Xrumer — автоматичне розміщення оголошень в інтернеті

245

Всі, хто займається заробітком в інтернеті знають, яке значення мають посилання на свій блог або файл, розміщений на файлообменике. Від їх кількості залежить рейтинг сайту в пошукових системах, вони допомагають залучати рефералів — всього не перерахуєш. І люди, навіть не маючи уявлення про ці поняття інтуїтивно розуміють, як багато часу може зайняти процедура розміщення своїх оголошень на гостьових, форумах та інших різноманітних ресурсах. Багато, якщо не користуватися програмою, яка робить все за вас. І її назва — Xrumer.

Що таке Xrumer

XRumer — це програма для операційної системи Windows, автоматично розміщує ваші оголошення на форумах, гостьових книгах, дошках оголошень і каталогах посилань (а також блогах та wiki). Метою таких дій є підвищення ранжирування сайту пошуковими системами. Такі програми називаються автосабмиттерами і це назва XRumer заслужила більше ніж — це дійсно потужна програма, якій під силу дуже багато. Щоб автоматично завантажувати на сайти вашу інформацію, вона може на багатьох з них обійти такий захист, як реєстрацію облікового запису, капчу і активацію поштою. Одним словом, річ просто незамінна. Сайт програми — www.botmasterru.com.

Технічні характеристики та можливості Xrumer

 • Можливість роботи в багатопотоковому режимі
 • Програма здатна при необхідності реєструватися на форумі (якщо це потрібно для створення нового повідомлення) і заповнювати при цьому всі потрібні поля. Після реєстрації програма автоматично входить у створений аккаунт і розміщує ваш текст або посилання
 • Вбудована потужна система пошуку та перевірки проксі-серверів. Це забезпечує Вашу анонімність і виключає бан на форумах по IP. Можливе використання як HTTP – так і SOCKS-проксі.
 • Програма вміє працювати з величезною кількістю різних типів форумів і гостьових: phpBB і PHP-Nuke будь-яких модифікацій, yaBB, VBulletin, Invision Power Board, IconBoard, Ultіmatebb, exBB, phorum.org, wiki, livejournal.com, AkoBook, різноманітними видами дощок оголошень а також «самописними» движками
 • УВАГА: ексклюзивна можливість — програма обходить БУДЬ-які види захисту від автоматичної реєстрації і автосабміту! Такі, як:

  — Захист за допомогою пиктокода (тікетів), наприклад, «Введіть число, яке ви бачите».
  — Захист за допомогою активації по e-mail.
  — Захист за допомогою Java-скриптів.
  — У версії 4.0 також запроваджено можливість розпізнавання захисту у вигляді арифметичних операцій і логічних питань

 • В процесі розсилки автоматично створюється докладний звіт з точними посиланнями на розміщені оголошення можна перевірити на наявність кожну посилання.
 • Є система варіацій, за допомогою якої можна зробити так, щоб з 10000 розміщених оголошень не було жодного схожого, але зміст залишався одним і тим же. Це допомагає зробити значний розкид по ключовим запитам (для пошукової оптимізації) і виключити фільтрацію пошуковими системами однакових варіантів
 • Якщо на форумі кілька розділів, програма вибирає найбільш підходящий по темі, а якщо такого немає — то в офтопік, флейм і т. п, і якщо таких немає у найбільш відвідуваний розділ.
 • Є можливість використання і редактированияВВ-коду
 • Включені інструменти для обробки баз форумів: видалення повторних посилань, сортування за спаданням відвідуваності, видалення з блек-листу, різні фільтри
 • Програма сама повідомляє про появу нових версій
 • Є можливість використання додаткових модулів (плагінів). На даний момент у комплект входять плагіни AutoDating (Mamba + Loveplanet) і SocPlugin (Odnoklassniki + VKontakte)
 • Вбудована система розкладів, система самонавчання, пост-редагування, Мас-ПМ і багато, багато іншого
 • Унікальна система «Антиспам» дозволяє проводити тематичні «людяні» розсилки по форумах, у відповідності з їх тематикою

Система повністю автономна і вимагає мінімальних навичок: досить просто вибрати потрібну базу посилань (англомовну або російськомовну), набрати текст оголошення з посиланням або посиланнями і ВСЕ.

Системні вимоги Xrumer

Windows 98 / 2000 / 2003 / XP / Vista / Win7 процесор 1ГГц, 512Мб ОЗУ; бажано наявність високошвидкісного інтернет-з’єднання без обмежень по трафіку.
1. Чим XRumer краще іншого софта подібного роду?

XRumer класифікується як автономний автосабмиттер. Але він принципово відрізняється від інших програм такого типу — це унікальна розробка. Зазвичай вам доводиться (якщо ви вже мали справу з такого роду програмами) вручну заходити на форуми, каталоги посилань, гостьові книги і за допомогою вбудованого в браузер програми-автосабмиттера заповнювати дані у формах і відправляти їх.
XRumer повністю автономний, тобто Вам достатньо один раз написати текст оголошення потрібними посиланнями, вибрати базу форумів за якими буде йти автосабмит (або постинг, що те ж саме), і ВСЕ.
Решті монотонна праця програма зробить сама, заощадивши силу-силенну часу. Зрозуміло, в багатопотоковому режимі. Унікально те, що програма здатна обробляти абсолютно різні типи гостьових книг і форумів, а також обходити безліч видів захисту від автосабміту.

2. Чи Не є ваш софт спамерським? Не люблю спам!

Ні, даний софт спамерським не є, оскільки програма розміщує повідомлення насамперед тільки в ті розділи, де дозволена різного роду реклама: «Флуд», «Оффтопік», «Флейм», «Реклама» і т. п. Спамом вважається розсилка незапитаної кореспонденції ПОШТОЮ. І в Законодавстві РФ і інших країн заборонена виключно поштова розсилка повідомлень.

3. Чим ефективніше розміщення посилань на форумах, ніж розсилка по пошті?!

Посудіть самі. Одержуваний спам поштою вже давно всім набрид, з нею борються всіма можливими методами і ці методи чудово налагоджені. Якщо навіть 1 з 1000 розісланих листів прочитають — вже пощастило!
З форумами і гостьовими книгами справа йде інакше. Розмістивши оголошення, уже є гарантія що його прочитають як мінімум 1 раз — це адміністратор сайту. Але якщо скласти оголошення грамотно і коректно помістити рекламовану посилання, то швидше за все розвинеться обговорення створеного вами топіка, оголошення за добу прочитають і натиснуть на посилання сотні користувачів!
Ефективність очевидна.

4. Я вам не вірю. Таку програму створити неможливо.

Перевірте. Просто скачайте демо-версію, вона чудово демонструє всі можливості програми. Для цього необхідно зареєструватися. Процес реєстрації займе менше хвилини.
Якщо ж Ви з якихось причин побоюєтеся скачувати софт з цього сайту можна переглянути відеоролик, також демонструє роботу програми. Для цього теж потрібна реєстрація.

Обмеження демо-версії:

— неможливо змінювати запропонований текст;
— неможливо використовувати багатопоточність (потрібно вводити посилання вручну – у повній версії перебір посилань йде автоматично)
Також слід врахувати, що демо-версія не може продемонструвати швидкість розсилки (не можна використовувати багатопоточність).

Юридичне обґрунтування використання Xrumer

Botmaster гарантує, що софт, продається на її сайті НЕ є шкідливим та/або заборонених російським законодавством.
Всі розробки захищені законом про авторське право і будь-яка спроба перепродувати цей софт (як повну версію, так і демо-версію) буде переслідуватися за законом.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!