Як отримати прибуток в інтернеті. Огляд та опис видів заробітку

265

Отже, ви вирішили підзаробити в інтернеті. В мережі є досить багато різних видів робіт, і місце для заробітку при наявності бажання знайдеться для кожного. У цій статті ми з вами спробуємо розкласти все по поличках, перерахувавши найбільш відомі способи заробітку в інтернет з коротким писанням. Більш докладний опис кожного способу знаходиться в розділі «Види заробітку», де кожному виду присвячений свій розділ. Почнемо з найпростіших видів інтернет-робіт, які будуть під силу людині, тільки почав освоювати нескінченну мережу інтернету.

Перегляд рекламних матеріалів

Цей вид інтернет-робіт є, мабуть, самим популярним. Причини популярності криються в швидкому старті — через декілька хвилин після початку ви зможете заробити свої перші гроші в інеті (скорочена назва інтернету). Крім того, перегляд реклами не вимагає особливих навичок і доступний буквально всім. Суть роботи — ви реєструєтеся на сайті спонсора-рекламодавця, отримуєте щодня певну кількість посилань і переглядаєте. Існує кілька видів спонсорів.

Кликовые спонсори

Кликовые спонсори (ptc-спонсори) надають список посилань, на кожній з якої потрібно клікнути (тобто клацнути мишею — від англ. сlick — клацання) Після клацання у новому вікні відкриється сторінка з рекламою і починається відлік. Після закінчення 20-30 секунд з’являється позначка про зарахування перегляду і вам нараховуються гроші. Ви закриваєте рекламну сторінку і натискаєте нове посилання. От і все. Кількість посилань в день обмежене.

Серфинговые спонсори

Серфинговые спонсори — майже те ж саме, що і кликовые, тільки перегляд здійснюється послідовно, сторінка за сторінкою. Сам процес перегляду називається серфінгом (від англ. surfing — ковзання по поверхні, в даному випадку — ковзання по сторінках сайтів). Одним з видів серфінгу є автосерфінг, коли програма автоматично переглядає сторінки рекламодавця, а присутність людини не потрібно. Не поспішайте радіти і потирати руки. Розцінки на такий вид перегляду найнижчі і заробити на автосерфінгах не просто.
Наступний спосіб заробити гроші в інтернеті — перегляд поштових повідомлень.

Спонсори поштових повідомлень

Ви отримуєте листи, в яких містяться рекламні посилання. Далі, як ви здогадалися, історія повторюється. Всі посилання необхідно відкрити, за що і будуть нараховані гроші.

У мережі існує безліч думок про заробіток на кліках, серфінгу, перегляду поштових повідомлень і інших варіантів реклами. Одні стверджують, що заробити можна, і навіть дуже багато, інші мають полярне думку. Армія останніх поповнюється разочаровавшимися членами перше, ряди яких у свою чергу теж не рідшають — інтернет в якості джерела доходу розглядається все частіше і частіше.

Свого часу я починав з перегляду реклами і, чесно кажучи, для цього і був створений цей сайт. Згодом, зважаючи на безперспективність перегляду реклами як виду заробітку (він просто мізерний) сайт був переорієнтований, а розділи про перегляді реклами прибрані. Найвідоміші місця для заробітку на перегляді реклами — WMmail.ru і Seosprint.net і якщо вам кортить усе спробувати самому, то реєстрація на цих сервісах не займе багато часу. Для реєстрації на першому вам обов’язково потрібен гаманець Webmoney.

Заробіток на вводі картинок (капчі)

Капча (CAPTCHA) — набір цифр і букв у вигляді картинки, які пропонується ввести людині, щоб підтвердити, що він людина, а не комп’ютерна програма. Напевно ви її бачили, і не раз, але не знали, що це була вона. Суть роботи — картинка завантажується з символами, що ви вводите ці символи в поле вводу. Робота на любителя, дуже нудна й одноманітна.

Розмір заробітку на капчі ще менше, ніж при перегляді реклами. У мережі деколи зустрічаються статті, автори яких проводять скріншоти з якимись немислимими сумами, заробленими на перегляді капчі. У досвідченого людини такі цифри можуть викликати лише сміх — займаються такою діяльністю в більшості випадків мешканці найбідніших країн світу, яким, на жаль, просто нікуди подітися.

Опис цього виду заробітку тут наведено виключно для ознайомлення, на нашому сайті немає описів сервісів, що пропонують його.

