Як написати пост блогу за двадцять хвилин

213

Як написати статтю за 20 хвилин (How to Write an Article in 20 Minutes) — так називається стаття, розміщена Джимом Эстиллом на знаменитому Copyblogger’e. З заголовка можна зрозуміти, про що піде мова, коментарі зайві. На цій сторінці надано повний переклад цієї відомої статті, в якій навіть досвідчений блогер може почерпнути для себе багато. Мова в статті ведеться від першої особи — особи автора.

Чи вірите ви мені чи ні, але у мене йде 20 хвилин, щоб написати статтю, яка містить 400-500 слів. В цій статті (яку я написав за 20 хвилин) я поясню деякі трюки, використані мною для досягнення цієї мети.
Ведення блогу вимагає щоденної витрати часу, а втрачати на це заняття більш 20 хвилин мені не хочеться. Багато хто з моїх записів у блозі містять менш як 500 слів, і їх написання потребувало набагато менше часу.
Отже, наведені нижче 8 порад, які допоможуть вам написати статтю в протягом 20 хвилин. А може навіть і за більш короткий термін.

 • Написання статті я починаю зі списку ідей і понять, про які я буду писати. Зазвичай я розписую ці ідеї по пунктах, і роблю це по-старому — вручну на листку паперу.
 • Часто я кілька днів тримаю статтю в стадії «інкубації» (це час не входить до 20 хвилин). В цей час я в чорновому варіанті періодично накидаю деякі ключові ідеї. При появі нової ідеї я додаю її в свій список. Для цього я завжди ношу з собою свій блокнот.
 • Часто мені доводиться скоротити початкове кількість ідей. Іноді вони випадають з теми статті або не зв’язуються з іншими ідеями. Для написання хорошої статті часто доводиться від чогось відмовлятися.
 • Ніколи не зберігайте гарні ідеї. Коли я знаю, що в короткий час мені доведеться написати кілька статей, вельми спокусливо зберегти кілька хороших ідей на майбутнє. Нові ідеї обов’язково прийдуть до вас, і вони будуть краще попередніх.
 • Розробіть прийоми для швидкого написання статей. Один з моїх способів — «розігрів». Я просто сідаю і пишу про що-небудь протягом 5 хвилин. Це налаштовує мене на подальшу роботу. Інший спосіб — налаштуватися на роботу під час прогулянки, їзду на велосипеді або занятті бігом (хоча іноді мені здається, що я всього лише відтягую час до початку роботи). Ще одна хитрість — придумати собі гру, посперечатися з самим собою, що стаття буде написана до певного часу. Незважаючи на простоту способу, він дає дуже сильну мотивацію для роботи.
 • Поверніться до написання статті пізніше. Мої найкращі статті були написані по частинах. Я витрачав ті ж 20 хвилин, але розбиті по частинам — 5-7 хвилин за раз. Але якщо я зловлю думка, то, звичайно, не припиняю писати.
 • Часто я пишу 3-4 статті одночасно. 5 хвилин пишу одну, 7 — іншу, і так далі. Коли я втягуюся в письмовий процес, це працює добре.
 • Ще один спосіб — використання пунктів або нумерованих списків, як в цій статті. Людям подобається подібний вид надання інформації, а мені так легше організувати процес написання статті.
 • Добре. Якщо я можу писати так швидко, то чому я не пишу кілька статей в день? Якщо не звертати уваги на те, що я працюю повний робочий день, то зазначу, що написання статті — це найлегша частина. Знайти ідеї — це набагато важче.

  Оригінал статті www.copyblogger.com/write-article-fast

  Погодьтеся, стаття заслуговує на увагу. З багатьма пунктами можна погодитися, а з іншими посперечатися. Я, наприклад, завжди намагаюся записати хорошу ідею. У метушні і круговерті справ забути її — раз плюнути, а в забиту іншими справами голову може нічого і не прийти. І справа тут не в розумовому розвитку — це життя. А ось «висиджування» статті — це хороша ідея і дає свої плоди. Ну, не буду нав’язувати свою думку — вирішуйте самі, які пункти допоможуть вам в роботі і використовуйте їх.

  Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!