Додавання карти в Payza. Як привязати картку в Пайза

255

Для роботи з платіжною системою Payza потрібно оперувати грошима. Гроші, в свою чергу, на аккаунт можна покласти кількома способами, самий легкий з яких — переведення їх зі своєї дебетної пластикової (або віртуальної) картки. Для цього картку потрібно додати або, як говорять багато, прив’язати до свого аккаунту в Payza. Складного в цій операції немає нічого, але у багатьох людей, для яких це перша прив’язка, питання обов’язково виникнуть. Вирішити їх і надати загальну допомогу вам допоможе пропонована інструкція по прив’язці картки до акаунта Payza.

Прив’язка складається з трьох кроків: самого додавання карти, перевірки даних і завершення. Вам знадобляться дані своєї картки — номер, CVV-код і дата закінчення дії.

Забігаючи наперед, звернемо вашу увагу, що після прив’язки карти ви все одно не зможете перекладати з неї кошти, так як картку після прив’язки потрібно верифікувати. І в цій процедурі немає нічого складного, якщо робити її не в перший раз — є декілька підводних каменів, які вводять новачків в оману. Один з них — ви можете без проблем додати карту в аккаунт, але не зможете її верифікувати з-за того, що ваш банк не підтримує роботу з Payza, навіть якщо він підтримував роботу з платіжною системою Alertpay, але основі якої створена Пайза. Прояснити ситуацію можна двома способами. Перший — дзвонити в банк і з’ясовувати у персоналу, чи працює їхній заклад з Payza. Другий, враховуючи дебілізм багатьох наших співробітників банків, більш швидкий — прив’язати карту і спробувати її верифікувати. Чим ми і займемося. І ще один важливий момент — навіть якщо ви введете при додаванні карти неправильні дані, проблем не виникне, вона додасться. Але проблеми обов’язково з’являться на етапі верифікації, тому намагайтеся не робити помилок.

Заходимо в свій аккаунт Payza, йдемо в меню «My Payza Account» -> «Manage My Money» -> «My Credit Cards».

Оскільки карт в акаунті у нас немає, то ми автоматично потрапимо на сторінку додавання карти — то є перший крок. Якщо цього не сталося, то тиснемо «Add a Credit Card»

Заповнюючи поля форми, починаємо прив’язку карти.

  • First Name — ваше ім’я.
  • Last Name — прізвище (вставляється автоматично). Прізвище буде перевірятися, тому вона повинна збігатися з прізвищем, на яку карта видана.
  • Card Number — номер картки.
  • Expiration Date — закінчення строку дії картки у форматі «місяць/рік», наприклад, січень 2015 виглядає таким чином: 01/15.
  • CSV/CVV — CVV код карти з трьох цифр. Якщо пластикова карта, код розташований на її звороті, якщо віртуальна, то його потрібно дізнатися у співробітників банку. Цю інформацію, на відміну від більш складної, отримати легко — перед дзвінком підготуйте паспортні дані, які обов’язково будуть запитувати перед повідомленням вам CVV коду. Якщо ж у вас інтернет-банкінг, то в цьому випадку код можна довідатися онлайн, зв’язавшись з операціоністом.
  • Billing adbress — адресу, який повинен збігатися з адресою, зазначеною при оформленні картки. Адресу можна змінити, пройшовши за посиланням «Change Address»

Тиснемо кнопку «Next» і переходимо до другого кроку, дії якого прості, але відповідальні — потрібно уважно перевірити введені дані.

Текст в середині сторінки (на малюнку прибраний) повідомляє, що після приєднання картки та валідації з неї буде знята символічна сума і присланий код верифікації. Код вводиться в записі Payza і після цього карткою можна користуватися. Далі нам повідомляють що захищені транзакції, надійні і т. д. і т. п. У нижній частині сторінки відзначаємо чекбокс «By checking this box, I agree to these terms and conditions», погоджуючись з вищевикладеним текстом і, натиснувши на кнопку «Submit», переходимо до третьої частини. Якщо потрібно виправити помилку, то для повернення є посилання «Previous».

На завершальному, третьому етапі, робити нічого не потрібно — якщо все в порядку, то в сторінці на зеленому тлі буде напис, що повідомляє, що карта успішно додано.

Залишилося верифікувати карту, для чого слід пройти за посиланням Validate credit card. Якщо ви готові до цього кроку, то вас чекає інструкція з валідації карти в Payza

P. S. В мережі інтернет зустрічаються описи додавання карти, в яких повідомляється, що навіть з не верифицированной карти можна поповнювати рахунок Payza. Не перевіряв, брехати не буду, але при написанні цієї інструкції заради інтересу ввів при додаванні карти неправильні, висмоктані з пальця дані. Як ви здогадалися, вона додалася. Тепер залишилося подумати, чи можна з неверифицированной карти перевести гроші в Payza. Відповідь очевидна…

P. P. S. Важливо! Якщо ви плануєте виводити гроші з Payza на карту, то це інколи може і не вийти — карти деяких банків вперто не проходять верифікацію. Виходом з положення може стати співпраця з EgoPay — з Payza гроші без проблем переводяться на EgoPay (і назад теж), а вже з неї через будь-обмінник на карту або в потрібну платіжну систему. Покрокове опис реєстрації в Egopay ви зможете отримати на нашому сайті, пройшовши за посиланням.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!