Обман з Payza Money Adder і PayPal Money Adder. Лохотрон з додаванням грошей в Payza і PayPal

266

Money Adder — нова «примочка» для додавання грошей в свій аккаунт PayPal і Payza. І якщо раніше подібні лохотрони-помножувачі грошей «працювали» тільки з Webmoiney, то тепер вони дійшли до платіжних систем світового рівня — досить зайти в Youtube і набрати «Money Adder».

Що і говорити, життєвий шлях дійсно йде по спіралі — адже зовсім нещодавно мережа була заповнена множниками Webmoney та іншими чарівними гаманцями. Скільки людей купилися на них, невідомо, але дуже багато. Зараз множниками грошових знаків Webmoney нікого не здивуєш, а ось помножувачі грошей для PayPal і Payza досить популярні на заході — можна судити за кількістю переглядів на Youtube. І, що цікаво, лохотрон на момент написання статті в рунеті не поширений, а популярний лише в англомовній частині інтернету. Але можна не сумніватися, що рано чи пізно він дійде і до нас.

Основна відмінність від стареньких чарівних гаманців і ломалок Webmoney — це наявність відеоматеріалів. Це просто круто! Сидиш і дивишся, як просто і швидко все робиться! На початку ролика здійснюється вхід в акаунт Payza, на якому нам показують таку маленьку суму, що можна розплакатися. Потім в програму для злому вводиться свій e-mail — треба ж дати їй зрозуміти, на якій акаунт класти гроші. На наступному кроці в чекбоксі вибирається сума в 50 або 100 баксів і натискається кнопка заповітна. Шпок, і гроші додані! Потім нам показують повернення в аккаунт, в якому баланс збільшився на раніше відмічені 100 баксів.
У випадку з PayPal можна взагалі ввести будь-яку суму! Чого розмінюватися на дрібниці сотками баксів — хлоп, і на відео в обліковому записі PayPal додалася «штука» зелені. Особливо розчулює з’являється після роботи програми віконце з повідомленням «Введена вами сума успішно доданий у ваш аккаунт». Кіно, та й тільки!

Після такого відео я, звичайно, побіг скачувати Money Adder. Знайти і закачати її вдалося без зусиль. А от далі справа не пішла — після розпакування архіву в ньому виявився ще один архів, до якого був потрібний пароль. В прикладеній до архіву записці пароль давалася посилання (не забули!), який, звичайно ж, виявився платний — за нього просили $9,99. Витративши 15 хвилин на пошуки, мені вдалося знайти тільки платні варіанти. Власне, в цьому і суть обману. Зрозуміло, що програма нічого не ламає і не перекладає, а от 10 баксів за кожен ключ — нормальний заробіток для творця архіву, враховуючи, що пропонується множення грошей в платіжних системах світового рівня, користувачів яких невичерпне безліч.

Допитлива людина запитає, а що ж буде, якщо все-таки купити ключ. Відповідь міститься у статті про програми для злому WebMoney. Прочитайте її — відомості варті витраченого часу.

Такі от пироги… Спосіб обману банальний, примітивний і затертий до дірок — на нашому сайті є кілька описів подібних лохотронів. Досвідчена людина, побачивши подібне відео, лише посміхнеться, а ось новачки побіжать качати Money Adder і купувати паролі. Сподіваюся, серед них вас вже не буде 🙂

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!