Filesonic — нове життя файлообмінника sharingmatrix. Опис і розцінки Файлсоник

214
  • Реєстрація: безкоштовна.
  • Оплата: 1$ – 30$ за 1000 унікальних завантажень. Або 60% від куплених преміум акаунтів.
  • Враховуються країни: всі
  • Мінімальна сума до виплати: 30$
  • Максимальний розмір завантажуваного файлу: для власників аккаунта — 1024Мб
  • Термін зберігання файлів: 90 днів з дня останнього завантаження.
  • Платіжна системи: Webmoney, ePassporte, PayPal.

Займаються заробітком на файлах люди знайомі з файлообмінником Sharingmatrix. Filesonic — його наступник. Але ми будемо розглядати його як новий проект — змінилися розцінки і умови роботи. Вони і на Шарингматриксе були досить привабливі, а тепер стали ще більш вигідними.

Коротко ознайомимося з принципом одержання прибутку, який на Filesonic не відрізняється від заробітку інших файлових серверах. Реєструємося, закачуємо на нього свої файли. По закінченні завантаження кожен файл отримує посилання. Наступний крок — розміщення посилань на форумах, варезных порталах, тематичних каталогах та інших сайтах. Чим більше посилань, тим більше заробіток. Користувачі, пройшовши за цим посиланням завантажують ваші файли, за кожне завантаження нараховуються гроші. По досягненні мінімальної суми ці гроші можна отримати.

Кожен файл має свій термін зберігання, тому їх періодично потрібно перевіряти. Особливо це важливо на початковому етапі, коли посилання ще не розкручені. На Filesonic.com це можна робити не так часто — лише раз на три місяці.

Скільки можна заробити з Файлсоник

Файлообмінник пропонує два види заробітку.
Перший — 60% від куплених преміум-акаунтів під час завантаження ваших файлів. Враховуючи такі відсотки, заробіток може вийти непоганим. При цьому файли повинні бути унікальними — користувач не стане завантажувати за гроші звичайні файли, які можна безкоштовно знайти в інтернеті.
Другий варіант більш звичний — прибуток залежить від розміру, кількості завантажень і країни, з якої його завантажили.

Розцінки (за 1000 завантажень)

Розмір / Країна* A B C D
1-50 MB 7$ 5$ 2$ 1$
51 – 100 Мб 10$ 7$ 4$ 2$
101 – 250 Мб 16$ 14$ 8$ 3$
251 – 400 Мб 25$ 19$ 14$ 4$
401+ MB 30$ 23$ 18$ 6$

* Групи країн:
A: США, Англія
B: Австралія, Австрія, Бельгія, Канада, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Ірландія, Італія, Голландія, Нова Зеландія, Норвегія, Саудівська Аравія, Сінгапур, Швеція, Швейцарія, ОАЕ
C: Бразилія, Болгарія, Кіпр, Чехія, Греція, Угорщина, Іран, Японія, Кувейт, Латвія, Литва, Люксембург, Польща, Португалія, Катар, Романія, Росія, Південна Африка, Іспанія
D: Всі інші (Крім Гонконгу)
З кожного унікального IP зараховується один завантажений файл на добу розміром не менше 1 мб.

Виплати в Filesonic

Файлсоник працює з Webmoney, PayPal і ePassporte. Виплати можна замовляти щотижня по п’ятницях по досягненні мінімальної суми в 15$. При цьому є приємний момент — комісії за перекази грошей FileSonic оплачує сам.

Реєстрація Filesonic.com

Йдемо на сайт Filesonic.com. У верхній частині сторінки вибираємо потрібну мову, натискаємо, в меню «Реєстрація». На сторінці заповнюємо латинськими символами реєстраційну форму. Вводимо ім’я, прізвище, e-mail (він же буде логіном) і пароль. Повторюємо пароль, вводимо символи з капчі і натискаємо кнопку завершення. Після її натискання можна заходити в аккаунт — реєстрація завершена.

Завантаження файлів в Файлсоник

Файлообмінник надає 3 види завантаження файлів через web-інтерфейс сайту, віддалене завантаження і ФТП. При використанні ФТП вашим паролем і логіном в програмі FTP є ваші логін та пароль, який ви використовуєте при вході в аккаунт.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!