Обман з переказом грошей. Обережно: липові обмінники!

274

Всі ми люди і всім нам хочеться «зрубати» грошенят по-легкому. Але одні вміють відрізнити можливість легкого заробітку від повної кулі, якої просто взагалі не може бути, інші — ні. Саме для останніх і написана ця стаття, в якій описується відбір грошей за допомогою не цього обмінника.

Цей обман заснований на переказ грошей. Вірніше, на передбачуваному перекладі. Приманка досить банальна, на перший погляд безглузда і починається з оголошення. У ньому радісним тоном повідомляється, що знайдений обладнаний зарубіжний обмінник, на якому можна добре заробити — він продає WebMoney за іншу валюту за вигідним курсом. В якості іншої валюти зазвичай виступає Liberty Reserve, хоча можливі й інші варіанти. Зрозуміло, що для здійснення «операції» вам потрібно мати цю валюту — LR.
Закинувши таку приманку шахраї надають їй довіру, запропонувавши для купівлі валюти (LR) один з відомих чесних обмінників, а ось посилання для другого обміну, з LR на WM, веде вже на фальшивий обмінник, який і повинен нас збагатити. Але, ввівши в нього гроші, можете сміливо про них забути.

Як бачимо, схема обману проста і люди, які намагаються заробити таким способом, не замислюються про що. Наприклад, про вічному питанні: чому особам, знайшли «золотий обмінник», самим не скористатися цим скарбом. Про те, що WebMoney невідома на заході. Втім, всі ці питання виникають. Але потім, коли гроші вже переведені.

Багато хто може сказати — це «мертвий» лохотрон, мовляв, хто ж піде на таку авантюру. Але ж люди, які створили його, не дурні! І на щось розраховували, створюючи сайти обмінників-примар. І їх наявність в інтернеті говорить про те, що вони окуповують хостинг та інші витрати. А це значить, що є люди які «ведуться» на цей обман. Сподіваюся, ви не поповните їх ряди…

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!