«Чарівні» гаманці. Обман чи заробіток?

240

Як не крути, а бажання отримати прибуток на шару властиво будь-якій людині. Заради цього багато хто готові навіть повірити в чари. А оскільки чарівники всі поголовно добрі, то обману можна не боятися — це ж не жадібні і злі чаклуни, готові забрати останнє. А раз вони добрі, то і їх «чарівні» гаманці Webmoney принесуть прибуток. А як же інакше!

Трюк з гаманцями відомий давно. Його суть проста, як і у багатьох лохотронів: ви переводите гроші на вказаний гаманець Webmoney, а отримуєте назад вже збільшену суму. Ну чим не чари!
При цьому моментально включається уява малює райдужні картини: «Якщо зробити 1000 перекладів і на кожному заробити по 50 центів, та за два дні можна заробити… Ого-го!!!». Логіка і здоровий глузд в таких речах участі зазвичай не приймають.
Зазвичай такі пропозиції розташовуються на всіляких форумах, присвячених заробітку та пошуку роботи, дошках оголошень — одвічних розсадників лохотронів, і т. д, Звісно, на таку пропозицію звертають увагу багато — ну кому не хочеться подвоїти або потроїти свої гроші.

Всі подібні речі мають відповідний антураж. Хто ж без нього «поведеться» на обман?
Насамперед вказується причина такої чесноти.
Платіжна система WebMoney присвоює кожному користувачеві бізнес-рівень (по англійськи: BL — Business Level). За цим показником можна судити про учасника системи — чим він вище, тим безпечніше угода. Серед інших параметрів, що впливають на величину BL, є і кількість транзакцій (переказів) грошей.
Перераховуючи гроші, ви збільшуєте кількість транзакцій і таким чином піднімаєте бізнес-рівень власника гаманця. А збільшення суми, що повертається вам, є платою. Пояснення настільки логічне, що багато в нього вірять.
Є, щоправда, один момент, про який багато хто не знає — такі накрутки заборонені Webmoney. І караються закриттям гаманця, яке може трапитися в будь-який момент. І якщо ви плануєте зробити 500 перекладів і заробити на них пару сотень баксів, то можете залишитися без усього — і без грошей, і без гаманця.
Втім, зазвичай гроші не повертаються. На те він і лохотрон.

У завершенні скажу таку річ: якщо вам не терпиться спробувати заробити таким чином, запропонуйте власникові гаманця перевести спочатку гроші вам. А ви, в свою чергу, повернете їх йому, утримавши за це належну вам прибуток. Таким чином ви хоч якось зможете убезпечити себе.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!