Заробіток з біржею курсових і рефератів Автор24

246

У мережі є безліч бірж і сервісів пошуку роботи як широкого напряму, так і вузьконаправлених, націлених на роботодавців і шукачів однієї або декількох суміжних професій. Одним з таких сервісів є біржа курсових робіт Автор24, на якій можуть знайти роботу викладачі, копірайтери, фрілансери, а також самі студенти, які не мають часом можливості іншого заробітку.

Зайве говорити, наскільки затребуваною послугою є написання рефератів, курсових та інших робіт — щоб переконатися в цьому, варто лише ввести в пошуковій системі запит на цю тематику. Ніша бірж, які спеціалізуються на цьому напрямку забита щільно — є найвідоміші проекти з давньою історією, є відносно молоді, але стрімко розвиваються. Автор24, огляд якого пропонується в цій статті, належить до останніх. А оскільки наш сайт присвячений роботі в інтернеті, то огляд цій біржі буде вестися з точки зору можливості заробітку автором або фрілансером.

Робота з Автор24

Автор24 існує з 2011 року. Біржа надає широкий вибір замовлень по дисциплін і типів робіт, і пропонує авторам якщо не постійний, то достатньо високий рівень зайнятості — кількість щоденних заявок наближається на момент написання статті до 4 000. Зрозуміло, що багато чого залежить від спеціалізації і теми, але в потрібних напрямках фрілансери деколи мають можливість набирати по кілька замовлень на добу.

Робота на Автор24 починається з реєстрації (посилання не реферальная). Біржа пред’являє досить високі вимоги до авторів, тому спершу необхідно заповнити свій профіль, потім введені дані перевіряються модераторами, а після їх прийняття належить пройти акредитацію — невеликий тест, який підтверджує знайомство автора з правилами роботи сервісу. Після цього автор стає повноправним учасником біржі. Всі введені при реєстрації дані конфіденційні для інших користувачів, тому авторові забезпечується повна анонімність.

Робота автора на біржі не відрізняється від роботи на інших подібних сервісах: замовник публікує завдання, автори умови їх виконання. На підставі умов авторів клієнт вибирає виконавця замовлення. Система вибору близька до аукціонної — в основі лежить ціна (ставка), запропонована автором за виконання роботи. Ціна видно тільки замовнику, який також має можливість враховувати рейтинг і, що важливіше, відгуки про автора. Оскільки біржі відсутня система штрафів, то саме відгуки є стимулом до якісного і своєчасного виконання робіт авторами — вибір замовника часто грунтується не на рейтингу або навіть ціною, а на якості виконання попередніх робіт. Крім цього існують незалежні сайти відгуків, де замовники мають можливість відписатися про роботу сервісу та виконанні своєї роботи. Серед іншого вказується ім’я автора, який виконав замовлення добре або погано.

Біржа – це місце, де передбачається робота автора безпосередньо із замовником, минаючи посередників. Проте це не зовсім так: біржа сама виступає в ролі посередника і бере комісію за проведення операцій — жоден сервіс такого роду безкоштовно не працює.

Комісія Автор24 становить від 8 до 18% і залежить від кількості зароблених грошей за пів-року — чим більше зроблених робіт, тим нижче комісія і вище величина заробітку. Формуючи свою ціну на виконання замовлення, слід враховувати можливість додавання комісії біржі безпосередньо в розмір ставки. Слід також мати на увазі, що деякі замовники самі можуть опинитися посередниками таких випадках можуть виникнути певні проблеми з виконанням роботи — подовження ланцюжка замовників ні до чого доброго не приводить.

Після укладення угоди автор працює безпосередньо з роботодавцем і може уточнити всі необхідні нюанси, що дозволяють зробити роботу більш якісно і точно — в цьому зацікавлені обидві сторони. Після пред’явлення завдання замовнику автору в межах гарантійного терміну дається час на виправлення помилок і неточностей, якщо такі знайдені замовником.

Однією з корисних опцій в записі автора є можливість підписки для отримання на email інформації про нові замовлення з зазначенням типів робіт і предметів. Опція це дуже зручна — при настроювання автоматичної перевірки пошти з коротким інтервалом (5-10 хвилин), ви завжди будете в курсі останніх замовлень біржі. Крім аукціонного принципу отримання роботи, до речі, є можливість продажу готових робіт, при цьому кількість продажів кожної з них не обмежено.

Вирішення спорів у Автор24

У будь-якій роботі завжди виникають спірні ситуації. Для їх дозволу на біржі існує експертний відділ, до якого мають право звертатися як автори, так і замовники. Автор, наприклад, може оскаржити неправомірне з його точки зору відгук замовника, подати заявку на перерахунок, відмовитися від замовлення і т. д. Термін розгляду заяв — від 1 до 5 днів

Гарантія та виведення грошей з Автор24

Тепер про приємне — про гарантії і виведенні грошей. Свою комісію Автор24 бере не дарма — натомість надається 100% гарантія оплати праці. Біржа бере з клієнта повну передоплату і заморожує гроші на рахунку до тих пір, поки автор не надасть фінальний варіант роботи. Після того, як замовлення завершений, гроші автоматично переводяться автору. Для виведення пропонується більше 10 різних способів, включаючи банківські картки, WebMoney, Яндекс.Гроші та інші популярні системи. Виводити гроші кожен день без будь-яких обмежень.

P. S. Кількість авторів біржі велико — близько 30 000 на момент написання статті. У цьому можна переконатися, зайшовши на сторінку їхнього рейтингу. Висновок напрошується сам собою — «втиснутися» в біржу непросто. Тим не менш, це можливо, як існує і можливість розвитку. Фрілансери, успішно пропрацювали на біржі кілька років, мають портфоліо зроблених робіт і формують навколо себе кістяк постійних клієнтів, які регулярно роблять повторні замовлення.

P. P. S. В мережі завжди можна знайти відгуки фрілансерів про роботу будь-якого сервісу — як позитивні, так і негативні. Ситуація з високою конкурентністю у сфері написання рефератів і курсових, про яку ми згадували на початку статті, часом призводить до масової публікації цих відгуків — позитивних собі, негативних конкуренту. І знову висновок очевидний — поки сам не попрацюєш, нічого не дізнаєшся, що в цілому характерно взагалі для будь-якого заробітку в інтернеті.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!