Обман: оператор з переказу грошей

196

Webmoney дуже відома і робота в ній багатьом представляється досить престижним заняттям. Будинок, комп’ютер, спокійна і добре оплачувана робота — про це мріють багато. А раз так, то завжди знайдуться люди, готові втілити мрію в реальність. Їм навіть є ім’я — шахраї.

Початок банальне — отримання листа з діловою пропозицією, в якому пропонується зайняти місце оператора з переказу грошей в Вебмані. Робота проста — отримання коштів на один гаманець і переклад їх на зазначені інші. Кількість переказів — 20-70 в день, і винагороду за це пропонується солідне. Варіанти можуть бути різні, але в будь-якому випадку здатні зацікавити людину, що шукає роботу.

Мотивація такої пропозиції досить переконлива — автори не хочуть тримати стаціонарних співробітників в офісі з усіма витікаючими наслідками — орендою, «відстібанням» грошей всіляких перевірок і шукають людей, здатних виконувати таку роботу вдома. Хоча самі перекази нагадують якісь темні схеми по відмиванню грошей.

Далі все йде второваною доріжкою. Вам хочуть відкрити новий гаманець і зробити персональний атестат. І щоб ви їх (саме так, а не навпаки) не обдурили, потрібно вислати що? Вірно! Потрібно вислати приблизно 10 баксів. А вже після цього починати працювати. Але, зрозуміло, після переказу грошей «співпраця» закінчується.

Чому ж люди клюють на таку туфту? Одним з можливих відповідей може бути цільова спрямованість подібних листів. Я не раз отримував їх, і хоча в мене немає статистики, готовий посперечатися, що вони приходять не кожному. Це не назвеш масовим розсиланням. Створюється враження, що «кандидатів» обчислюють за сайтів для пошуку роботи і мають певний досвід роботи в Webmoney. І обробляють їх досить регулярно — пропозиція приходить приблизно раз на півроку, поступово доводячи довіру.

Що сказати на завершення… Те, що говорив вже стільки разів: майте голову на плечах і адекватно оцінюйте витрачений час з запропонованої зарплатою. У всьому світі, щоб влаштуватися на «тепле» містечко потрібно, як мінімум, мати хорошого знайомого! Як максимум — дати хабар і мати людину, яка її візьме! А тут незнайомій людині пропонують відмінну не курну роботу… загалом, інформація до роздумів надана, думайте над нею.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!