Реєстрація з WM Keeper Light. Покрокова інструкція зі скріншотами

225

Keeper Classic підходить не всім — він не мобільний і для своєї роботи вимагає наявності деяких відкритих портів. У таких випадках самий логічний крок — використання Keeper Light. Робота з ним проста, не потрібно ніякої інсталяції і багато часу не забере.

Робота з Keeper Light відбувається через веб-інтерфейс. Цей спосіб управління грошима зручний, добре захищений і заходити у свій обліковий запис, ви зможете з будь-якого комп’ютера.

Під час реєстрації на введену вами адресу буде висланий реєстраційний код. Зверну вашу увагу, що деякі безкоштовні поштові сервіси приймають не всі листи. Якщо ви зіткнетеся з такою ситуацією — заведіть собі новий ящик на gmail.com. Незважаючи на безкоштовність, таких проблем при його використанні помічено не було.
Крім пошти нам знадобиться мобільний телефон — на нього буде надіслано СМС с кодом.

 • Що ж, почнемо. Йдемо за посиланням на start.webmoney.ru і на сторінці, що відкрилася, вибираємо «Light».
  Нам належить заповнити поля реєстраційної форми. Всю особисту інформацію слід вводити правдиво, інакше при втраті контролю над аккаунтом у вас не буде можливості його відновити. Псевдонім вводимо латинськими символами.

  З випадаючого списку вибираємо контрольний питання і вводимо відповідь на нього. Обов’язково збережіть питання і відповідь!

 • Наступний крок — перевірка правильності раніше введених даних. Натискаємо «Продовжити».

 • Переходимо в поштову програму, перевіряємо пошту — на зазначений у формі e-mail має прийти лист з реєстраційним кодом. Копіюємо код з листа, вставляємо його в поле. Зберігати код не потрібно, більше він використовуватися не буде. Знову натискаємо «Продовжити».

 • Поштова адреса ми підтвердили, тепер черга за номером мобільного телефону. Поки ми отримували пошту і вводили код, повинно було прийти SMS з кодом.

  Вводимо код в поле та натискаємо «Продовжити». Якщо ж SMS не прийшло — на сторінці є інструкція, що робити в таких випадках.

 • Йдемо далі і вибираємо «Реєстрація WM Keeper Light з допомогою цифрового сертифіката».

 • На наступному сторінці відзначаємо все, вводимо ще раз свою поштову адресу, вводимо пароль. Обов’язково зберігайте пароль! Тиснемо кнопку «Зареєструватися».

 • Потім на всіх з’являються запобіжних віконцях натискаємо «Так». Через деякий час з’явиться сторінка з кнопкою «Пуск» і вашим WM id (WM-ідентифікатором). Запишіть його, щоб не забути. Це не секретна інформація, але запам’ятати її важко.

 • Реєстрацію в WebMoney завершена. Ми отримали згенерований персональний сертифікат з підписом, який був встановлений в ваш браузер. Цей сертифікат є ключем доступу, і коли ви захочете зайти в свій акаунт для оперування грошима, він обов’язково буде запитано.

  Можна побачити сертифікат? Не тільки можна, але і потрібно:

  • в Internet Explorer: Сервіс -> Властивості оглядача -> Вміст -> Сертифікати -> вкладка Особисті.
  • в Opera: Інструменти -> Налаштування -> Додатково -> Безпека -> Керування сертифікатами.
  • в Mozilla (FireFox): Інструменти -> Налаштування -> Додатково -> Шифрування -> Перегляд сертифікатів.

  Ви можете зайти в аккаунт і почати роботу. Але перед цим ОБОВ’ЯЗКОВО потрібно експортувати сертифікат з браузера в файл. Якщо не зробити цей крок, то існує велика ймовірність втратити контроль над своїм аккаунтом. Крім того, раз на кілька років вам доведеться оновлювати сертифікат, так як термін його дії обмежений. А для того щоб мати можливість зайти в аккаунт з іншого комп’ютера вам обов’язково потрібно навчитися робити імпорт сертифіката. Звучить страшно, але процес нескладний і забере не більше хвилини. Крім того, для вас готова стаття «Імпорт і експорт сертифікатів WM Keeper Light», яка допоможе вам.

  Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!