Як збільшити заробіток на сайтах опитувань

188

Питання максимального збільшення заробітку від якого-небудь заняття актуальне завжди, але при роботі з сайтами опитувань він набуває особливого значення — робота з опитуваннями не передбачає особливої матеріальної винагороди. Для підвищення розміру заробітку гарні всі способи, деякі з яких ми й розглянемо.

Пропоновані поради не є чудотворними і ваш заробіток не підніметься разом на небувалу планку. Це всього лише деякі напрацювання і загальноприйняті правила, які дозволять збільшити шанси на отримання опитування і підвищити таким чином розмір заробітку.

Як збільшити прибуток на опитувальниках

 • Запрошення на опитування не будуть йти безперервним потоком, до того ж існує ймовірність не потрапити в групу опитуваних користувачів. Висновок напрошується сам собою — більше опитувальників, більше шансів отримати роботу.

 • Зареєструватися на багатьох анкетах — хороша ідея, але завжди існує ризик бути обдуреним, дарма витративши свій час. Але адже втрачений час — втрачені гроші, чи не так? Тому, має сенс створити для себе список платять опитувальників, званих білими сайтами опитувань. В інтернеті є готові списки «білих» опитувальників — ви можете скористатися ними. У більшості випадків такі списки містять реферальні посилання, пройшовши по яких, ви станете чиїмись рефералами. Тому захопленому поросячьему виску про «крутість» цих опитувальників особливо не довіряйте — вірити варто лише скріншотам з доказом виплат, на них і слід орієнтуватися. В цілому, вам доведеться витратити якийсь час на пошуки чесних опитувальників і складання свого білого списку. Але справа того варта — додаткові реєстрації безумовно, збільшать кількість запрошень на опитування. І прибуток відповідно.

 • В мережі також існують списки «чорних» опитувальників, які, як зрозуміло з назви, є шахраями. Знайшовши новий опитувальник, спершу перевірте його наявність у таких списках, а вже потім приступайте до пошуків відгуків.

 • Список платять опитувальників складено, наступний пункт — якість заповнення анкет при реєстрації. Іноді ці анкети настільки великі і багатоступінчаті, що наприкінці реєстрації виникає бажання зазначити пункти аби як, скоріше завершивши процес реєстрації. Категорично не варто робити цього — відповідати на запитання слід по можливості правдиво, інакше рано чи пізно ви заплутаєтеся. Вас можуть «знайти» і ви не отримаєте роботу!
 • Поширена думка, що працівники ЗМІ та маркетингу — журналісти, маркетологи і т. д. не підходять для заповнення анкет і опитувань. На багатьох анкетах є навіть спеціальні питання про належність до цих сфер діяльності. Чи є в цьому зерно істини — вирішувати вам, але багато наполегливо радять не відповідати правдиво на це питання.

 • Також радять кілька прикрашати свої можливості, купівельну спроможність, наявність домашніх тварин, можливість поїздок за кордон і т. д., збільшуючи таким чином ймовірність отримання опитувань цих тематик. Погодьтеся, логіка в цьому є. Головне — пам’ятати, що наотмечали при реєстрації.

 • Використовуйте один поштову скриньку для всіх опитувальників. Для цієї мети відмінно підходить Gmail (Google Mail) — сервіс безкоштовний, на нього гарантовано доходять листи з усіх анкет, в тому числі і зарубіжних.

 • Дуже важлива методика отримання запрошень. Якщо ви використовуєте онлайновий поштовий сервіс, то забігати на нього рано чи пізно набридне. Вирішення проблеми можливе двома варіантами. Перший з них передбачає постійно відкрите вікно браузера, на яке періодично потрібно перемикатися. Запевняю вас, ви будете забувати це робити. Для дійсно оперативного реагування вам допоможе використання десктопної програми (The Bat або безкоштовного Thunderbird) і її налаштування на перевірку вхідних листів через заданий проміжок часу. Використовуючи цю можливість, жодної анкети ви не пропустіть.

  Відхиляючись від теми, зазначимо, що вищезгадані програми можна налаштувати на одержання пошти з Google mail. Зв’язати поштову програму з Google mail непідготовленому користувачеві непросто, але в інтернеті є інструкції, слідуючи яким, і витративши п’ять хвилин часу, ви отримаєте відмінну зв’язку з надійного поштового сервісу і вашої поштової програми.

  Якщо ви використовуєте GMail, то цей сервіс має систему оповіщень про нові листи — про кожному запрошенні буде повідомляти віконце на робочому столі комп’ютера. Налаштування цієї опції GMail дуже проста, займає хвилину, а зручність переоцінити неможливо.

 • Намагайтеся по можливості швидко виконувати завдання — як тільки прийшла посилання з запрошенням взяти участь в опитуванні за гроші, не відкладаючи часу перейти по ній для заповнення анкети. Трапляється, що користувачів для проведення опитування потрібно трохи і ліміт набирається швидко.

 • На деяких анкетах встановлюється часові рамки, за які потрібно зазначити пункти конкретного опитування. Не намагайтеся виконати роботу швидше цього ліміту — не варто давати роботодавцям привід про легковажному ставленні до роботи. Оптимальний варіант — середнє значення, золота середина.

 • Задійте всі можливості реферального системи — залучаючи рефералів, ви будете отримувати додатковий заробіток. Розміщуйте посилання на профільних форумах, соціальних мережах та інших місцях інтернету. Чим більше посилань, тим більше шанс отримати рефералів. Чим більше рефералів — тим вище шанс збільшення заробітку. Тільки не реєструйтеся з власної реферального посиланням — довічне блокування акаунту за це вам гарантована.

 • Залучаючи рефералів, пам’ятайте, що публікація агресивною, свідомо неправдивої або прикрашеної інформації може викликати зворотний ефект.

 • І останнє. Якщо ви з якихось причин не можете або не хочете приймати участь в опитуваннях, то ігнорування запрошень — не найкращий варіант: на вас рано чи пізно перестануть розраховувати. Записи багатьох опитувачів існує опція відписки від отримання запрошень. Використовуйте цей коректний спосіб в разі тривалих перерв у роботі.

 • Як бачимо, способів збільшити заробіток на опитуваннях не так вже й багато. Фактично це можна зробити лише за рахунок збільшення кількості опитувальників і кількості рефералів. Перше зробити легко — друге дуже непросто. Інші пункти лише допомагають працювати і дозволяють швидше не втратити, ніж знайти, максимально використовуючи існуючі можливості отримання опитувань.

  Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!