Заробіток з Banners Broker. Відгуки. Опис Баннерс Брокер

229

Банерна реклама грає в житті інтернету важливу роль — будь-який новачок, в перший раз увійшовши в мережу, засвоїть цю аксіому. Не секрет, що на публікації банерів заробляються гроші, і ці гроші заробляють власники сайтів. Все це так, якщо не вважати інвестиційного проекту Banners Broker, де заробити з банерної рекламою може будь-який користувач інтернету, як власник сайту, так і не має його.

Перед початком роботи з будь-яким сервісом інтернету виникають як мінімум три питання: що це за сервіс, як на ньому заробити і, найголовніше, не обман? Ця стаття дасть відповіді на ці питання і не тільки на них: схема заробітку з Banners Broker не відрізняється простотою. Почнемо.

Що таке Banners Broker?

Banners Broker — канадська рекламна компанія, що займається банерною рекламою, що дозволяє як рекламодавцям, так і власникам веб-сайтів отримувати дохід з допомогою інтернету. Компанія існує 2 роки, має більш 150 000 партнерів. Протягом цього періоду виплачено $200 000 000. BB виплачує понад $ 1 млн. щотижня.

Компанія пропонує три варіанти заробітку:

1. В якості рекламодавця:

 • реєструєте свою рекламну компанію.
 • вказуєте, як і де ви хочете демонструвати свою рекламу, конкретизувавши покази, сферу діяльності і географічне розташування.
 • Banners Broker показує Вашу рекламу на веб-сайтах своєї мережі, які відповідають вашим критеріям.
 • ви відстежуєте і оцінюєте результат своєї реклами з допомогою комплексної онлайн-системи відстеження.

2. В якості видавця:

 • реєструєте свій веб-сайт з великим трафіком.
 • повідомляєте тематику, виділяєте рекламну площу на своєму сайті.
 • отримуєте дохід від реклами за кожен перегляд.
 • відстежуєте свої доходи з допомогою комплексної онлайн-системи звітності.

3. З комбінованим пакетом.

Цей варіант розглянемо докладніше, бо ми підійшли до головного питання: як заробити гроші з Баннерс Брокер, не маючи свого сайту?

Заробіток з Banners Broker без сайту

В даному пакеті поєднаний мережевий маркетинг з брокерськими послугами — компанія пропонує нам за свої гроші викупити рекламну площу на якомусь сайті з їх мережі, а прибуток від показів реклами на цьому місці вона розділить з вами. Який конкретно це буде сайт, нам не показують, ймовірно, для того, щоб уникнути накрутки показів вручну.

Чому мова пішла про мережевому маркетингу? Тому, що зареєструватися в компанії можна тільки за запрошенням, тобто по реферального посиланням свого спонсора, який роз’яснить новому учаснику всі нюанси, відповість на питання і розробить разом з ним спільну стратегію під його кошти — як ми вже говорили, заробіток не простий і потрібно працювати головою.

Мета цієї статті — загальний опис і знайомство Banners Broker, докладний опис роботи та правил неможливо вмістити в рамках однієї статті. Безліч корисних відомостей про реєстрацію, методи і тактику роботи можна отримати на спеціалізованому сайті bbwork.com.ua, де все викладено докладно й по пунктах. А ми підемо далі і перейдемо до третього питання.

Banners Broker: обман чи ні? Відгуки

Політика нашого сайту не дозволяє публікувати матеріали про шахрайські проектах, тому перед публікацією цієї статті була проведена велика робота з пошуку негативної інформації про компанію та її роботі. Як не дивно, відгуки про Banners Broker тільки позитивні, в усякому разі на момент написання статті. При пошуках був охоплений не тільки рунет, але і англомовна частина мережі, при цьому дані про обман знайти не вдалося.

Дописано 9 лютого 2013 року. Знайдена стаття з негативними відгуками finchsells.com/2012/12/20/banners-broker-scam-update про діяльність Banners Broker. Матеріал англійською мовою, але використовуючи перекладач Гугла, можна зрозуміти загальний зміст статті, прочитати яку ви зможете, перейшовши за посиланням.

В якості матеріалу для роздумів наводимо наступні факти про діяльність компанії Banners Broker:

 • Banners Broker офіційно зареєстрована в Канаді, де і платить податки.
 • На момент написання матеріалу компанія має ще 5 офіційних офісів (Індія, Ірландія, Великобританія, Кіпр і Португалія), де також сплачує податки.
 • Компанія активно проводить боротьбу проти відмивання грошей.
 • Компанія має 30-денну гарантію повернення грошей.
 • Юридично грамотно, серйозно і професійно складені Правила. Компанії, які на ринку діють незаконно, намагаються ці правила не вказувати, щоб не бути уразливими для контролюючих органів.
 • З першого дня своєї діяльності щодня компанія виплачує своїм партнерам їх комісійні та виконує свої умови.

Скільки можна заробити Banners Broker?

Важливе питання, відповідь на який не буде однозначним. Все залежить від багатьох факторів — розмірів первісних інвестицій, залучення рефералів, обраної стратегії розвитку і т. д. При розумному партнері і правильних схемах роботи можна отримати непоганий пасивний дохід. Але не варто розраховувати на подвоєння вкладеної суми за місяць: Banners Broker — не казино, не піраміда і не МММ, де головна мета вчасно вкласти гроші і так само вчасно їх зняти.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!