Реєстрація та підтвердження картки в LiqPAY

183

Якщо ви вирішили скористатися послугами платіжної системи LiqPAY, але не знаєте з чого почати, то ця невелика інструкція для вас. Ви дізнаєтеся як зареєструватися в LiqPAY і прив’язати пластикову картку до свого аккаунту.

Як зареєструватися в LiqPAY

Реєстрація в Ликпей як така відсутня і дивує навіть досвідчених користувачів інтернету. Нам не знадобиться заповнювати незліченні ряди всіляких полів на різних сторінках. Для реєстрації нам буде потрібен мобільний телефон і його номер, збережений у текстовому файлі. З цього файлу ми будемо копіювати і вставляти його у відповідне поле. Оскільки ідентифікація відбувається саме за номером мобільного телефону і підтверджувати його нам доведеться кілька разів, то краще один раз надрукувати, перевірити і зберігати його у файлі.

Почнемо. Йдемо на сайт LiqPAY. У нижній частині сторінки ми побачимо кнопку з написом «Отримати 5 центів».

Ці 5 центів отримують все нові користувачі, чому б і нам не скористатися цією можливістю. Інший варіант реєстрації (входу) — через меню «Вхід / Мій Баланс->Вхід / Мій Баланс». Натискаємо на кнопку і потрапляємо на сторінку, де потрібно ввести номер свого мобільного телефону.

Копіюємо, вставляємо номер і чекаємо — через деякий час (зазвичай не більше хвилини) прийде СМС-повідомлення зі згенерованим паролем.

Вводимо в поле «Пароль» і потрапляємо в аккаунт. Все просто і в той же час надійно.

Що потрібно зробити в записі насамперед? Якщо ви плануєте довгострокову роботу з Ликпей, необхідно увійти в меню «Мій LiqPAY/Персональні дані» та заповнити всі поля сторінки: «Ім’я», «телефон», «Мессенджер», «E-mail» та «Адреса». Це потрібно не для переказів коштів — їх можна робити нічого не заповнюючи. Телефон можуть елементарно вкрасти і вам доведеться переводити аккаунт на інший номер телефону. Введені дані можуть прискорити цей процес.

Що ж стосується поля «Адреса», то воно обов’язково при переведенні грошей на пластикову карту. При цьому не обов’язково писати весь адресу. Досить ввести місто і вулицю.

Підключення карти в LiqPAY та її верифікація

Тепер займемося підключенням карти, яка не повинна бути порожньою — з неї буде знята сума до 3 доларів. При цьому не має значення, яка валюта міститься в карті — Ликпей автоматично переконверує її.

Почнемо. У вертикальному меню в правій частині сторінки натискаємо «Підключення карти». На сторінці, що відкрилася нам буде запропоновано ввести номер картки, термін закінчення дії картки та CVV-код. Термін дії вводиться у форматі ХХ/ХХ, де перші символи — дві останні цифри року, другі цифри — місяць закінчення. На малюнку термін дії картки закінчується в 2011 році в 12 місяці. CVV код — тризначне число, яке повідомляється при видачі карти. Якщо ви його не знаєте, зателефонуйте в банк і запитайте його. Будьте готові, що вас будуть питати всі атрибути картки — номер, рік вашого народження, прізвище, запитання і т. д., так що підготуйтеся до цього заздалегідь.

Натискаємо «Продовжити» і на наступній сторінці вибираємо валюту нашої картки.

Йдемо далі. На сторінці, що відкрилася нам повідомляють, що з карти була знята сума. Йдемо в свій аккаунт онлайн-банкінгу і дивимося виписку рахунків. Якщо банк не надає доступ до своєї карті через веб-інтерфейс, доведеться дзвонити в банк і дізнаватися зняту суму. Зауважу, що в такому разі сама робота з Ликпей стає неефективною. Погодьтеся, питати щоразу в банку було надходження або знімання коштів з карти здається, м’яко кажучи, досить нерозумним.

Знаходимо відповідну виписку, дивимося, яка сума була знята LiqPay, і, повернувшись в акаунт LiqPay, вводимо її БЕЗ КОМИ. На малюнку була введена сума 2,35.

Натискаємо «Підтвердити» і бачимо вікно з повідомленням, що все в порядку.

Потім нам належить знову підтвердити свій номер телефону.

Вводимо номер і просуваємося далі. Вводимо пароль, який прийшов в СМС-повідомленні, і після цього потрапляємо в свій аккаунт, де бачимо, що картка підтверджена.

Як бачите, нічого складного немає. Процедура практично повністю повторює підтвердження карти в платіжній системі PayPal. Крім одного — гроші на картку не повертаються (у всякому разі мені не повернулися). Це плата за підтвердження карти.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!