Заробіток з Liex: погляд очима вебмастера. Особливості біржі

216

З Liex ми вже знайомі — ця біржа статей є непоганим SEO-засобом для підняття позицій сайту і цей її аспект вже розглянуто. Тепер нас чекає її огляд з боку веб-майстра. Кажучи іншими словами, ми дізнаємося, як на Лиекс можна заробити і зробимо для цього перші кроки.

Особливості роботи з Лиекс

Кожен вебмастер, реєструючи свій сайт в Liex, планує заробити і одночасно наповнити його вмістом. Але часто дійсність змінює полярність на протилежні значення — можна «влетіти» і одночасно угробити свій сайт. Яким чином? Та дуже просто.

Навіщо платити гроші, якщо справу можна зробити самому — приблизно так думає людина, якій потрібні статті для свого сайту. Якість статей, зрозуміло, їм не враховується. Отже, він пише матеріали і вибирає Лиексе вебмастера зі своїм майданчиком. Останній розміщує статті і його сайт знижується в індексі, випадає з нього, потрапляє в сапплиментал і т. д.

Чому? Виною всьому якість статей і відсутність їх контролю модераторами біржі. Найчастіше пропонуються просто поцуплені з інших сайтів статті та реакція на них Яндекса і Гугла цілком передбачувана. Варіанти ми вже описали. А буває таке написано, що краще б вже поцупили у кого-то…

Що ж вебмастер має у фіналі? За розміщення статей він не отримає грошей — вони не перебували в індексі пошукових систем. Його особистий сайт втратив трастовий — як бачимо, результат далекий від очікувань. Такі випадки бували, і зазвичай вони трапляються з недосвідченими веб-майстрами.

Що ж робити? Не працювати з цією біржею? Працювати, але контролювати матеріали, які вам пропонують для розміщення. Відмовлятися від сумнівного контенту. Думати. Якщо вам це не до душі, є інші біржі — Міралінкс, наприклад, де вміст статей контролюється модераторами. Але і потрапити туди важче — початківцям вебмайстрам в ній нічого робити.

З чого почати?

Для початку потрібно зареєструватися Йдемо на сайт Лиекс і вводимо дані в кілька полів реєстраційної форми. Через півхвилини ви будете власником аккаунта в Лиекс. При реєстрації пропонується вибрати тип інтерфейсу за умовчанням. Вибираємо для вебмастера.

Що потрібно зробити насамперед? Освойтесь, обов’язково прочитайте правила цієї біржі — рідко, хто робить це. Після цього можна додати свій сайт. Заходимо в «Вебмайстру->Майданчика» або просто «Вебмайстру» — потрапимо туди ж.

На сторінці буде запропоновано безліч варіантів вибору по додаванню — є для власників на Джумла, Вордпрес. Біля кожного з них знаходиться короткий опис, призначене для новачків. Якщо воно не допоможе, у правій частині сторінки є посилання «Інструкція по використанню розділу». Це незамінна річ, яка повністю описує кожну опцію обраного розділу. Описи забезпечені скріншотами, сенсу дублювати її на цій сторінці я не бачу.

Оптимальний варіант для новачків — «Додавання майданчики з ручним розміщенням». Ви додаєте доменне ім’я, вибираєте тематику і мову. Наступний крок — підтвердження прав володіння доменними іменами. Можливі три варіанти: розмістити файл з кодом на сервері розмістити файл в індексному файлі сайту, і отримати код поштою. Я завжди використовую перший варіант: створюємо текстовий файл, вставляємо в нього код, міняємо розширення .html і закидаємо на сервер в кореневу директорію сайту.

Після натискання кнопки «Далі» ми потрапимо на сторінку налаштувань створюваної майданчики. Їх багато: назву і опис майданчика, допустимий відсоток унікальності статей і т. д. Кожної налаштуванні знову ж супроводжує опис. Не забуваємо про посилання допомоги в правій частині сторінки.

Останній крок — встановлення цін. І знову безліч чекбоксов і налаштувань. І знову допоможе рятівна посилання, що веде на інструкцію до цього розділу. Втім, при позначці кожного чекбокса буде підставлятися середня ціна для сайтів даної категорії — це дещо полегшує завдання. Але вона все одно не проста, особливо для новачків — буде позначатися відсутність досвіду.

Після додавання сайту він з’явиться в списку майданчиків, і його статус буде «Очікує модерації». Після перевірки модераторами статус зміниться на «Відхилено модератором» або «Працює». Останній варіант, зрозуміло, краще. При першому потрібно зв’язатись з модератором, з’ясувати та усунути причину, по якій сайт не був допущений. Це в теорії. На практиці, такі речі трапляються рідко — на Лиекс існує система ранжирування майданчиків — трастові сайти, стандартні і псевдосайти. Зрозуміло, що на трастовому сайті можна заробити більше — розцінки вищі, так і попит на них більше. І стає ясно, у яку групу потрапляють неякісні сайти з помилками і всілякими проблемами.

А ще як можна заробити?

Крім усього іншого Лиекс пропонує заробляти на припаркований доменних іменах. При цьому домени направляються на Лиекс і ставиться безкоштовно мультисайтовая міні-cms, керована з загальної панелі облікового запису. Керівництво біржі зробила в цьому напрямку хитрий хід, щоб привернути вебмайстрів до такої співпраці, на кожен такий новий сайт дається 35 унікальних статей на обрану тематику. Фактично, виходить міні-сайт — готовий варіант для отримання прибутку.

Фінансова сторона

В цьому відношенні у Лиекс все в порядку — немає мінімальних сум для зняття коштів. Що заробив, те і виводь на здоров’я. Система працює тільки з Webmoney.

Ми розглянули початкові кроки вебмастера в Лиекс. Велика частина, це ясно, не увійшла в рамки цієї статті. У кожного вебмастера є своя стратегія, свою кількість сайтів — опис всіх нюансів не входить у завдання цього сайту. Але одну пораду можу дати — не поспішайте і не женіться за швидким прибутком. Я згадував про те, як початківці вебмастера гроблять свої сайти — робиться це дуже легко. Сучасні пошукові системи досить чітко відловлюють продажні посилання, тому не варто гнатися за кількістю. Адже перше, що приходить в голову — заробити на розміщенні посилань: швидко і возитися особливо не потрібно.
Загалом, все у ваших руках. Можливо навіть, що головне — не прибуток, а розуміння механізму роботи подібних бірж та досвід роботи з ними. До речі, є ще один момент — деякі інші біржі не приймають у себе сайти, які мають справу з Лиекс. Приклад тому — Міралінкс.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!