Як збільшити заробіток на анкетах

239

Актуальність максимального підвищення прибутку від будь-якої діяльності не має тимчасових рамок, але при заробіток на анкетах вона знаходить особливу значущість ця робота не передбачає особливого винагороди. Збільшити прибуток допоможуть декілька порад і напрацювань, пропонованих в цьому матеріалі.

Зауважимо, що ці напрацювання не піднімуть ваш заробіток на небувалу висоту. Але вони допоможуть не втратити можливу роботу, збільшити шанси її отримання, а також підвищити зручність роботи, скоротивши час на її виконання. Погодьтеся, це теж важливі моменти, що заслуговують уваги.

Як підвищити заробіток на анкетах

 • Пропозиції на заповнення анкет не будуть сипатися безперервним потоком — це специфіка роботи. А якщо анкети є, то існує неприємний шанс не потрапити в групу претендентів. Висновок очевидний і напрошується сам собою — реєстрація на безлічі сайтів анкет (опитувальниках) збільшить шанси на отримання роботи.

 • Робота на декількох анкетах також підвищує і ймовірність бути обманутим, перетворивши марно витрачений час в упущену прибуток. З цієї причини доцільно скласти список платять сайтів анкет, званих білими сайтами. В мережі є все, в тому числі і готові білі списки. В цілому, при наявності доказів їх чесної роботи у вигляді відгуків, ви можете використовувати ці списки. Але є один момент — зазвичай посилання таких списків є реферальными і пройшовши по них, ви станете чиїмось рефералом — в цьому сенс публікації таких списків. Відповідно, захопленому виску про високі розцінки і «крутість» цих сайтів анкет довіряти особливо не варто — вірити можна лише доказом виплат у вигляді скріншотів або відгуками без рекламних закликів. На пошуки і складання свого списку доведеться затратити певний час, але справа варта того.

 • В інтернеті також існують, як ви вже здогадалися, чорні списки неплатників сайтів анкет, є шахраями. Надумавши почати роботу на новому сайті за заповнення анкет, спершу перевірте його наявність в чорних списках або просто пошукайте негативні відгуки.

 • Список сайтів анкет складено, йдемо до реєстрації на них, а точніше до якості заповнення реєстраційних анкет і введення своїх особистих даних. Інколи такі анкети багатоступінчаті і настільки великі, що виникає стійке бажання відзначити все аби як, наблизивши завершення реєстрації. Робити це категорично не варто — дійдіть до кінця, по можливості правдиво відповідаючи на питання. В іншому випадку ви можете заплутатися, вас «вирахують» і не дадуть роботу!
 • Існує досить поширена думка, що працівники маркетингу та ЗМІ — маркетологи, журналісти і т. д. не годяться для роботи з анкетами. На деяких анкетах при реєстрації нібито навіть з’ясовують приналежність до перерахованих сфер діяльності за допомогою спеціальних питань. Всі без винятку радять не відповідати правдиво на ці питання, але чи є у всьому цьому зерно істини — вирішуйте самі.

 • Також багато настійно радять прикрашати свої анкетні дані — купівельну спроможність, можливість поїздок за кордон, наявність домашніх тварин та інші можливості, підвищуючи таким чином ймовірність отримання роботи в цих тематиках. Логіка, погодьтеся, є, але важливо пам’ятати, що відзначали при реєстрації.

 • Використовуйте один поштову адресу для всіх сайтів анкет. Взагалі, для роботи відмінно підійде Google Mail — на нього гарантовано дійдуть листи зі всіх сайтів анкет, в тому числі і зарубіжних. Сервіс до того ж безкоштовний.

 • Велике значення має методика отримання пропозицій на роботу з поштою. Якщо ви користуєтеся онлайнових поштовим сервісом, то забігати на нього набридне найближчим часом. Рішення представляється декількома способами. Можна постійно тримати відкритим вікно браузера і періодично переходити на нього. Запевняю вас, і це вам набридне, ви також будете забувати про перемиканнях. По-справжньому оперативне реагування вам дасть десктопна програма (безкоштовний Thunderbird, наприклад) і її настроїти на автоматичне отримання пошти через задані тимчасові інтервали. Використовуючи таку настройку, ви не пропустите жодної анкети.

  Дещо відійшовши від теми матеріалу, відзначимо, що багато програм, в число яких входить і Thunderbird, дозволяють отримувати пошту Google Mail. Налаштувати, правда, програму звичайному користувачеві комп’ютера не так вже й просто, але інтернет рясніє інструкціями, керуючись якими і витративши хвилину-другу часу, ви опинитеся володарем відмінною зв’язки з надійного шановного поштового сервісу та поштової програми вашого комп’ютера.

  Повернемося до онлайн сервісів. Якщо ви вирішили зупинитися на Google Mail, то у цього сервісу є система оповіщення про прихід нової пошти — про кожному запиті на заповнення анкети буде повідомляти невелике віконце на робочому столі вашого комп’ютера. Налаштування повідомлень в Google Mail проста, забирає хвилину, а корисність її важко переоцінити.

 • Намагайтеся після отримання запрошення швидко приступити до виконання завдання, не відкладаючи роботу в довгий ящик. Деколи користувачів для заповнення анкети потрібно трохи і необхідний ліміт набирається досить швидко — вирішивши через півдня заповнити анкету, ви можете виявити, що ваші послуги не потрібні.

 • Швидке реагування на отримання листа не має нічого спільного зі швидкістю виконання самої роботи. На багатьох анкетах у запрошенні на заповнення анкети визначаються тимчасові рамки, за які потрібно виконати роботу. Не намагайтеся виконати її швидше зазначеного часу — роботодавці можуть подумати про легковажному ставленні до справи, і сенс в цьому також присутній. Кращий варіант — середнє значення.

 • Використовуйте можливості партнерської програми (реферального системи) — залучені вами реферали можуть дати додатковий заробіток (за умови їх роботи). Розміщуйте свої реферальні посилання і матеріали на форумах про заробіток, в соціальних мережах та інших місцях інтернету. Велика кількість посилань збільшить шанси отримання рефералів, а велика кількість рефералів підвищить шанс збільшення заробітку.

  Перше, що приходить в голову — ще одна реєстрація за своїм реферальним посиланням. Зайве говорити, що це заборонено — покаранням є анулювання облікового запису без можливості виведення зароблених грошей.

 • Набираючи рефералів, слід пам’ятати, що агресивна, прикрашена і свідомо неправдива інформація може викликати протилежний ефект.

 • Якщо ви вирішили тимчасово припинити роботу, то ігнорування листів-запрошень може закінчитися не найкращим чином — на вас просто перестануть розраховувати якщо не відразу, то через деякий час. Багато сайтів анкет дозволяють відписатися від отримання запрошень — цей коректний спосіб, безумовно, варто використовувати у випадку запланованих перерв у роботі.

 • Як ви змогли помітити, способів підвищити заробіток на анкетах не надто багато — зробити це фактично можна лише збільшивши кількість опитувальників і набору рефералів. Перше виконати досить легко, а от друге вельми непросто. Інші поради лише полегшують працю і дозволяють швидше не втратити, ніж заробити, але така вже специфіка цієї роботи…

  Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!