Заробіток на коментарі та відгуки

До простих видів заробітку відноситься і робота на різних форумах. Будь-якого ресурсу, особливо нового, потрібно активність і багато готові платити за коментарі, відкриття нових тем, відгуки і подібні дії. Звичайно, і в цьому випадку заробіток невеликий, але така робота дасть певний досвід і розуміння роботи мережі і форумів зокрема. Зазвичай такий заробіток пропонується на біржах. Зареєструвавшись, приміром, на одній з них — Адвего — і перейшовши в розділ «Робота->Пошук роботи, ви зрозумієте, про що йде мова.

Заробіток на опитуваннях (заповнення анкет)

Ще один варіант нескладного виду робіт. Багатьом компаніям потрібні різні дані, а користувачі інтернету можуть їх надати. Перетин інтересів відбувається на сайтах-опитувальниках: компанії-замовники надають дані для своїх досліджень у вигляді опитувань, користувачі відповідають на ці анкети, за що отримують гроші. Для початку роботи потрібно лише зареєструватися на опитувальнику і мати надійний поштова адреса — на нього будуть надходити запрошення на опитування.
Не можна назвати цей вид заробітку особливо прибутковим, так як опитувань не дуже багато. Тому багато хто воліють реєструватися на декількох сайтах опитувань, збільшуючи таким чином свої доходи.

Заробіток на файлообмінниках

Заробити можна на завантаженні файлів. В інтернеті є спеціальні сайти — файлові архіви (файлообмінники). Завантаживши на них свої файли, ви отримаєте посилання на кожен з них. Потім потрібно розмістити посилання на різних сайтах — форумах, блогах, — де тільки можливо. Люди за цим посиланням будуть завантажувати ваші файли, ви — отримувати гроші. Непогано, правда? Для цього заняття вже потрібно мати певні навички, вміти працювати з файлами — архівувати і завантажувати їх, а також розуміти, що потрібно користувачам інтернету в даний момент.
На цьому я завершу огляд відносно простих робіт і ми перейдемо до серйозних речей.

Заробіток на сайті (блозі)

Для простоти я об’єднав сайт і блог в один розділ, хоча це дещо різні речі. Але для нас зараз це не важливо, оскільки переважна більшість способів заробітку на них однакові, і немає сенсу їх дублювати. Заробіток на сайті, безумовно, стоїть на більш високому рівні, ніж інші способи. Відповідно, часу і зусиль потрібно докласти набагато більше, потрібний певний рівень знань. Давайте коротко пробіжимося по найбільш популярних способів одержання прибутку на сайті.

Показ рекламних матеріалів

Це загальна назва, що об’єднує кілька підвидів. І знову на першому місці стоїть реклама — нікуди від неї не дінешся.

Заробіток на показі контекстної реклами

На вашому сайті публікуються рекламні матеріали, які за темою відповідають тематиці сторінки, на якій показуються. Рекламні блоки можуть також показуватися на підставі раніше вироблених користувачем запитів в пошуковій системі — користувачеві показує те, чим цікавився. Відвідувачі клікають на рекламі, переходячи на сайт її замовника, ви отримуєте гроші за кожен перехід. В інтернеті існують сервіси (системи) контекстної реклами і для початку роботи потрібно зареєструватися в одній з них і запропонувати свій сайт в якості рекламної площадки.

Заробіток на тизерах

Тизери — невеликі рекламні блоки з приваблюючими увагу графічними елементами. Принцип роботи такий же, як і з «контекстом»: реєстрація в сервісі, розміщення тизера на своєму сайті, клацання відвідувачів, отримання за це грошей.

Заробіток на банерах

Немає потреби пояснювати, що таке банери. Так само зрозуміло, що власники сайтів розміщують їх не безкоштовно. Заробіток на банерах один з найстаріших видів заробітку в мережі, що з’явився, ймовірно, незабаром після появи перших сайтів.

Заробіток на написанні і розміщенні статей

Зазвичай це відносять до заробітку на блозі, хоча ніщо не заважає займатися цим видом роботи і на сайті. Загальний принцип: вам замовляють рекламну статтю, ви пишете її і розміщуєте на своєму сайті. За це отримуєте гроші. Все це відбувається через спеціальні біржі, де потрібно зареєструватися та запропонувати свій блог для публікацій.

