Як вивести гроші з Google Adsense. Отримання і виведення грошей з Google Adsense в Україні

376

Багато власників сайтів підробляють, використовуючи сервіс контекстної реклами Google Adsense. Можна довго міркувати, де краще заробляти на Яндексі або Гуглі, але мова піде не про це. Ми розглянемо завершальний крок, так би мовити, результат усіх зусиль вебмастера — отримання і виведення грошей з Google Adsense в Україні через «Приватбанк».

Отже, всі праці позаду, сайт почав приносити прибуток. І одного разу, зайшовши в панель Adsense, ви виявите, що набраний поріг 100 доларів, дозволяє зробити висновок. Несподіванкою це назвати не можна — початківці вебмастера часто забігають в аккаунт, чекаючи набору заповітної суми, але все одно приємно. Справа за малим — обналічкою цих грошей.

Для жителів України одним з найбільш зручних і швидких способів вивести гроші з Адсенс є використання можливостей Приватбанку. Можливості ці, без перебільшення, великі.
У нашому випадку Приватбанк дозволяє вивести гроші двома способами — за допомогою іменного чека Google Adsense, а також за допомогою SWIFT-платежі (банківським переказом). Розглянемо обидва варіанти. Мається на увазі, що у вас є картка Привата, на яку будуть виводитися гроші, і аккаунт Приват-24.

Виведення грошей з Adsense SWIFT-платежем

Цей варіант виводу є самим легким і швидким. Фактично, все зводиться до введення потрібних атрибутів в налаштуваннях облікового запису Google Adsense, що ми і зробимо.

Заходимо в акаунт Adsense. Потрапивши на центральну сторінку, йдемо по посиланню «Платежі». Ми опинимося в розділі «Історія платежів», де нас цікавить посилання «Налаштування платежів». Пройшовши по ній, потрібно створити новий спосіб виведення, натиснувши на кнопці «Додати спосіб оплати».

У вікні вводимо:

 • Ім’я та прізвище власника картки (т. е. свої ім’я та прізвище) прописними латинськими символами.
 • Назва банку латинськими великими літерами — PRIVATBANK.
 • SWIFT-код (ідентифікаційний код банку) — PBANUA2X
 • Номер своєї картки

Постарайтеся ввести дані вірно, бо редагування створюваного способу виведення на момент написання статті, як не дивно, не передбачено. Якщо дані будуть введені помилково, можна лише видалити спосіб отримання, створивши на його місці новий.

У нижній частині відзначаємо чекбокс про встановлення цього способу отримання платежів основним. Всі! Більше нічого робити не потрібно — по досягненні порогу виведення гроші автоматично перерахуються на вашу карту.

Виведення грошей з Adsense через іменний чек

Отже, пройдений поріг виведення, баланс облікового запису Adsense обнулився і висланий вам чек Google

Минуло кілька тижнів, чек у руках (не загубився на пошті, рідний) і його потрібно перевести в готівку, або кажучи іншими словами, вивести гроші з Google Adsense.

Якщо раніше цей процес вимагав істотних рухів, то зараз «ПриватБанк» надає своїм користувачам зручний сервіс, за допомогою якого можна досить швидко перевести в готівку чеки Google. Звичайно, в порівнянні зі SWIFT-платежем слово «швидко» може звучати недоречно, але, повірте, раніше не було й цього.

Що потрібно для виведення грошей з Google Adsense

 • Запис у інтернет-банкінгу «Приват-24».
 • Будь дебетну картку «Приватбанку».
 • Сканер (чек Гугля доведеться сканувати).
 • Підготовка чека Google Adsense

  Нам доведеться посилати скани чека. Найголовніше в цій справі — не забути поставити свій підпис у вказаному місці, інакше чек не буде прийнятий.

  Підпис стоїть, можна сканувати. Раніше на сторінці завантаження сканів були викладені вимоги до них, які з невідомих причин прибрали. Дивна позиція — як же бути новачкам? Ну, гаразд, будемо керуватися пам’яттю — розмір картинки по короткій стороні повинен бути не менше 1200 пікселів. Таким розмірам відповідає картинка, отримана зі сканера формату А4 при вирішенні 150 пікселів на дюйм. Прийняті банком формати файлів (JPG, JPEG, GIF, TIFF.

