мати сенс. Але в цьому випадку я б зробив докладний опис сайту із зазначенням його переваг, а також можливість за якимось ознаками потрапити оптимізатору на сайт. Це може бути унікальне ім’я сайту, вбивши яке в пошукову систему, оптимізатор зможе перейти на сайт, це може бути адреса сайту безпосередньо дизайні і т. д. Багато оптимізаторів спеціально шукають сайти, не «засвічені» в біржах, а приховування URL — один із способів. Але для перевірки сайту на його придатність в якості донора, на xtool.ru приміром, оптимізаторам потрібен URL. Саме для цієї мети потрібно дати можливість яким-небудь способом потрапити на вашу майданчик — навряд чи хтось стане купувати кота в мішку.

  Багато вебмастера, до речі, просто вказують URL сайту в заголовку і описі — теж варіант…

  Підтвердження домену (верифікація вебмастера)

  При відображенні інформації про вашому сайті оптимізатору, серед безлічі параметрів є пункт про верифікації вебмастера. Чесно кажучи, це всього лише підтвердження володіння доменом, але напис «Вебмастер верифікований» може надавати магічний вплив, особливо на початківців оптимізаторів. Тому, має сенс верифікувати домен, якщо це можливо. Для цього в панелі керування доменом (на тому сервісі, де ви його реєстрували) в інформації про домен потрібно вказати свій e-mail. При верифікації (посилання «Верифікувати домен») роботи Miralinks візьмуть поштова адреса з Whois, вам буде висланий код підтвердження, після введення якого в панелі управління сайтом ви станете верифікованим вебмайстром. Це додасть вам ваги в очах оптимізатора і дасть деякі преференції при виведенні зароблених грошей (про це пізніше). При всьому цьому зазначу, що я не верифицировал свої сайти.

  Ексклюзивність

  В Міралінкс є такий параметр, що відображає участь сайту в інших біржах — ексклюзивний сайт працює тільки з Міралінкс. Цей параметр визначають роботи системи і визначають не завжди правильно. Тому, якщо ви працюєте з іншими біржами, але ваш сайт відображається як ексклюзивний, то особливо не спокушайтеся — участь у біржах спокійно «пробивається» сторонніми сервісами і програмами. Мені доводилося бачити на Міралінкс ніби як чисті сайти, на яких RDS визначав їх одночасне участь в Сапі, Лиекс, Ротапост і ще парі-трійці линкоброкеров.

  Якщо ваш сайт раніше брав участь у линкоброкерах, після чого ви припинили співпрацю, але Міралінкс все одно визначив належність майданчика до линкоброкеру, то слід зв’язатися з підтримкою для вирішення цього питання.

  Швидкість розміщення статей

  Якщо у вас є можливість швидко розміщувати замовлення, робіть це. Майданчики, що пропонує швидке розміщення протягом доби, позначаються особливим значком і їх внутрибиржевый рейтинг (MR) підвищується.

  Рейтинг MR

  MR (Miralinks Rating) непрямим чином дозволяє оптимізатору оцінити якість майданчика — чим він вище, тим більше довіра до сайту і вебмайстру. MR враховує швидкість розміщення матеріалів, участь сайту в інших біржах, а також відсоток індексації розміщених статей. При випадання статей з індексу пошукових систем MR буде знижуватися. Максимальний рівень — 100, він дається відразу при додаванні сайту в систему, а через деякий час відбувається перерахунок на підставі перерахованих вище параметрів.

  Чорні і білі списки

  Кожен оптимізатор має можливість додати ваш сайт в свій список — чорний або білий. У мене є такі списки і часом я орієнтуюся на свій білий список, замість того, щоб займатися пошуком майданчиків, витрачаючи час на пошук і перевірку знайдених майданчиків. Думка, здається, зрозуміла — потрапивши в білий список оптимізатора, ви зможете отримувати постійні замовлення.

  Всі інші моменти при роботі з Міралінкс стандартні. Оптимізатору відображається інформація про вашому сайті, на підставі якої він приймає рішення — це відвідуваність сайту, відсоток індексації в Яндексі і Гуглі, час існування сайту і час реєстрації біржі, відсоток статейности і т. д. Зрозуміло, що на трастовому сайті з великою кількістю статей, гарною відвідуваністю і не заспамленном вихідними посиланнями вартість розміщення може бути дуже високою.

  І, повторюся ще раз, автоматика Міралінкс не завжди правильно оцінює ваш сайт — я стикався з цим багато разів, працюючи з біржею в якості оптимізатора. Тому, якщо ваш сайт за показаннями системи має високу відвідуваність, ексклюзивний, має високий рейтинг, але все це не відповідає дійсності, то не варто дивуватися, що у вас мало замовлень навіть при привабливих розцінках. Досвідчені оптимізатори завжди перевіряють майданчики-донори своїми методиками і результати цієї перевірки, як ви розумієте, можуть докорінно відрізнятися від того, що вони бачать в Міралінкс.

  Які статті розміщувати на своєму сайті

  Все залежить від стратегії розвитку вашого сайту. Якщо ви клепаете сайти тільки з метою заробітку на біржі в короткостроковій перспективі, то можна розміщувати будь-які статті в необмеженій кількості. Міралінкс не допускає матеріали з неунікальним контентом, так що можете бути спокійні. Але рано чи пізно заспамленность посиланнями призведе до того, що на сайті перестануть розміщувати матеріали і майданчик припинить існування як донор — звичайна доля таких проектів.

  Якщо ж сайт трастовий, то слід звертати увагу на тематику статей і враховувати трастовості сайту, який просувається. У цьому випадку ви отримаєте менше заявок, але за рахунок трастовості свого майданчика можете отримати більше прибутку з-за більш високої ціни за розміщення. І не обмежувати таким чином термін життя свого сайту в якості донора (за умови публікації декількох матеріалів без посилань після розміщення статті оптимізатора).

  Виведення грошей

  Висновок зароблених грошей проводиться на WebMoney, Яндекс.Гроші, Qiwi і пластикову карту.

  Висновок може проводитися раз на 3 місяці. Це правило не поширюється на верифікованих вебмайстрів, у яких всі майданчики мають MR не нижче 85. Мінімальної суми висновку немає.

  Матеріал не претендує на повне опис заробітку в Міралінкс — біржа пропонує досить тлумачний розділ допомоги, і викладати його на цій сторінці сенсу немає. Отримані дані вам цілком вистачить для старту, а далі все, як кажуть, у ваших руках.

  Підведемо підсумки. Міралінкс — перевірений і корисний ресурс як для вебмайстрів, так і для рекламодавців. Для вебмайстрів це не тільки спосіб заробітку, але і якісний вміст свого майданчика — адже продаючи її, натомість ви отримаєте перевірені, унікальні статті. Так, в них присутні посилання, але все залежить від стратегії розвитку сайту — при правильному підході він може існувати і приносити прибуток необмежено тривалий час.
  Можливо, чимось доведеться пожертвувати — при співпраці з Miralinks, вебмайстру краще відмовитися від партнерства з автоматичними линкоброкерами. Але, повторюся, в системі повно сайтів, які працюють з такими сервісами. Кожен вибирає зручний для себе варіант співпраці з Міралінкс, те ж саме потрібно зробити і вам, якщо надумаєте роботу з цією біржею

  Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!