Де виводити гроші з EgoPay. В якому обміннику самий вигідний курс для виведення

255

Де виводити гроші з EgoPay — це питання буде актуальним завжди: система стоїть на перехресті обмінних шляхів і пошук вигідного курсу обміну не припиниться ніколи — ринок є ринок. Пропонована стаття призначена для тих, хто перебуває в такому пошуку — пошуку обмінника для виведення грошей з EgoPay.

У попередній статті ми розглянули переказ коштів з Payza в Egopay. Наступний крок логічний і очевидний — треба перевести гроші з Egopay в потрібну платіжну систему або пластикову карту, з якої отримані гроші можна перевести в готівку. Оскільки вивід грошей з EgoPay проводиться через обмінні пункти, то, зрозуміло, що потрібно знайти надійний обмінник, в якому можна провести обмін в потрібному напрямку за прийнятним курсом.

В мережі інтернет є сервіси, які моніторять курси обмінників в різних напрямках. Штука це дуже зручна і одним з таких моніторів є Bestchange.ru. Принцип дії простий — вибираєте потрібний напрямок обміну, отримуєте посилання на обмінники в порядку убування курсу. Крім курсу обміну Bestchange також дає додаткову інформацію про кожному обміннику, на підставі якої можна судити про надійність обмінника: час його існування, бізнес-рівень і кількість відгуків. Приклад вибору напрямку і виведення результатів ви можете побачити на скріншотах.


Вибір напрямок EgoPay —> Яндекс.Гроші в Bestchange.Відомості про обмінниках, які надають свої послуги

Інформація корисна, але повністю довіряти новому, вибраному вами обмінника не варто. Тому має сенс зробити невеликий переклад, а потім, переконавшись в працездатності сервісу, обміняти інші гроші.

Надійність обмінника скидати з рахунків не можна. Існує безліч ознак, за якими можна засумніватися в надійності роботи обмінника, але це тема для окремої статті. Якщо ви не хочете, не маєте часу або досвіду возитися з вибором обмінників на Bestchange, а бажаєте негайно отримати посилання на перевірені обмінники, то вибачайте: цілком можна співпрацювати Magneticexchange.com і X-obmen.com. Обидва обмінника існують не один рік, пропонують осудні курси обміну та з їх допомогою було скоєно чимало переказів. При цьому Magneticexchange пропонує більш легку і анонімну реєстрацію (не потрібно вказувати ім’я та прізвище) і більш низьку мінімальну суму обміну. Тому, якщо ви плануєте для проби вивести спочатку невелику суму, то Magneticexchange більше підходить для цього розумного кроку — мінімальна сума переказу у нього становить лише 5 доларів (у X-obmen 10 баксів).

І Magneticexchange, і X-obmen працюють з усіма валютами і у всіх напрямках, крім Webmoney. На жаль, але і в інших обмінниках транзакцій в цьому напрямку не пропонують — вдалося знайти один обмінний пункт, обмінює EgoPay на Webmoney, але вже дуже схожий на лохотрон — мати з ним справу і ризикувати навіть п’ятьма доларами мені не захотілося. Втім, ситуація зрозуміла — Webmoney намагається брати гроші тільки з «чистих» джерел, а EgoPay (і LiqPay) не вважаються Webmoney такими. Ймовірно, в такому випадку доцільно завести картку Visa і виводити гроші з EgoPay прямо на неї — обидва вищезазначених обмінника такий напрямок підтримують. Відсотки за такий переклад, правда, зависокі і є сенс зареєструватися — чим більше загальна сума переведених грошей, тим більше буде знижки.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!