  Скануємо обличчя і оборот підписаного чека. Максимальний розмір кожного файлу не повинен перевищувати 6 мегабайт, але ніякої доробки сканів і оптимізації в Фотошопі не потрібно. Розміри файлів на виході сканера зазвичай виходять в районі 600-1000 кілобайт, чого цілком достатньо для якісного перегляду чеків при невеликому збільшенні. Якщо ж ви вважаєте, що доопрацювання в Фотошопі необхідна, то при збереженні жпегов не ставте великий рівень стиснення — скани повинні НОРМАЛЬНО читатися фахівцями банку.

  Що потрібно робити в акаунті «Приват-24» для переведення в готівку чека

 • Логинимся. У старому варіанті меню потрібно було зайти в «Ще -> Чеки Google -> Нова заявка»

  Але вебмайстрам Привату не сидиться без діла — періодично посилання міняються місцями, додаються нові, потім знову зникають.і т. д. Зручності все це, на жаль, не додає. Ось і тепер — щоб потрапити в розділ чеків Гугла, потрібно зайти в меню «Всі послуги», після відкриття сторінки натиснути посилання «Послуги», а вже потім стане доступна посилання «Нова заявка», на яку і потрібно натиснути.

  На сторінці, що відкрилася нам належить оформити заявку. Вибираємо в списку валюту «USD». В полі «Сума» вводимо ту суму, яка відображена на чеку. Вибираємо з випадаючого списку картку, на яку буде перераховано гроші і завантажуємо наші скани.

  Після угоди з умовами і натискання кнопки продовження нам буде запропоновано збільшення якогось кредитного ліміту, в результаті чого термін обналічки зменшитися до трьох днів. Якщо вам це пропозиція цікаво, можете ним скористатися, інакше тиснемо кнопку «Без збільшення», завершуючи таким чином відправку заявки. Пройшовши по вже знайомому шляху «Ще -> Чеки Google -> Архів заявок» ми побачимо наш новий запит на переведення в готівку. Тут можна подивитися свої завантажені скани, дізнатися номер заявки і, що важливо, дату її створення і стану, яке в нашому випадку відображається як «Нова».

 • Наступний крок — нам потрібно надіслати підписаний чек за вказаною на сторінці адресою. Неминуче виникає питання: яким листом посилати — простим або рекомендованим? Я відсилав і замовними і простими, але кидав останні в ящик великого поштового відділення міста, що повинно було знизити ризик їх втрати. Якщо ви вважаєте, що краще відправити рекомендований лист, то відмовляти вас не стану.

  Можливі питання — в конверті якого формату відправляти чек і потрібно в ньому щось відривати? Відповім: нічого відривати не потрібно. Що стосується конверта, то, не знайшовши на свій подив конверти потрібного розміру, а використовував конверт європейського формату DL (220х110мм) без всяких віконець. Чек був акуратно зігнути в нових місцях, що не завадило йому благополучно дійти до Дніпропетровська.

 • От і все. Тепер залишається тільки чекати. Через деякий час, що залежить від виду листи (до тижня, якщо рекомендованим й трьох тижнів, якщо звичайним) в записі Привату-24 з’явиться довгоочікувана напис про перевірку чека.

  Чек Гуглі Адсенс дійшов за призначенням, всі сумніви і побоювання його зникнення на пошті позаду. Тепер чек повинні перевірити операціоністи банку. Це займе деякий час, після закінчення якого з’явиться повідомлення про результати перевірки.

  Зазначу, що повідомлення про перевірку ви можете не помітити — воно відображається відносно недовго, змінюючись статусом стану «обробці». Поява такого статусу означає, що скоро гроші будуть переведені на картку.

  Кілька слів на завершення. Вся процедура тільки здається досить складною, але насправді ніяких складнощів немає — «ПриватБанку» вдалося налагодити процес переведення в готівку чеків Гугл Адсенс досить чітко. Єдина неприємна деталь — присутність у схемі виведення проміжного і досить ненадійного ланки у вигляді пошти. Але, тут вже нічого не поробиш.

  За переведення в готівку грошей береться плата, розмір якої цілком помірний. На момент написання статті вона становила 3% при сумі виведення до 1000 баксів. Як кажуть, що ще потрібно?

  Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!