Іноземні біржі фрілансу. Зарубіжні біржі віддаленої роботи. Фріланс за кордоном

183

Зарубіжні біржі стоять дещо осібно — потрібно знання іноземної мови, в деяких випадках необхідно розуміння чужого менталітету, потрібно напрацювати спосіб виведення грошей. Іноземні біржі фріланса здаються райським місцем, де висока оплата, життя чудове і прекрасне. Зазвичай такі думки присутні у людей, які на сайтах зарубіжної віддаленої роботи не працювали, але хочуть спробувати. Якщо ви один з них, то ми підготували для вас список іноземних бірж фріланса з короткими описами.

Розмови про райському місці і захмарні заробітки на біржах іноземного фриланаса кілька помилкові і властиві, як вже говорилося, новачкам. Насправді конкуренція присутня і на них і навіть вище ніж на біржах країн СНД — біржі адже світового рівня і фрілансерів з різних країн у таких місцях багато. Особливо високу конкуренцію надають індійські, пакистанські і китайські фахівці, якщо говорити, наприклад, про програмуванні. Але є і плюси — пропозицій на іноземних біржах більше, а якщо потрібна дійсно якісна робота, то серйозні роботодавці намагаються не звертатися до товаришів з перерахованих вище держав.

Біржі зарубіжного фріланса

В інтернеті існує безліч відомостей і різних оглядів про роботу конкретних зарубіжних бірж фриланаса. Вони, без сумніву, нададуть певну допомогу, але будь-якому випадку необхідно зануритися в цю іноземну «кухню» особисто і бажано з головою — тільки так можна зрозуміти, що таке зарубіжний фріланс, Поїхали!


freelancer.com

Колишня getafreelancer.com і scriptlance.com, найбільша і найвідоміша зарубіжна біржа світового рівня. На момент написання цієї статті об’єднує понад 4 млн. фрілансерів. Основний напрямок біржі — IT-роботи різної спеціалізації: дизайнери, розробник програмного забезпечення, копірайтери і багато інших. Є також розділи з пропозиціями про маркетинг, просування і продажу товарів і т. д.
Способи виведення грошей на момент написання статті: PayPal, MoneyBookers і карта MasterCard від компанії Payoneer.


http://www.vworker.com

(колишній RentACoder.com). Відома іноземна біржа фріланса. Основний профіль роботи цієї біржі — проекти з фіксованою обумовленої оплатою, хоча є і пропозиції з оплатою за час роботи. Напрямок пропозицій — IT спеціальності.
Виведення грошей на момент написання статті: PayPal, Western Union та карта MasterCard від компанії Payoneer.


odesk.com

Досить відома американська біржа фріланса, існуюча тривалий час. Основний напрямок — IT спеціальності, хоча є розділи і з іншими напрямками. На біржі присутні як і пропозиції з фіксованою платою, так і з погодинною. В останньому випадку, фрілансер зобов’язаний встановити спеціальну програму, що робить скріншоти, відстежує натискання кнопок і заносящую ці дані в щоденник фрілансера. Роботодавець зможе зайти в нього і дізнатися, за що він платить гроші. Такий спосіб здається рабською, але він не дає розслаблятися, багато фрілансери працюють — і нічого, все в порядку.
Виведення грошей на момент написання статті – MoneyBookers, PayPal, oDesk debit MasterCard (дебетова картка MasterCard від компанії Payoneer) і електронним переказом на рахунок в банку.


elance.com

Один з найбільших і найстаріших проектів інтернету. Основний напрямок — IT роботи: web-дизйан, програмування, розробка інтерфейсів. Є також пропозиції по переказах, SEO, дизайну і т. д. Конкуренція у вигляді індусів досить висока, хоча це, як вже говорилося, властива всім зарубіжних бірж фріланса. І знову ж таки, багато роботодавців не хочуть мати з ними справи, так що справжньому професіоналу робота знайдеться завжди.
Виведення грошей на момент написання статті: PayPal, банківський переказ, Elance Prepaid MasterCard – дебетова картка MasterCard від компанії Payoneer.


guru.com

Одна з найстаріших зарубіжних бірж фріланса і віддаленої роботи. Спрямованість досить широка, але основний напрямок — комп’ютерні роботи. З особливостей роботи варто відзначити два види акаунтів – платний і безкоштовний. Останній обмежений у можливостях надання власних послуг — заробити що-небудь досить важко. Платний аккаунт відбивається в середньому за місяць роботи.
Виведення грошей на момент написання статті: чек, банківський переказ, PayPal і дебетова картка MasterCard від компанії Payoneer.


freelancers.net

Невелика іноземна біржа фріланса, що існує з 1999 року. Спрямованість біржі досить широка, проекти публікуються кожен день.


origondo.com

Нова на момент написання статті швейцарська зарубіжна біржа фріланса для фахівців, які володіють англійською та німецькою мовою. Нові біржі не мають великої кількості проектів і їх масовим щоденним появою інтернет має інерційністю і роботодавці за звичкою ходять на старі перевірені біржі. Але в нових є залізне перевагу у вигляді низької конкуренції та отримати замовлення на них значно легше.

Напрямки Origondo такі — маркетинг, дизайн, веб-розробка, копірайтинг та інші напрямки бізнесу та IT-робіт.


bootb.com

Зарубіжна біржа фріланса і віддаленої роботи російською мовою, є російськомовна частина проекту. Напрямок біржі — креатив у всіх його проявах: дизайн, логотипи, фірмовий стиль високого рівня і т. д. Особливість біржі — проекти з’являються досить рідко.


devbistro.com

У багатьох оглядах стверджується, що це біржа, хоча сервіс більше схожий на місце пошуку роботи за кордоном. Спрямованість в основному технічна, хоча зустрічаються й інші пропозиції.

В якості інформації по темі наведемо статистику, взяту з сайту Хабрахабр, в якій відображено відсоткове кількість фриласеров, що працюють на різних біржах, більшість з яких закордонні (деякі з них мають нові назви). На першому місці стоїть Odesk, хоча в інтернеті у багатьох статтях стверджується, що за використання слідкуючої програми робота на цій біржі чи не рабство.

Завершуючи статтю, не можна не зупинитися на виведенні грошей — при роботі з іноземними біржами фріланса це може стати серйозною проблемою. PayPal дозволяє громадянам пострадянського простору вводити гроші за допомогою банківських карт, які прив’язуються до акаунта PayPal без проблем. Але от переводити зароблені гроші на ці картки не можна. При цьому котрий рік ходять наполегливі чутки про зміну політики PayPal щодо наших країн, але справа все відсувається.

MoneyBookers досить відома платіжна система, щоб їй не довіряти. Але тут інша проблема — не всі карти приєднуються до акаунта MoneyBookers. А на приєднані в одних банках дозволяють робити висновки, в інших немає. Така ось петрушка… І справа, як завжди, знову в наших банках.

Останнім часом все більше і більше фрілансерів користуються картками MasterCard від компанії Payoneer, замовлених через інтернет. Отримуючи їх поштою, можна потім знімати гроші в банкоматі. У великому місті це напевно не проблема, але от в глибинці і банкоматів не так вже й багато, у більшості випадків одного-двох великих банків.

Висновок напрошується сам собою — перед роботою з біржею, вірніше, до початку виконання пропозицій, доцільно скрупульозно дізнатися про методи виведення зароблених грошей. Аж до того, що зареєструватися в платіжній системі, замовити в банку картку і, прив’язавши до аккаунту, верифікувати її, забезпечивши таким чином впевненість у можливості отримання грошей у своєму місті.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!