Платіжна система Payza. Опис, особливості роботи, способи виведення грошей

285

Платіжна система Payza.com є наступницею Alertpay, або, якщо хочете, це Alertpay під новим брендом. У цьому огляді ми познайомимося з Payza, дізнаємося способи виведення грошей, особливості роботи і отримаємо відомості, на підставі якого можна зробити висновок про доцільність роботи з Payza.

Коли платіжна система закривається, важливо, як вона працює в кінці своєї діяльності. В цьому відношенні AlertPay повела себе найкращим чином — ніяких неприємностей з балансом не спостерігалося. Так, останнім часом вона перестала працювати з картками наших банків, але висновки грошей робилися через обмінні пункти, що, як не дивно, часом виходило зробити з меншими відсотками за переклад.

До чого розмови про AlertPay, запитаєте ви? Та до того, що спадкоємність довіри в мережі інтернет відіграє важливу роль. І Payza вже отримала таким чином певний кредит довіри. Тепер перейдемо безпосередньо до опису Payza.

Опис Payza.com

Payza заснована в травні 2012 року на базі злиття платіжної системи Alertpay і UK-based MH Pillars Ltd, що спеціалізується на сервісі передплачених карт. Payza має ліцензію U. S. Money Transfer Agent.

Інтерфейс Payza англомовний. Функціональні можливості системи позиціонуються як більш високі, ніж Alertpay. Підтримується більшу кількість країн та валют, є безліч новинок, націлених на підвищення обслуговування жителів західних держав. Для нас найбільш важливим залишається питання — як вводяться, і, що важливіше, як виводяться гроші. Щодо введення нічого не змінилося — гроші можна ввести через банківську картку VISA або MasterCard після прив’язки її до аккаунту. А ось з висновком гірше — він здійснюється:

  • Банківськими переказами (Bank Transfer або Bank Wire)
  • Поштовим чеком
  • Передплаченого картою Payza.
  • Через обмінний пункт (читати інструкцію з виведення грошей з Payza на карту).

Розцінки на переклади банком: Bank Wire — 15 баксів, Bank Transfer — 0,5$. Останній варіант непоганий, але потрібно мати банківський аккаунт, що може зробити не кожен. Виведення на мапу, на жаль, немає. Втім, як вже говорилося, і в Alertpay в останній рік його не було, всі висновки здійснювалися через обмінні пункти WebMoney або LiqPay. До речі, власникам акаунтів AlertPay хвилюватися не треба — всі вони автоматично переносяться в Payza.

Який висновок можна зробити? Працювати з Payza однозначно можна і потрібно. Система займає нішу, заповнити яку нікому. Якщо залишити все пропоновані Payza сервіси, корисні для європейців і непотрібні для нас, жителів країн колишнього СНД, то залишаться основні — отримання зароблених на західних інтернет-ресурсах грошей, їх висновок і можливість передати кошти іншому користувачеві. Можете назвати платіжну систему, яка надасть вам ці, в цілому прості можливості? Я не можу, наприклад.

Якщо ви прийняли рішення зареєструватися в цій платіжній системі, то для вас готова інструкція по реєстрації в Payza, яка, враховуючи англомовний інтерфейс, виявиться корисним багатьом людям.

P. S. Що стосується виведення через дебетну карту, то, схоже, справа не в платіжних системах, а у нас і наших банках. Скільки було спроб зробити це! Але всі вони закінчувалися нічим. Шкода…

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!