Можливі проблеми при реєстрації в PayPal

202

Іноді при реєстрації в PayPal можуть виникнути проблеми. Якщо це трапилося з вами, то ця стаття для вас. Звичайно, всі випадки неможливо охопити, але вирішення деяких з них ви знайдете.
Найчастіше трапляються проблеми з верифікацією поштової адреси і кредитної картки. Розглянемо кожен випадок окремо.

Проблеми при підтвердженні поштової адреси в PayPal

Під час реєстрації вам буде надіслано лист для підтвердження вашої поштової адреси, в тілі якого знаходиться кнопка. Натиснувши кнопку, ми повинні потрапити на сайт PayPal, де ввівши пароль верифікуємо адресу.

Якщо при натисканні кнопки нічого не відбувається, тобто посилання не спрацьовує, або кнопки взагалі немає, можна підтвердити поштова адреса іншим шляхом. Головне, щоб в тілі листа було видно верифікаційний код.

Заходимо в свій аккаунт. В меню «Повідомлення» знаходяться посилання для підтвердження поштової адреси і кредитної картки.

Натискаємо посилання для підтвердження поштової адреси і йдемо не сторінку, де нам пропонують зробити три кроки.

Перший вже зроблено — лист ми отримали, переходимо до другого — у програмі копіюємо код з тіла листа. Повертаємося в PayPal, натискаємо посилання «Натисніть тут, якщо ця кнопка не відображається в електронному листі» і вставляємо скопійований раніше код.
Якщо ж лист взагалі не настав, можна примусово послати на свою адресу ще одне, пропустивши всі три кроки і натиснувши внизу сторінки посилання «Просити новий номер підтвердження».
Якщо і після цього ви не отримаєте повторне лист, міняйте поштову скриньку. Один з найбільш надійних в цьому плані — безкоштовний gmail.com

Можливі проблеми при підтвердженні кредитної картки в PayPal

Тут все не так просто. Не всі карти верифікуються PayPal. За повідомленнями з форумів годяться як доларові, так і карбованцеві карти. Успішно проходять верифікацію карти виду Classic і Virtuon. А ось карти Visa Electron з деяких банків, навпаки, не годяться для роботи з PayPal. Тому я не можу вам дати слушної поради, крім одного: телефонуйте в банк. Вам зобов’язані допомогти. Потрібно з’ясувати, чи можна за допомогою карти робити покупки в інтернет.
Я реєструвався на віртуальну інтернет-картку Visa Classic Internet з управлінням з панелі онлайн банкінгу. Карта була перевірена роками, верифікація пройшла бездоганно. За винятком того, що у виписці рахунків відсутній потрібний мені код для підтвердження. Спілкування в чаті з працівниками банку вирішило проблему.

Ймовірно, повинні пройти верифікацію карти Master Card. У мене дуже великий досвід проведення платежів в інтернет, і більш неприємного осаду від роботи з цією картою (мається на увазі інтернет-карта) у мене не було. Я просто не міг зробити жодного платежу (і це картою, створеної для платежів в інтернеті!!!), тому що багато сайтів не використовують cvv-код, і, якщо карти Visa спокійно проводять платежі без цього коду, то карти Master Card цього робити не дозволяють. Можливо, зараз ситуація змінилася, не можу сказати, але вам про це знати треба.

Загальна порада: якщо у вас проблеми з картою, пройдіться по форумах. Більшого не можу порадити. Скажу одне: якщо ви вирішили завести картку для роботи з PayPal і дізналися на форумі, або у ваших знайомих хто робить покупки в інтернет-магазинах за допомогою певної пластикової картки, знайте — саме ця карта для PayPal вам підійде.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!