Заробіток на партнерках (на рефералах)

В інтернеті, як і в звичайному житті, багато різних сервісів: інтернет-магазинів, різного роду сайтів послуг, ігрових сайтів і т. п. і т. д. Кожен з них зацікавлений у розвитку і пропонує власникам сайтів співробітництво, зване партнерською програмою (партнеркою). Її суть: власник сайта розміщує опис сервісу і дає на нього посилання. Відвідувач, пройшовши за посиланням, повинен виконати обумовлену дію. Воно може бути різним: від кліка до реєстрації і покупки товару. За залучення відвідувача власник сайту отримує винагороду — наприклад, відсоток від продажу товару.

Заробіток на продажі посилань

Продаж посилань — окрема розмова. Зайве говорити, що справа це нелегальне і торгівля посиланнями карається пошуковими системами, а саме просування посиланнями відноситься якщо не до чорного SEO, то вже до сірого точно, бо це є штучне маніпулювання видачею результатів пошуку. Яким, якщо говорити відкрито, займаються майже всі.

Продаючи посилання, потрібно розуміти основи роботи пошукових систем, знати хоча б на базовому рівні основи просування — вбити свій сайт, продаючи посилання, простіше простого. Втім, багато хто про це не замислюються, клепають сайти один за іншим по мірі їх відходу в небуття, заповнюють їх лайновим контентом і заробляють на біржах, найвідомішою з яких є sape.ru.

Заробіток на розміщенні статей

Просування статтями — один з популярних способів підняти свій сайт у видачі по потрібних запитах, купуючи і розміщуючи статті на інших сайтах. Відповідно, існує індустрія по заробітку на розміщенні статей на своєму сайті. Хтось із власників сайтів займається пошуком рекламодавців самостійно, розміщуючи пропозиції на форумах, інші йдуть на біржі. Одні тільки розміщують готові статті рекламодавця, інші пишуть їх, заробляючи крім розміщення ще й на написанні статей.

Говорячи про те, що місце і можливість отримати дохід, працюючи в інтернеті є у кожного, я мав на увазі фріланс, яким займаються багато, часто не знаючи при цьому самої назви своєї діяльності.

Фріланс

Фріланс — вільна (надомна) робота. Люди, що займаються цим, називаються фрілансерами. Фріланс об’єднує людей самих різних професій, і для їх об’єднання є спеціальні сайти, де професії об’єднані у відповідні групи. Роботодавці викладають на такому сайті роботу, яка дістається одному з претендентів, який запропонував роботодавцю найкращі умови виконання замовлення. Простіше кажучи — саму низьку ціну і терміни виконання роботи. На цих сайтах є місце всім — журналістам, програмістам, дизайнерам — всіх не перерахуєш. Безумовно, це більш складне заняття, ніж перегляд реклами. Необхідно бути фахівцем своєї справи, та й конкуренція на таких сайтах пристойна. Наступний вид заробітку — його величність Форекс.

Форекс

Про Форексі неможливо не знати — настирлива реклама пропонує звідусіль заробити ну ніяк не менше 1000 баксів. За найкоротший час. Це цілком відповідає істині. Питання в тому, хто їх заробляє — ви або дилінгового центру, в якому ви зробили початковий депозит. Що ж таке Форекс? Кажучи коротко, Форекс — це торгівля валютою. Валюта — товар, який можна купити і продати. Купити дешевше, продати дорожче — все так само, як валютних обмінних пунктах, але в електронному вигляді. Все просто, як бачите. Хоча насправді немає більш суперечливих відгуків про ринок Форекс. Одні вважають його лохотроном, інші — ні. Я не займався цим видом діяльності, хоча бажання було, і я пройшов курс навчання. Скажу лише одне — якщо там і можна заробити гроші, то не так швидко, як обіцяє реклама. Крім того, для такого заняття потрібно володіти необхідними здібностями і рисами характеру — азартним людям на Форексі робити нічого.

Інвестиційна діяльність

Кажучи про отримання прибутку за допомогою інвестицій знову доводиться оперувати терміном «діяльність». Причина проста — під різноманітними інвестиційними фондами, касами взаємодопомоги в більшості випадків ховаються банальні піраміди, що маскуються під торговельні проекти. Реєструючись в них і роблячи свій внесок (інвестицію), ви приносите прибуток членам проекту, які залучили вас (читаємо про реферального системи). Варто називати такі дії заробітком — це хороше запитання і кожен відповідає по-своєму.

На цьому закінчимо огляд занять в інтернеті, які можуть принести прибуток. Без сумніву, це далеко не повний список, але перерахування всіх не входить у завдання цього сайту. У всякому разі зараз. Сподіваюся, стаття була для вас корисною.

Удачі вам у ваших починаннях!

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!