Заробіток на j2j.ru. Короткий огляд можливостей і початок роботи

199

J2J — ще одна можливість заробити в інтернеті на своєму блозі. Одні вважають його краще знаменитого Блогуна, інші — гірше. Як завжди, істина ховається десь в середині полярних думок і поки сам не спробуєш, не дізнаєшся. Але те, що цей сервіс за останній час зробив значний крок вперед, це факт.

Що таке j2j.ru?

Як і Блогун, сервіс Jab to job (J2J) надає можливість для заробітку на своєму блозі, і не тільки на написанні статей. Можна заробляти в якості копірайтера, а також продавати місце під рекламу у своєму блозі чи сайті. Як бачимо, можливостей для заробітку чимало і в цьому відношенні J2J відрізняється від більшості відомих сервісів такого роду. Але по своїй суті J2J — це звичайна біржа, або, скоріше, гібрид кількох видів бірж, з усіма їх атрибутами — торгівлею, домовленостями, репутацією і т. п. Причому всі ці види можуть взаємодіяти один з одним: вебмастера надають розкручені майданчики, оптимізатори визначають, які з цих майданчиків підходять для їх проектів, копірайтери (або постові) виконують замовлення по наповненню майданчиків постами (статтями), а блогери пишуть коментарі до постів. І всі задоволені.
Система J2J молодше свого іменитого конкурента — Блогуна. Як не крути, а порівнювати припадає саме з цим сервісом. Так ось, в порівнянні з Блогуном J2J програє за кількістю зареєстрованих користувачів, і іншими, пов’язаними з цим параметрами — оборотом коштів, наприклад. Але багато аналітиків вважають, що майбутнє саме за цим сервісом. Це пояснюється, як вже говорилося вище, ідеєю об’єднання різних груп активних користувачів інтернету на одному сайті. Крім того, сервіс J2J веде активну маркетингову політику, виражену в
потужною реферального системи сервісу. Кожному учаснику системи пропонується багаторівнева програма залучення нових користувачів. Якщо ви залучите рефералів — це будуть ваші реферали першого рівня. Нові учасники системи, залучені вашими рефералами стануть вашими рефералами другого рівня. І якщо, в свою чергу, реферали другого рівня привернуть своїх користувачів — ви отримаєте рефералів третього рівня. Непогано, якщо врахувати що всі рівні будуть приносити вам прибуток!
Трохи про інтерфейсі і сайті J2J. Сервіс оновив дизайн свого сайту, і працювати стало зручніше. Але дрібні недоробки періодично спливають, це потрібно визнати. Хоча в цілому, повторюся, сервіс досить зручний у користуванні. На сервісі присутній форум, на якому можна отримати відповіді на свої питання і напрочуд невелика FAQ.

Як заробити в j2j.ru?

Насамперед потрібно зареєструватися в сервісі. Звичайні кроки, не викликають труднощів — пароль, логін і ви вже зареєстровані.
А ось після цього кроки будуть різними, в залежності від способу, яким ви хочете заробляти і вашої професії.

Вебмастер

Вебмайстру для заробітку потрібно додати сайт, на якому будуть публікуватися рекламні матеріали замовника. Після закінчення деякого часу, необхідного для перевірки модераторами сайту сервісу, він буде допущений до участі в системі. Про результати перевірки можна дізнатися в розділі «Сайти», в якому міститься інформація про всіх ваших сайтах. Крім усього іншого, в цьому розділі зберігається інформація про нові заявки на розміщення матеріалу рекламодавця.

Копірайтер

У сервісі J2J для копірайтерів створений персональний кабінет. Щоб почати заробляти в системі, потрібно у своєму кабінеті заповнити резюме, вказавши вартість за 1000 знаків, максимальна кількість одночасно виконуваних заявок (для оцінки системою завантаженості при розподілі замовлень на закритому аукціоні) та тематики, про яку ви можете писати. Ці дані згодом завжди можна змінити. Після цього дані будуть відображатися в аукціонах — використовуваному на сайті способу вибору рекламодавця, ви почнете брати замовлення і заробляти гроші.

Блогер

Теж все стандартно — заходьте у розділ «Мої блоги», додаєте свій блог із зазначенням його спрямованості і розцінок. Після цього блозі буде доданий в систему, де його можуть бачити рекламодавці. Заявки від них будить приходити розділи «Постові» і «Огляди».

З якими платіжними системами працює J2J?

Блогун працює з WebMoney і Яндекс.Гроші. Виплати доступні в WMR.
Існує також можливість введення/виведення коштів через будь-який банк. Мінімальна сума виводу з Jab to job — 10 доларів.

Як бачите, незважаючи на свою відносну молодість j2j.ru представляє досить розвинуту й стабільну біржу для людей, які прагнуть заробити в інтернеті. Можливо, поки він дещо програє Блогуну, але майбутнє у нього схоже є — свідченням тому служить постійно збільшується число учасників сервісу. Так що привід для реєстрації вагомий. Ну а далі — все у ваших руках.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!