Заробіток з kadam.net. Опис та особливості роботи. Відгуки про kadam.net

247

При досить високій заповнення ніші тизерної реклами в інтернеті, кількість тізерних мереж повільно збільшується — глобальна мережа зростає, а разом з нею зростає і кількість реклами. Частина нових сервісів, проіснувавши якийсь час, йде в нікуди, інші залишаються на плаву і закріплюються. До останніх можна віднести і тизерну мережу kadam.net.

Конкуренція на ринку тізерів висока, але, схоже, kadam.net вдалося закріпитися. В якості експерименту і матеріалу для цієї статті я кілька місяців співпрацював з цією мережею, публікуючи її тизери і якщо ви плануєте спробувати заробити з kadam,ru, то, можливо, мій досвід, опис деяких особливостей і величини прибутку стануть вам у нагоді.

Опис kadam.net

Kadam.net позиціонує себе як тизерна мережа, але крім тізерів, Kadam пропонує рекламу в форматі VK-message (повідомлення Вконтакте) і ClickUnder. На момент написання статті тестується запуск контекстної реклами. Що з цього вийде-покаже час, але, судячи з активної позиції і розвитку сервісу, шанси на успіх є.

У систему приймаються сайти з відвідуваністю більше 50 хостів на добу, розміщені на платних хостингах і мають пошуковий трафік понад 30%. Не допускаються сайти, які збільшують відвідуваність за допомогою систем активної реклами — букс, кликерских сайтів і т. д. Сайт повинен бути російською мовою (зараз допустили і україномовні сайти), але є приписка, що для прийняття сайтів на інших мовах слід звернутися з окремим запитом до адмінам Кадамосто. Судячи з усього, вони приймаються в особливому порядку. Всі інші вимоги стандартні — на сайті не повинно бути ненормативної лексики, розпалювання міжнаціональної ворожнечі і т. д.

Реєстрація в Kadam проста, швидка, так само як і модерація сайту — перевірка не перевищила заявлених 30 хвилин. Тематичні категорії досить широкі, є і еротика. При додаванні майданчики є опція, яка забороняє показ adult-реклами, яка начебто працює — еротичних тізерів на своєму сайті я не помічав. Як і на інших тізерних мережах, потрібно додати до сайту обов’язково потрібно вказувати доступ до статистики.

Рекламні блоки налаштовуються дуже гнучко. Втім, цим зараз нікого не здивуєш, але все одно приємно. Зовнішній вигляд змінюється на льоту, тому настройка відбувається швидко і, що важливо, без глюків. Останній момент перевірений бо я кілька разів змінював розміри блоків, кількість оголошень у блоці та інші параметри, намагаючись досягти високої клікабельності.

Інтерфейс Кадамосто аскетичний і функціональний, описувати його немає сенсу. Є налаштування адреси тарифбека. Форуму немає, натомість пропонується непогане FAQ, тому питань не виникає. Гроші виводяться на R-гаманці Webmoney, мінімальна сума виводу 20 рублів більш ніж демократична. При виведенні 20% заробітку Kadam забирає собі.

Тепер про CTR і розцінки. Мене завжди дивують та веселять заяви на тізерних і банерних біржах про гарантії високого CTR і Кадам в цьому плані не виняток. Ну, скажіть, як може бути висока клікабельність, якщо, наприклад, в певний момент немає тізерів, відповідних тематиці мого сайту? Адже CTR залежить від безлічі факторів, на які власники і адміни мережі не завжди можуть впливати і яким чином гарантувати. Ну, гаразд, проїхали — треба ж чимось веб-мастров заманювати. Перейдемо до цифр.

Пропонований скрін дасть деяку картину про CTR і вартості переходів — найвищий рівень клікабельності був 0.5348, а ціна за перехід досягла майже третини долара — 9,6 рублів (на момент написання матеріалу 1 долар дорівнював 30 рублям). Коментувати не буду — висновки робите самі, але зазначу, що низька кількість кліків обумовлено особливістю тізерна блоку — в ньому я зробив лише один, а не три оголошення і тематикою реклами. Зазначу, що рекламодавців, які цікавляться темою заробітку в інтернеті було мало, тому крутилася реклама, більш підходяща для розважального сайту дівчина схудла на немислиму величину, то ще щось. Кого зацікавлять такі тизери на сайті про заробіток? Крім того, в силу певних причин було майже 50-процентне падіння відвідуваності сайту — наведені цифри актуальні для трафіку близько 220-250 уніків в день.

Особливості kadam.net

Перше, що кинулося в очі — відсутність звичної партнерської програми. Шкода… Не можу сказати, що такий спосіб заробітку приносить якусь особливу прибуток, але пару зайвих баксів напевно порадували б, так і розкрутка сервісу пішла б веселіше. Так що якщо ви плануєте заробити на залучення рефералів в Kadam, то можете про цю затію забути.

Другий момент — підтримка. В роботі будь-якого сервісу, особливо розвивається, майже завжди є помилки. І, перефразовуючи Висоцького, можна сказати, що надійність роботи сервісу визначається не наявністю проблем, а здатністю техпідтримки швидко їх усувати. В цьому відношенні kadam.net на висоті — 1 травня мені забажалось зайти в статистику, але зробити цього я не зміг. Спілкування через чат — і через кілька хвилин проблема була вирішена. І це в святковий день! Такий рівень сервісу і реакції я бачив тільки при співпраці з американськими хостерів, які готові вирішувати проблеми клієнтів вдень і вночі.

Чи не єдиним неприємним моментом при роботі з Kadam виявилася реакція антивіруса Dr.Web код тізерів. Зрозуміло, що вірусів не було, але поведінка відвідувача сайту, на якому вискакує попередження антивірусу, цілком передбачувано.

Відгуки про kadam.net

З відгуками про роботу сервісу ситуація цікава, але цілком з’ясовна. Справа в тому, що їх практично немає, дуже мало і оглядів. Як мені здається, причина проста: більшість веб-майстрів публікують опису різних сервісів, сподіваючись заробити на партнерській програмі простий, всім відомою схемою: у тілі опису ставиться реферальне посилання, і користувачі, зарегистрировашиеся за неї, приносять прибуток. Немає партнерки — немає відгуків і оглядів. Все просто.

Дописую через пів-року. Kadam запустив партнерську програму. Умови її на момент написання статті відрізняються від звичних програм такого роду інших тізерних мереж.
Кидаю реферальне посилання на Кадам, подивимося, що з цього вийде..

Дописую ще через два роки. Накапало близько 10 баксів, потім все зупинилося. Ну, ніби як працює, хоча про величину прибутку говорити не доводиться…

Більше додати нічого. Не хотілося б нав’язувати свою думку, але кілька висновків все-таки зроблю. Kadam справив приємне враження як рівнем роботи самого сервісу, так і підтримки. Проблема з реакцією антивіруса, без сумніву, буде вирішена — був відправлений тікет в техпідтримку і вони, подякувавши, обіцяли розібратися.

Серед проблем сервісу, як мені здалося, можна виділити невелику кількість рекламодавців — розмаїття банерів я не спостерігав. Втім, це може бути пов’язано з моїм забороною на публікацію тізерних блоків інших тематик — не хотілося крутити косметику та іншу подібну рекламу. А ось при наявності сайту прийнятною тематики і пристойною відвідуваністю величина заробітку може бути зовсім інший, але тут треба пробувати і нічого конкретного підказати вам я не можу.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!